Полярон.

Автор Dexter, 06.06.2009 20:30:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

Пропоную зробити вилазку на частково закинутий завод Полярон в цей понеділок 9 червня.
Всім відомо що там ще досі є охорона=(Тому в понеділок буде найліпший день для вилазки адже це початок зелених свят і на самому заводі на мою думку нікого не буде(ну звичайно крім охорони)яку буде лекше впросити впустити нас туди :)

По можливості можна буде попробувати залізти в бомбік на території заводу про який згадувалось раніше.


Всім охочі зголошуйтесь тут=)


Про час домовимся поступово.

inkognito

  Буду 90%, спишемось (зізвонимось) завтра до вечора. Цікаввий мені ще промисловий район у трикутничку Луганська-Персенівка-Зелена
Resistance is futile

Dexter

Шо тільки я і інкогніто завтра на Полярон йдуть? :-\

Akella

нє,ну я собі теж укол в дупу зроблю і піду з вами))
Akell me nice!

RoMeL

час і місце? :P
Fruere vita, dum vivis

Dexter

Друга година біля Кінопалацу Довженка.

Golem

Як будете на самому поляроні - подзвоніть. Я постараюся вийти (благо офіс на ньому і знаходиться) і також з вами поалзити.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

Еххх не вийшло полазити..Інкогніто треба шоб ти був з нами а то охорона не хоче пропускати=(

inkognito

 ти думаєш?  :) а кудою пробували залазити? - із самої центральної прохідної фіг хто пустить (тудов навіть Golema на роботу не пропускають  :) )...тра було стукати у ворота, що між двома великими  корпусами Полярону по вул. Угорській
Resistance is futile

Dexter

Цитата: inkognito від 09.06.2009 10:04:47
ти думаєш?  :) а кудою пробували залазити? - із самої центральної прохідної фіг хто пустить (тудов навіть Golema на роботу не пропускають  :) )...тра було стукати у ворота, що між двома великими  корпусами Полярону по вул. Угорській
ти маєш на увазі там де голем працює?

inkognito

неа, якраз із протилежного боку - через вул. Угорську, а не через Луганську. З Луганської нас поперло секуріті ТВД.
Resistance is futile

Dexter

блін а нам голем сказав шо ти з Лганської заходив і ми тоже тудою пішли:-(і нас тож охорона виперла.
Ну наступного разу полюбому з тобою підем:-)а то ше на нашу вдачу тудою не впустять.

Golem

Ну так, тут я лоханувся :( Соррі
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

то таке:-)
тепер знаємо шо тудою ніяк не залізем без зайвих проблем.

271 Гості, 0 Користувачів