Блукаючи Львівськими промзонами, #1 (обговорення)

Автор Roy, 21.11.2011 16:19:56

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

непогано прогулялись маєте по +
а оця фотка взагалі супер:

так і здається що зараз ззаштори виїде той поїзд. :)

Alter

Так а що ж то таки за заводик? Я так розумію аоно тако трохи робоче? За дупу ніхто не цапнув? ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 21.11.2011 18:31:41
Так а що ж то таки за заводик? Я так розумію аоно тако трохи робоче? За дупу ніхто не цапнув? ;)
Ну є наразі здогад Смайла про той завод. І взагалі, казав же хоче туди сходити.
В таких дєбрях хіба ящур з кукурудзи вискоче  ;D Без ексцесів, коротше кажучи.
Meine Ehre heißt Treue

ZED

Цитата: Alter від 21.11.2011 18:31:41
Так а що ж то таки за заводик? Я так розумію аоно тако трохи робоче? За дупу ніхто не цапнув? ;)
З виду робоче, але працівників помічено було вкрай мало, хіба що вуйко Петро і кум Василь, які метал тягали е/м підйомним краном. Впринаймні, по цій установці ми полазили без проблем 8)
там навіть натяку на забори нема - заходьте, почувайтеся як вдома ;)

Alter

Ну все!  От і маємо програму-мінімум на наступну вилазку. Поближче до вихідних можна і в плани щось написати, ага?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Ставлю плюса Ботлхантеру, приємно почитати і з душею написано. 
А я то трохи так, цяп-ляп намалював звітик  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Стьоп, а мож тобі в рерайтери податись, а? Зі Смайлом у вас би вийшов дость цікавий творчий дует, так сказать ;)
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

А чого рерайтер??? Я "о чом віжу о том паю". Рерайтер - викладає чужі думки по-іншому. Хоча, якби підвернулася подібна робота, напевно, взявся б. Ще й Смайла загітував :)
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

ZED, класний звіт! Я б навіть  сказав - канонічний! Плюсую обидвох. А полісмени поводилися з вами коректно? І чи повпливала гра Карпат в неділю (0:5 на свому полі - то би і жид сі взлостив!) на ставлення охорони до вас? А як табір циганський зблизька виглядає?
Най жиє Гуцулія!

YserL

А на якій підставі затримали? Були огорожа, попереджувальні таблички? Також не мали права транспортувати у райвідділ.

Alter

А, доречі, що ж офіційно вам інкримінуавли? (Само собою за героїзм, проявлений на фронті дослідження цікавих об'єктів, малюю +++).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

YserL

Вам треба було дзвонити у міліцію і казити що вас затримали коли ви проходили поруч, і утримують незаконно, погрожуючи зброєю. Вони відпустили вас без питань.

ZED

Цитата: Bottlehunter від 29.11.2011 07:56:05
ZED, класний звіт! Я б навіть  сказав - канонічний! Плюсую обидвох. А полісмени поводилися з вами коректно? І чи повпливала гра Карпат в неділю (0:5 на свому полі - то би і жид сі взлостив!) на ставлення охорони до вас? А як табір циганський зблизька виглядає?
Дякую :) Так, поліціянти проявляли зазвичай невластиву їм толерантність, чого не скажешь про охорону. Взагалі, останні були настільки дивними особами, що варто було поділитися із ними телефонами, що Лесик залишав ;D. Можливо і гра була винувата (ми досиділи до 0:3, здається, бо без звуку дивились). Циганський табір зі сторони рейок виглядав смугою різнокольорових різнопланових палаток з різноманітних матеріалів, з яких доносився голосний плач кількох дітей, і між якими взад-вперед бігали кілька циган. Колоритна місцевість, яка не сулила нічого оптимістичного.

Цитата: YserL від 29.11.2011 10:07:08
А на якій підставі затримали? Були огорожа, попереджувальні таблички? Також не мали права транспортувати у райвідділ.
Затримали на підставі проникнення на приватну власність. Звісно, ніяких табличок і, тим паче, заборів не було (це і стало основним доводом на нашу користь). А з райвідділу якраз і пішов наказ нас туди транспортувати для з'ясування подробиць. Наряд оперативників мав рівно таке ж бажання нас возити, як і ми з ними їхати, але наказ є наказ...

Цитата: Alter від 29.11.2011 12:50:33
А, доречі, що ж офіційно вам інкримінуавли? (Само собою за героїзм, проявлений на фронті дослідження цікавих об'єктів, малюю +++).
Точного формулювання не пам'ятаю, але щось типу ненавмисне проникнення на приватну територію, що є адміністративним правопорушенням. (Дякую :D).

Цитата: YserL від 29.11.2011 13:27:04
Вам треба було дзвонити у міліцію і казити що вас затримали коли ви проходили поруч, і утримують незаконно, погрожуючи зброєю. Вони відпустили вас без питань.
Дякую за пораду. Перший раз так серйозно попалися, все ж таки. Всіх варіантів поводження у таких ситуаціях не знали, тому й використовували іншу стратегію захисту.

413 Гості, 0 Користувачів