Завод хімволокна, Сокаль

Автор Roy, 25.11.2011 18:40:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

Коли були там з ітаійцями охорони не було взагалі, заходили з "парадного" входу, будка охорони була порожня. На території нікого не зустріли, шуміли і палились всюди де могли і ніхто нам не заважав. Не впевнений щодо охорони ТЕЦ та адмінки. Судячи зі звіту Лесика і Батлхантера охорона лояльна і йде на діалог.
Я в неділю буду вільний з 11 ноль нуль дня, тому буду бачити як там і куди.

RedShift

Особисто мене у неділю будуть цікавити 3 таких точкаря:
1) ТЕЦ
2) Очисні
3) Міст Ж\д через Буг на Завод.
Darts matters!

Roy

Ок народ, пишіть нижче хто їде.
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

можливо ЙА, але поки 50/50, чим більше нас буде, тим менше вероятність, що нас здадуть силовим органам, навіть якщо і запалять та шось будуть булькати ;D

Alter

75% що буду. (доля може повернутись дупою і є варіант, що буду зайнятий).
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Любомир

народ мені шкода  але знову не вийде поїхати  :-\  правду бабця моя казала не плануй дураче Бог переіначе  , ну не виходить іхати  так далеко

ZED

Даю 63,279% що буду. Зараз в процесі переходу на необхідний для вилазки графік роботи.

Dima_Bear

Цитата: ZED від 02.12.2011 21:35:38
Даю 63,279% що буду. Зараз в процесі переходу на необхідний для вилазки графік роботи.
А чим якщо не секрет розраховував выдсоткове спыввыдношення??? :) :) :)

ZED

Цитата: Dima_Bear від 02.12.2011 22:11:32
А чим якщо не секрет розраховував выдсоткове спыввыдношення??? :) :) :)

C:\Windows\System32\calc.exe ;D
Не будемо оффтопити! Скоріше всього буду.
До речі, скільки хоч приблизно вартує дорога туди-назад? Хочу вирахувати відсоток затрачених грошей від суми у заначці (зарплату, сцу*и, затримують >:()

Sunkatalano

До речі, скільки хоч приблизно вартує дорога туди-назад? Хочу вирахувати відсоток затрачених грошей від суми у заначці (зарплату, сцу*и, затримують >:()
Проїзд в одну сторону автобусом- 25грн, поїздом-12грн (по студенському-біля 6грн.)

Roy

Не парся поки, у звязку з різними обставинами поїздку переносим на наступний тиждень, також на неділю.
Знову. ;D
Meine Ehre heißt Treue

:-)

ОТ нєх було вчора. ОТ. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Felton

якщо,у неділю поїздка відбудеться,коли планується повернення до Львова?

Roy

Meine Ehre heißt Treue

:-)

Із погодою буде стрьомно, але коли ж то нас зупиняло, а так то краще коли снігу не буде - ібо не спалять по слідах.
Декольтем своїм мене манила.

ZED


Felton

я точно буду,якщо подія відбудеться звісно.

Lesyk

Цитата: :-) від 09.12.2011 19:27:58
Із погодою буде стрьомно, але коли ж то нас зупиняло, а так то краще коли снігу не буде - ібо не спалять по слідах.
Коли ми там були з Ботлхантером минулої зими - охороні на нас було грубо пох. Зустріли 4 різних охоронців - і всі дозволяли фотографувати. Тільки на приватній території не дозволили - бо тоді на місці не було їхнього дирехтора що міг нам дати дозвіл.

Roy

Отже, зустріч в неділю о 07:30, коло кіоску на території АС-2.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Я підсяду в Червонограді. Як будете виїжджати зі Львова передзвоніть і скажіть "параметри" (колір, марка) автобуса.

384 Гості, 0 Користувачів