Вибір Ноута

Автор YserL, 22.11.2011 13:18:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Хто що може сказати про Asus Eee PC 1215P-BLK047W http://rozetka.com.ua/asus_1215p_blk059w/p149415/#tab=comments;page=3 може в когось є.
Кажуть що появляються проблеми із тачпадом.

Нетбук ASUS  EeePC 1215P 12.1" (1366x768) HD LED/Intel Atom N570 (1.66 GHz)/2GB DDR3/500 GB/no ODD/Intel GMA 3150/3 x USB 2.0/VGA/HDMI/Mic-in/Line-out/GLAN/Wi-Fi 802.11n/BT3.0/CR 3-in1/WC 0.3 Mpx/Li-ion 6 cell 5200 mAh/OS/1.46 kg/Black matte


Lesyk

Радив би вот такого звіра (на колір звертати увагу не варто). Сам маю попереднє покоління.

Drusja

Що в того, що в того проблеми з тачпадом лікуються встановленням рідних драйверів (сам з цим колись бодався).
ІМХО: 10" надто маленький - сам брав би 13" ну на крайняк 12"
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL

Дякую. Замовив) Читав що проблема із маталізаційним скотчем під тачпадом, який відліплюють і починає працювати.

ZED

EeePC HA900 проблем із тачпадом немає. Прувед бай 2 роки експлуатації.

inkognito

Цитата: ZED від 22.11.2011 16:56:11
EeePC HA900 проблем із тачпадом немає. Прувед бай 2 роки експлуатації.

   Немає мабуть, бо ібо ha900 (до-речі, яка конкретна модель?) випустили доволі давненько. 1215Р - доволі гарна та нова цяцька (хоча АУСІВів не люблю) = тутко і дійодна підсвідтка, 2 слоти на оперативку, N550 о двох ядрах, HDMI на борту.
   А може, який планшет на Гудроїді взяти? Asus Transformer 4 exmple на Тергі другій? Хоча то вже інші гроші, +100 якщо тілько планшет, +230 якщо пляншет + док-станція (а у ній клява та додаткова батарея). Юзали, сподобалось. Дуже навіть


Resistance is futile

Golem

Ну хто памятає старенький ноут адміна HP6530 - працює і досі. Куплений на початку 2009 року, щоденне використання 8 годин, тягання щодня в рюкзаку. Навіть віндовс з часу купівлі не переставляв :)

Якби зараз брав заміну - то напевно HP або DELL, обовязково з flesh диском, бо реально набагато швидше працює. А тонни фоток і відео мона тримати і на зовнішньому дику. Ну і без CD ROM, бо ітак не користуюся, тільки ваги додає.
Дігери всіх країн єднайтеся!

linuxoid

Мав Дела Інспайрона 640м 2008-го. Старенький, товстий, але з чудовою батареєю, котра і досі бігає як нова, гріється єдине, собацюра. Зараз він знаходиться в мого тата, а я юзаю аВсера, в котрого батареї вже нема фізично (вийняв, як зайвий вантаж, бо не тримала зовсів) і міняний чіпсет + проблеми з перегрівами і синіми екранами смерті.
В ПС я розчарувася зовсім, голодую на Мака, бо то є річ.

YserL

Блін, дивлюся на Asus Eee PC 1215P-BLK047W він не має HDMI  >:(

inkognito

Цитата: YserL від 23.11.2011 11:40:43
Блін, дивлюся на Asus Eee PC 1215P-BLK047W він не має HDMI  >:(

Десь я прочитав що-таки має.А як немає то-таки зле...

ЦитуватиНу хто памятає старенький ноут адміна HP6530 - працює і досі. Куплений на початку 2009 року, щоденне використання 8 годин, тягання щодня в рюкзаку. Навіть віндовс з часу купівлі не переставляв :)

Мій АСУС куплений 09/2007 досі себе прекрасно почуває, правда вже хард два рази міняв. Як показує практика, flash-харди живуть троха більше року. Ну треба дивитись який на SSD-ці контролер, він дуж сильно впливає на кінцевий результат
Resistance is futile

YserL

Якщо комусь треба, є образ розділу WinXP SP3 (із всіма драйверами на цей ноут) із всіма апдейтами і софтом розміром у 7.7 Гб. Вчора розгортав на такий самий ноут, із часу зайняло годину: 10 хв роблення образу, 23 хв копіювання 7,7Гб на флешку (швидкість була 6 мбт/сек, тупа флеска), 38 хв розгортання образу, 2 хв зміна номеру розділу).

228 Гості, 0 Користувачів