Веселі Мандри

Автор :-), 14.11.2011 12:56:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

:-)

Кароч почалося ісе із того що ввечеі перед виїздом вимкнули у мене електроенергію, внаслідок незаряду акумуляторів та неможливості завершення роботи над кріпленням відеофотоапарата звіт буде без відево.

8.12 відкрив очі, думаю ого, думаю за пів-години треба на вокзалі бути, бігом вдягаюся, бігом на маршрутку, ще поки вдягаюся думка їхати на Підзамче оволодіває мозком моїм. Від палацу Хоткевича колією бігом на Підзамче. Квиток придбав, дзвінок Alter'a - купи хліба сірого - сало у мене. На пероні черед люду ув один ярий рихильник футболу, ро що говориь його шапочка ну і розмова. про те яка в Сокалі погода і як вони там гратимуть, тобто не лише подолання погодних перешкод, але й тактика і стратегія гри, бо супротивник сильний і підступний. Кароч все серйозно.

Завжди коли спостерігаю за поїздом який прибуває і у який ідати, згадуються слова із книжки Кантора, де замість поїзда пускали дракона інколи, який виглядав як поїзд коли вже на пероні, але перед осьаннім оворотом випускав із пщі вогонь і по відблискам можна було визначити. Дракон поїдав людей, а поїзд ні, в тому і сенс. Кароч я завше спостерігаю за поїздами які прибувають.

Всередині було вже двоє гавриків, один із салом, інший із яблуками.

Altera виштовхнув злий машиніст.

Дивне місто між іншим, щось на кшталт Житомирщини на мою думку.

Стрьомно довкола, сіро і невесело

Відразу по інталу в ліс Цезар знайшов ріпку.

Альтер теж якусь фітоживність.

Знаю як мінімум 2 велиі групи людей, яких би цей стовпчик із циферками привів у стан сильного еротичного збудження.

В стороні де має бути дитячий табір бачимо якуь просторову конструкцію, високу і на розтяжках.

Айда думаємо до неї. Айда у виконанні Alter

Крутий спецназ та хз хто в арафі.

Натяжний механізм виробництва Саратовського заводу будівельних машин

Тросяка ідеально спроектований для видалення мозолей із трудових рук. Якщо зверху вниз по ньому.

Вилізання ним було б цікавим та незабутнім досвідом, але якось іншим разом.

Та й нічого особливо цікавого зверху.

Єдине механізм підстановки елементів конструкції, як і в кранах підйомних.

Це все чудово, але де табір?

А може це все підлі таємні плани ZOG і немає тут дітей? Одні трансформери?

Йдемо-йдемо лісом далі, а тут опа-на, трансформер, очима водить, вусами поводить!.. Ааааааааааа!!!

Втікаємо через чарівний місток, потім за зелений горбок.

А тут опа - колючка, ми в паніці, шо дєлать, шо дєлать!..

Сліди від куль, ОМГ куди ми втрапили?????!!!!!!

А тут злі ZOGівські трансформери розстрілюють непроханих гостей. Біжимо далі звідти.

Тут опа, хатка-черепашка, вона мала нас захистити від злих трансформерів, туди й ховаємося.

Alter каже: "Ти шо в ліфті виріс? Закрий двері за собою!!!"

Забігли ми з одного боку хатки, а вибігли з іншого залишивши трнсформенів розбивти двері в хатку-черепашку, та й вийшли із володінь їхніх, от остання колючка.

Краса така довкола, відразу після володінь ZOG'у. ХЗ коли йти, явно що звідти,, але куди саме хз.

Зайшли от у болото, видно верхове, ібо сухо.

Давольні пацани що так хвацько перехитрили трнсформерів.

А таки там нічьо так.

Дивне дерево - певно дитя любові трансформера і ентів.

Кароч це все добре, але варто було і поїсти чим і зайнялися.

Білоруська тушня на кетайському вогні.

Напевне відчуває себе Цезар як торговець.

Саааало.

Кароч всі давольні і пожерті (перше бо друге) дуть далі.

Красоти осінні далі.

Місток, там певне шлюз був раніше, непогане місце напевне влітку - рибку можна половити.

Героїчне форсування річки мостиком.

Залишки мостика після форсування.

Цей ми не форсували - вутленький якийсь

І цей ні - нам не в ту сторону.

Превет пацани!

Фраза "До 1939-го року українці довкола Львова вирощували капусту." отримала підтведження - капуст таки рясна і неозоро. Я собі навіть жував одну. Смачна після морозця.

