Святкування 150 років Львівській Залізниці

Автор Bottlehunter, 08.11.2011 19:37:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Урочиста частина святкування відбулася 7 листопада, тобто вчора, о 13:00 на Головному вокзалі. Думаю, час було вибрано таким чином, щоб якнайменше заважати руху поїздів. На першому пероні, під накриттям, зібралися високоповажні особи, серед них голова ОДА і керівництво залізниці. Простих людей через кордон з міліції та працівників залізниці не пропускали.

На першій від вокзалі колії вишикували старі вагони (ті, що зазвичай стоять на окремій колії на Приміському), а також два заведені паровози, що періодично свистіли і гуділи, підтримуючи святковий настрій.

Сам паровоз, що мав символічно прибувати з Відня, ніби 150 років тому, стояв трохи далі від вокзалу зі сторони Левандівки. В пасажирському вагоні сиділи хлопці і дівчата в костюмах 19-го століття, які по прибутті виконали запальний танець на пероні. Але нарід, що товкся з відеокамерами і фотоапаратами на другому пероні, майже ніц не бачив. Бо між ними і артистами стояв поїзд. А підійти ближче не давав кордон міліції. Цей факт змусив мене стати сумним, зробити кілька фоток, зняти відео і піти на роботу.  Але паровози, а особливо те, як вони оглушливо ревуть, дійсно сподобалися.

Відео вийшло не вельми якісним через низькостояче сонце.

Перекличка паровозів


Прибуття віденського поїзда



І фотки.





Повний вагон дітей в народному вбранні і з прапорцями. Вони теж їдуть з Відня.





А от і головна дійова особа машина.



Маріупольський поїзд  на святі був тільки глядачем


















Най жиє Гуцулія!

Roy

Молодець що побував там  і виклав звітик! +
Чути гудок паровоза це задоволення, як і спостерігати за ним в русі.
Шкода, що святковий паровоз обліпили банером, виглядало несмачно. Таку красу треба показувати.
Meine Ehre heißt Treue

:-)

Час проведення вони вибрали якраз для працюючих шанувальників техніки.  >:(

А паротяг таки тягнув? Чи підпихали ЧМЕ3 як і тут:

На відео можна розчути звук дизеля чеського. А в паливню кинули напевне гліциринової суміші, бо паленим вугіллям, та й взагалі вугіллям й не пахло. З зазняти всередині ніхто мене не впустив.
Ще кілька фото звідти (Зйомки фільму про Анну Герман):






























А діти у загоні для баранців дуже навіть символічно. І бодігард там всередині))))
Декольтем своїм мене манила.

Машиніст

У Эр тендер однозначно вугільний.
Jedem das seine

Bottlehunter

Паровоз їхав сам, ніхто його не пхав. А чи вугіллям топили - не знаю. Я, на жаль, не знаю як пахне вугілля.

А зйомки того фільму я теж бачив. Ми тоді приїхали ввечері з Франківська, але такі помучені, що було абсолютно до лямпочки хто там і що знімає.
Най жиє Гуцулія!

341 Гості, 0 Користувачів