Приготування до святкування 150-ти років залізниці

Автор VeNick, 02.11.2011 10:36:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

VeNick

Сваткування відбудеться 04.11.2011р. До нас на показ пригнали з Одеси і Тернополя 2 паровози в робочому стані, ще один паловоз серії Л знаходиться на реставрації в Одесі, мабуть до Дня залязничника його не встигнуть відреставрувати.








А також повністю модернізували тепловоз серії М62, встановили на нього сучасний закордонний дизель, встановили кондиціонери для покращення умов праці локомотивних бригад і ще багато іншого

УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Roy

Клас! А є можливість залізти всередину паровоза? А також роздивитися М62. Аж блищить, незвично  :)
Meine Ehre heißt Treue

VeNick

зараз довкола тих паровозів і тепловоза багато начальства, навіть з управляння приїжають кожен день. Думаю їх можна буде норамально роздивитись
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Bottlehunter

Які цікаві заходи плануються на День залізничника? Буде може екскурсійний поїзд з паровозом на вихідні?
Най жиє Гуцулія!

VeNick

я не вкурсі і в інеті нічого не можу нагуглити. Мабуть знову виставлять рухомий склад залізниці на приміському вокзалі.
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

VIRUS

Був той М62 недавно в нас в Івано-Франківську
(фотки не мої)

В пункті відстою

Виходить в нього якась показуха по Україні)

RedShift

А як буде відбуватись святкування? Де можна подивитись парад паровозів? І коли початок?
(чи то просто працівники залізниці в купе вагона і по 300 грам на грудь?)
Darts matters!

inkognito

  Можливо, троха не в тему, але на сайті МДД (Москальські Джелізні Дороги) є гарна віртуальна подорож по паровозику, депо тощо. Доволі мило.
Resistance is futile

John


Lesyk

VeNick-у, щось про час було чути? Бо я б дуже хотів подивитися на це дійство.


UPD:
Почав гуглити про святкування - і захід.нет сказав шо фЬодрч сабіраєццо приїхати.

Bottlehunter

В понеділок о 13-00 на Головному вокзалі відбудеться інсценізація прибуття до Львова першого потяга. З духовим оркестром і костюмами тих часів. Так сьогодні зранку казали по Радіо Люкс.  Я швидше за все прийду подивитися на цю атракцію.

Най жиє Гуцулія!

238 Гості, 0 Користувачів