У Львові заборонили продаж алкоголю в супермаркетах

Автор Drusja, 16.12.2011 11:20:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Resistance is futile

YserL

Сьогодні говорив із Садовим, він має завтра останній день підписати закон. Завтра буде його рішення.

gribkoff777

Юрко - солідол! ;D Ну ти там за нас слівце замовив? ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

YserL

Цитата: gribkoff777 від 19.12.2011 19:42:19
Юрко - солідол! ;D Ну ти там за нас слівце замовив? ;D
Аякже, сказав ви що, треба взагалі по всіх магазинах заборонити продаж алкоголю :) :) :)

swordlord

Цитата: YserL від 19.12.2011 21:01:24
Цитата: gribkoff777 від 19.12.2011 19:42:19
Юрко - солідол! ;D Ну ти там за нас слівце замовив? ;D
Аякже, сказав ви що, треба взагалі по всіх магазинах заборонити продаж алкоголю :) :) :)


Ну за алкоголь не треба, а от за Експлорер треба було б слівце замовити  ;)
Si vis pacem, para bellum.

yaroslav21

Однозначні тупаки,історія їх не вчить,...а треба.

Alter

    ІМХО такі питання одним лиш кнутом не вилікуєш. Мають бути ще і пряники (не закуска!!!), але їх не дають, ну не можуть вони до того додуматись, проконсультуватись із психологами, соціологами, створити експертну якусь комісію, хай і мінімальну. А так якийсь йолоп, типу відомого комуністичного вождя на букву Х... (Хрущов ;) )кидають фразу типу "А давайте не бухати!", а під тим розуміється лише жорстока система санкцій. І все. Тут я повністю солідарний із yaroslav21 - висновків ну ніхолєри не роблять. Ну не буде народ менше бухати! Навіть якщо алкаша в підвалі закрити, він всерівно знайде чим нализатись.
    Тож, як на  мене, проблема потребує рішень саме зі соціальної сторони, а не законодавчої. Чого народ п'є? (То не про пляшку пива раз у два-три дні мова). Та бо із безвихідності і відсутності любої преспективи крім тої, щоб батрачити собі і сім'ї на хавчик і виживання. А це вганяє в депресію, яку і знімає водяра. Все це відомі прописні істини, але чому ж їх не беруть до уваги чиновники? Ну не перестане пес срати ходити в туалет лиш від того, що йому менше їсти дадуть! Не дадуть вдома, так він собі на мусорнику якусь падаль знайде.
    Ех... Печально те все, і перш за все що рішення вісх проблем ось такі твердолобі та безапеляційні. Ну ніякої тобі новизни.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

:-)

Цитата: Alter від 20.12.2011 13:26:34
    ІМХО такі питання одним лиш кнутом не вилікуєш. Мають бути ще і пряники (не закуска!!!), але їх не дають, ну не можуть вони до того додуматись, проконсультуватись із психологами, соціологами, створити експертну якусь комісію, хай і мінімальну. А так якийсь йолоп, типу відомого комуністичного вождя на букву Х... (Хрущов ;) )кидають фразу типу "А давайте не бухати!", а під тим розуміється лише жорстока система санкцій.
Брєжнєва от можна назвати йолопом. А якщо проаналізувати Хрущова дії і абстрагуватися то не йолоп він далеко, але це завдання не для населення, населення от сприйняло таку постанову яко боротьбу за їхнє здоров'я та свідомість, і то як не зовсім вдало, що гарно видно з фрагмента нижченаведеного:
Цитата: Alter від 20.12.2011 13:26:34
    Ех... Печально те все, і перш за все що рішення вісх проблем ось такі твердолобі та безапеляційні. Ну ніякої тобі новизни.

Пацани які між 4-х богів не місцевих мають свою долю як в крупному, так і в дрібнішому бізнесі, але тих що в крупному так розумію меншість, а тих що в меншому - як осіб із посередніми інтелектуальними можливостями в суспільстві. Такий собі категоризм задля спасіння гаманців.
Буде алкоголь скрізь і всюди. Не переживайте.

Хоча як для себе, то я лише "за" алкозаборону. Ібо так, алкоголь звужує свідомість і далі згідно тексту. 8) Як і різні препарати.

Ну і така річ: там на відевах разних про ці події багато мітингуючих торговці скаржаться що дітей своїх їм не буде чим годувати, але ж є діти батьки яких алкоголізмом займаються, відповідно ці діти теж недоїдають і не лише недоїдають. Але із себе вони вину знімають, тобто вибір батьків і таке інше. Така от біда чорна торговцям, а вони чисті і милі.
Але їх ніхто не нагне, тому не морочте голову собі, сіть спокійно та існуйте собі далі.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Цитуватинаселення от сприйняло таку постанову яко боротьбу за їхнє здоров'я та свідомість

    Тобто в повоєнний період, коли майже кожен чоловік воював і перейшов через пекло Другої Світової Війни, коли як не половина, то близько того гасили спогади про фронт і його жахіття в самогоні, почувши заклики про свідомість і здоров'я СВІДОМО взяли та й здали на металолом свої самогонні апарати? Алкаша не перепреш і не переконаєш, а гучні гасла про свідомість і здоров'я йому тим більше до дупи. Прикладів - не те що море, окіян!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

swordlord

Шановні дописувачі.
Будь-яка заборона для нашого народу - це лише червона хустина для бика.
Після заборони люди будуть пити більше. Не будуть продавати в магазинах, народ буде гнати, а коли народ буде гнати, то в звязку з великою конкуренцією отримаємо цілу купу видів народного алкоголю, ото буде шо попробувати  ;D :

настоянки, первачок, на меду, на травах, калганівки, з ягодами, на яблуках, домашні вина і тд і тп.  вже мовчу про контрабас із-за бугра.

одним словом, якщо діти будуть менше пити, то я з радістю буду пити натур продукт домашнього гоніння хай хоч він буде в пляшці заткнутій качаном кукурудзи. Та під сальце з часничком. Ану швиденько вводьте заборону  ;D Дайте народу волю на кулінарній кухні народної алко-творчості  ;D
Si vis pacem, para bellum.

US5WEO

«ПРАВОкація» 26.12.11 Мова йде про сьогоднішній стан заборони продажу алкоголю у львові, ціну реклами слабоалкогольних напоїв на телебаченні, з журналістськими експериментами :)


203 Гості, 0 Користувачів