Автор Тема: Стратегія розвитку Львова до 2025 року  (Прочитано 1466 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Alter

  • Свої
  • Дослідник
  • *
  • Повідомлень: 1058
  • Рейтинг 213
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Лазячи в безмірних просторах нету вирішив погуглити за тим славнозвісним Планом щоб детальніше ознайомитись іі бути "в курсі".

    Так от, ось тут http://www.feg.org.ua/ua/cms/projects/development_of_regions/lvov_city все дуже гарно розказано про те, як фірма «Monitor Group» запропонувала наному Місту вирішувати комплексні його проблеми. Перечитавши те все вздовж і впоперек, доганяю, що ставка буде робитись на:1) Туризм; 2) Кластерну систему господарювання; 3) Зовнішні інвестиції. Тобто розвиток місцевої економіки буде представлений лише приватним сектором, тоді як основні ресурси будуть кинуті на то дурне "еуро", і все з ним пов'язане.
   
Цитувати
Проект розглядав 15 ключових економічних кластерів у Львові, з яких кластери туризму та бізнес-послуг були обрані як локомотиви економічного зростання міста. Вибір двох кластерів не означає, що регіон повинен займатися винятково цими секторами економіки. Одним із завдань проекту є створення в місті власного потенціалу, передача місцевим фахівцям знань і методології кластерного підходу, що дозволить регіону надалі самостійно з достатнім ступенем ефективності розвивати й інші галузі економіки. Кластерна модель економіки приваблива для інвестицій і здатна забезпечити високий рівень життя громадян.

    Міськрада недавно затвердила той план http://zaxid.net/home/showSingleNews.do?lviv_maye_strategiyu_rozvitku_do_2025_roku&objectId=1239170, отже це значить що Дух юного експлорера з готовністю чекає поповнення дестройних промислових об'єктів (якщо ,звісно ж, їх в кращих традиціях не порозпродають чортам під хвіст під всякі там склади і т.д.), благо учасники форуму знають десятки таких прикладів, одже доводити щось тут думаю не варто.

    Короче поєздець підкрався незамітно. Хата валиться, дах тече, діти голодні, але ж ні, ми купляєм і садим квіти, гості ж бо прийдуть! Авось тими принесеними цукерками і шампанським те все потім компенсуємо! Отак мені те все бачиться. Хоча мож аналітики думають і інакше, але реалії саме такі. І всі те бачать. А хто не бачить, хай посерфить по звітах.
     Гроші вкладаються у великий знак питання...

Як співав В.С.Висоцький
Цитувати
"Обидно мне, досадно мне! Да ладно..."
Розшарити F VK G+
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.