Буржуйка wanted

Автор Khimik, 18.11.2011 14:41:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Khimik

Куплю або візьму в аренду на зиму буржуйку звичайну.

:-)

http://teplotorg.com.ua/catalog/pech-burgua/

Десь на теренах промзони в районі Бузкової кантора таким добром торгувала.
А як часом є 200 л діжка то ножовку в руки і за вихідні можна зганізувати. Попередньо бажано із конструкціями ознайомитися.
Колисьробив із відра і ще одного відра + труба бляшана. Ну але то із варіантів майже одноразових.
Декольтем своїм мене манила.

Khimik

Та з бочок чи відер - лажа. На пару днів.
А за ті варанти на сайті - вже простіше за 200 баків взяти булер"яна - всяко краще буде.

Roman_P


Я робив буржуйку з 200п бочки . Все нормально , не прогоріла за 2 роки . В середину поставив решітку з металевих прутків , перід заклав цеглою , залишив внизу отвір на піддув . Плюс такої пічки що швидко розігравається і добре гріє поки горять дрова . Палити треба без фанатизму . Про пожежну безпеку не сперичаюся - до одного місця . Є ще маленькі чавунні , на базарі продають . Але вони погано гріють . Булерян однозначно краще . Я би більше переймався як димохід зробити . Це складніше ніж буржуйку поставити . І від димоходу сильно буде залежати як буде горіти .

:-)

ГГ, у мене тут ідея, знання практично застосувати.
Кароч кажи яке паливо будеш туди, і висоту труби, діаметр також вітається, прикинемо теплопродуктивністьь при шаровому спалюванні  твердого палива на самотязі. ;D
Тобто є книжки насправді, все робиться.
Але булерйан таки кручє наразі.
Декольтем своїм мене манила.

Alter

НАРОД! Тут людині в шустрому порядку буржуйки тра, бо зимно! А реактори на дейтерії, отриманому із водопровідної труби, будуть потім.

Осьо нарив в темпі "бігом" в гуглі.
http://kiev.stroika.biz.ua/products/item/3664/
Правда то з Києва, ціна 400 грн. А якщо файно тут на форумі попросити, то може хто і з доставкою допоможе. А так я незнаю хто б віддав таке. Мажори даний девайс не юзають, а звичайним людям воно як вже є, то здебільшого самим потрібне. Тим більше коли то совітський Чугуній а не теперішня бляха.

П.С. Все ж краще сходити на базар і там у барахольщиків порозпитувати. Ті що хочеш знайдуть. Лиш би домовились.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Khimik

По порядку :)
1. Комин буде висотою біля 3.5-4 м і перерізом в цеглу.

2. Палити буду патиками. В основному смерековими.

3. Вже якийсь варіант нарив мені мій старий, зганяю якось подивлюся, ше біля двох тижнів до інсталу є...

inkognito

Цитата: Khimik від 22.11.2011 15:11:49
По порядку :)
1. Комин буде висотою біля 3.5-4 м і перерізом в цеглу.

2. Палити буду патиками. В основному смерековими.

3. Вже якийсь варіант нарив мені мій старий, зганяю якось подивлюся, ше біля двох тижнів до інсталу є...

??? Надовго на лижі?
Resistance is futile

Khimik

 ;D

Нє, то я мансарду собі роблю  8)

217 Гості, 0 Користувачів