Сільмаш. Обговорення

Автор Alter, 10.11.2011 20:25:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Dima_Bear

Скільки читаю поражаюсь!
+
Вважай, щоби наступного разу пес не виявився прудкішим.

Bottlehunter

Я поставив плюса. І потішився за тебе, що пес не спробував який ти на смак.
Най жиє Гуцулія!

Alter

ЦитуватиСкільки читаю поражаюсь!

Що ти маєш на увазі?

А що пес? Чи може тра було чекати, поки він підійде чемно запитати хто я такий і що я тут забув? ;D
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Dima_Bear

В хорошому сенсі: цікавим описом і завжди присутніми пригодами!
А взагалі молодець!!!

Alter

А, ну тоді велике спасибі за "компляман" ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL


:-)

Гм, думаю не котел, скоріше піч якась технологічна. Труб на воду/пару не бачу. Що вугілля там палили то навряд - складу не видко, а щоб "з коліс" в союзі щось таке працювало, мені не відомо. Та й завезти його було б добре залізничним транспортом, а колії я не бачу. Може то не вугільний пил, а техвуглець, чи сажа? А палили газом природнім. Кажися поверхню металевих деталей саме так вуглецем насичують -  запихають де жарко і вуглецю вільного надлишок - це вже до топікстартера питання, я хз. :)

Пацан, да Ти крут! 8)

Ну і була фраза Altera про "вовка боятися - в ліс не ходити", тут вже врвки і як ахрана і як пес, що теж ахрана. Цікаво чи висновки будуть правильні. ;)
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Канєшно будуть! Тра менше палитись! ;D

А чи то сажа... Ну технологія в принципі правильна, але щоб аж СТІЛЬКИ тої сажі! Така технологія порібна для поверхневого зміцнення металу, а тої кількості "сажі" хватило б  на зміцнення половини доброго товарняка.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

І від мене +, - за проявлену сміливість в дослідженні нової території. (пора би вже нагороди на форумі впровадити, ардєна да медалі))) :)

ВШ встиг побачити?

Meine Ehre heißt Treue

Alter

Та де там! Я лиш вибрався на центральне заднє подвір'я, як прийшлось вертати. А ВШ напевно в нових корпусах, а вони робочі. Доречі, а ЛХСМівські вентиляційки хтось бачив?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

227 Гості, 0 Користувачів