А потім ми протверезіли і пішли до Пивнички бухати далі.

Декольтем своїм мене манила.

Alter

Смайл, вотафак????? То якась кака, а не фотки! Ти через який фільтр їх у фотодупі перепускав, щоб так їх спотворити?! Що то твоє GE все ж таки дійсно ГЕ? І що ото за фотка з ватермарком "Alter by GE x500"? Че типу Альтер в редакції каки, і так піццот разів? Неподобство :)

Я розкажу трохи іншу версію нашого чалапання.

Отож все почалось, коло ми дружньо вивалились із дизелька. Переходим дорогу, залазим в кущі. Смайл починає фоткати мегоцікаві об'єкти у вигляді кущів, болота, поїзда, камазів і так далі. З того камаза, що позаду, вилітає жирний та самовпевнений буряк, і з криком "аллах акбар" мітить прямо в нас.



Мстивий погляд Смайла вдогонку камазу.



Надворі були сліди савалків снігу. Ось що я там фоткав на місцевій флорі.



Валим мегаширокою просікою в сторону "дитячого табору".



Сліди кабанчиків.



Орієнтир посеред лісу.



Сакура, йопт!



Смайл вдає що фоткає вишку. Насмправді він втіхаря пиляє трос :)



-Фіггасє! - подумав Цезар...



Власне саме "Фіггасє".

І тут ХОПА! Прям як чорт з табакерки, на нас  (чи то пак ми на нього) вискакує локатор.



Місцева архітектура, позбавлена витонченості та творчої ізюминки.





Кавалки антен валяються попід тим будинком.





Пробую (власне тільки я, бо ті двоє десь втікли далеко в ліс) залізти в ту хату, але на підходах видно добре протоптані стежки, робоче радіо, чи телефон на грибку, все обнесено новою колючкою. Та і від будівлі, де стоїть локатор, чути трансформаторний гул. Тож фоткаю здалека, і також свалюю.

Грибок.



Кабелі від частини (як все ж оказалась діючою), до того радара.



Переходимо отакий, оригінальної конструкції, мостик.





Власне кавалок паркану частини. Оскільки все свіже і сіяє, місцеві асвальтні дороги ретельно позамітані, а стежки втоптані, вирішуємо звалювати звідси чим пошвидше, поки не попались на очі якомусь караулу.



Тут, прямо перед носом у вояків ,перебігаємо дорогу. Все ж встигаємо помітити одного чувачка, але нас він не запас, тому ми в темпі "бігом" чешем в сторону того піску, а потім і лісу.



Натикаємось на стрільбище.









Свалюєм глибше в ліс. Всі райони пориті ось такими траншеями. Логіка підказує, що то кабель тирили.





Ангарчики.







Смайл чуток стрьомається і каже що нас от-от пов'яжуть.



-Ху, свалили!... - на фотці довольний Смайл)

Результати голодного кабанячого дестрою.

Далі знов намотуємо кілометри непрохідними лісами/болотами/полями. Натрапляємо на слід якоїсь тварюки, з якої інтенсивно хлеще кров. Видать розборки...



Хлопаки на фоні поля.



Цивілізація поряд!!!



Місцеві на нас втикають з неприхованим здивуванням.



ВТФ???



О, во ця дача. Народ висуває припущення, же то є місцевий клюб ;D



Ще один напис у чистому полі.



...і будка посеред капусти)))



Хлопаки на фоні села.



...на фоні озимини...



...ріллі...



...капусти...

Смайл із завзяттям її роздлубує у пошуках... У якихось пошуках короче.



А потім нас врятувала маршрутка, знову ж таки, посеред чистого поля)




Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

І обговорення зроби, бо я хочу обговорити. А то вийшов звіт про те, як троє пацанів ходили по лісі і їли сало, а один потім ще й гриз капусту з поля)))

Куди ви дійшли? Що бачили по дорозі? Чи справді там по дорозі такі непролазні болота, як описував Макс і Стінгер? Військове містечко бачили? І взагалі, більше конкретики, люди переживают!
Най жиє Гуцулія!

:-)

Хз, я через монітор 15" колись в deadmeet'а за три пляшки пива придбаний то всьо зливав і редагував, бо нормальний зайнятий був. Атлічні ACDSee потуги задля надання не такої унилості фото, я ж на титул мистця не претендую. Навпаки весліші. A GE кермує. Скину ти обригінал, ниний. Зроби краще обговорення і це туди перенесеться.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

242 Гості, 1 Користувач