Веселі мандри

Автор Alter, 14.11.2011 13:58:43

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

    Пройшли ми власне лиш по такому маршруту (спасибі Цезаревому ЖПС). Ліси там непрохідні лиш влітку, так як там все аццко заростає, і йти просто фізично неможливо. Зараз же ж те все повсихалось, і через голі гіляки хоча б видно, куда курс тримати. Хіба що ожина лосі за ноги заплутувалась.
    Болота там навіть не чвакають, хоча досить вогко. Слідів кабанів дофіга, хоча самих їх видно не було.

П.С. Чота в мене Пікасса не хоче давати посилання на фотку. Мо хто знає в чому тут діло?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Romchick

Я так розумію, що локатор П-14

якщо він працює, то обертається з частотою 2-6 об/хв (хоча з його вигляду важко це уявити). Коли ви були біля нього він обертався? Просто цікаво, бо система вже дуже стара і мала би бути знятою з чергування. Чи може на антену тов. прапорщик ловить Хастлер ТВ?
Учасникам по жирному +. Молодці, що в таку приємну погоду пішли експлорити ті ліси з лісниками.

onyx

+ Всім. Двохсотки, як не дивно, ще стоять на озброєнні, напевно для залякування ворожих пасажирських літаків.  Я б і не знімав, просто трохи модернізувати, збільшити маневренні характеристики ракети, поставити сучасну ГСН, замінити ті ж П-14 на шось краще, і в прикритті торів вийшло би щось цілком боєздатне, але такого в нашій країні небуває...

Caesar

Ні , антена не оберталась, але до неї ішли нові кабелі і щось гуділо там, тай виглядало так що вона не може крутитись через розтяжки
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

232 Гості, 0 Користувачів