Завод хімволокна, Сокаль

Автор Roy, 25.11.2011 18:40:52

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Є пропозиція в неділю 27 глистопада, поїхати туди, на один з найцікавіших індастріальних об'єктів Львівщини. Описаний Ботлхантером тут - http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,3732.msg22658.html#msg22658
Планується виїзджати зранку, о 07:30. Назад ввечері на маршрутці, або на дизель-поїзді.
Лінуксоїд там нас зустріне.
Так що, хто має бажання, приєднюйтесь.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

50/50. Якщо завтра ввечері встигну вернутись із Тернополя, то 100500 їду.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Любомир

народ оскільки я рідко заглядаю в пошту ось мій номер телефону  номер скину в приват, телефонуйте  на коли там буде слідуча вилазка   телефонуйте будь коли)))))) завжди буду радий приєднатися

Любомир

досадно як ,яж тіки пару хвилин назад заглянув в пошту якби вчора заглянув  то би поміняв на суботу плани 

zelja

Я так поняв ніхто нікда не їде!? ;D fffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Roy

Отже, переносим на наступний тиждень. Ліноксоїд прихворів, та й не всім виходило. Рівно через тиждень, на неділю 3 грудня.

Цитата: zelja від 26.11.2011 17:48:47
Я так поняв ніхто нікда не їде!? ;D fffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Не доречно, і зовсім не смішно.
Вчора та сьогодні дзвонили до тебе я і Інкогніто...Де ж ти Зелько пропав, забув про нас?  ???


Meine Ehre heißt Treue

Alter

Плачу гіркими сльозами і товчусь головою об стіл, но поїхати ніяк не можу.
П.С. Рой, а мож перенесеш хоча б на день дальше, а то ж дефіцит народу. Та і я би поїхав. Хоча знаю, робочі дні і все таке. Печаль короче...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Цитата: Alter від 26.11.2011 22:06:14
Плачу гіркими сльозами і товчусь головою об стіл, но поїхати ніяк не можу.
П.С. Рой, а мож перенесеш хоча б на день дальше, а то ж дефіцит народу. Та і я би поїхав. Хоча знаю, робочі дні і все таке. Печаль короче...

Альтер, а ти як, теми не читаєш?  :o  Все написано і перенесено!
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Сорі, я бігом в нет тоді зайшов. От і не мав часу читати...
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Сокаль взагалі місто з цікавою історію тут не практично не розкритою. Щодо заводу, то досліджено з можливого менше половини. Зовсім недосліджена тамтешня ТЕЦ. Половина всієї території заводу вже викуплена, тому варто даний об'єкт дослідити, бо може небути можливості потім. Думаю (впевнено), що до тієї неділі одужаю.

Любомир

Цитата: Roy від 26.11.2011 18:43:20
Отже, переносим на наступний тиждень. Ліноксоїд прихворів, та й не всім виходило. Рівно через тиждень, на неділю 3 грудня.

Цитата: zelja від 26.11.2011 17:48:47
Я так поняв ніхто нікда не їде!? ;D fffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Не доречно, і зовсім не смішно.
Вчора та сьогодні дзвонили до тебе я і Інкогніто...Де ж ти Зелько пропав, забув про нас?  ???
в неділю де і на котру годину збір?

Любомир

Цитата: Любомир від 30.11.2011 12:37:52
Цитата: Roy від 26.11.2011 18:43:20
Отже, переносим на наступний тиждень. Ліноксоїд прихворів, та й не всім виходило. Рівно через тиждень, на неділю 3 грудня.

Цитата: zelja від 26.11.2011 17:48:47
Я так поняв ніхто нікда не їде!? ;D fffffffffffffffffuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
Не доречно, і зовсім не смішно.
Вчора та сьогодні дзвонили до тебе я і Інкогніто...Де ж ти Зелько пропав, забув про нас?  ???
в неділю де і на котру годину збір? прохання зателефонуйте мені до суботи   

linuxoid

Зустрітись можна було б в маршрутці Львів-Сокаль, я би підсів в Червонограді, щоб не витрачати часу. Речей, я так думаю, буде мінімум з собою, скидувати на зберігання нічого не треба буде. Візьміть, хто має, одну хімзу, бо на заводі є бомбарі (не факт, що вони на приватній території, але розвідати варто), котрі можуть бути мокрими. Дороги до заводу я точно не знаю, бо вув там один раз машиною, тому най хтось зробить мапу, хто туди лазив, я не маю можливості цього зробити, бо мій ноут в білих тапках дуба врізав, пишу з роботи.

Bottlehunter

Я намалював дві карти - перша, як дістатися з кінцевої маршрутки Львів-Сокаль до заводу (тут алгоритм простий - прямо, наліво, направо, прямо. Загалом біля 5 км.). Друга - по пам'яті територія заводу. Тут можуть бути маленькі неточності. ТЕЦ охороняє такий смішний але хитрий дід (принаймні рік тому охороняв). Може натякати на пару гривень за допуск на територію.

Якщо пощастить, на зворотному шляху можна зловити волинську маршрутку. вони їдуть не на АС, а в центр, десь в район базару. Ще в Сокалі є розвалена синагога, зачинений кінотеатр і музей з космонавтською атрибутикою. І прикольне кафе, називається "Кавуся", там можна щось якісно і недорого зохавати.

Я з вами, на жаль, не зможу поїхати.

UPD: Прохідну на другому малюнку вказав неправильно. Вибачте, лінуюся перемальовувати. Вона трохи далі на північ, від асфальтованої дороги поворот направо і довга прряма доріжка вглиб заводу. Докину в кінець допису фотку як той поворот виглядає.





Най жиє Гуцулія!

Alter

Так топікстартер толком скаже нарешті, як, звідки, і коли ми їдемо? А то написано багато, а конкретно - нічого.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Ну якже, все без змін, неділя, 4 грудня.
Зустріч на АС - 2 (біля кіоску) о 07:30
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

хоч убийте але в мене неділя 4 грудня
Чи то так тільки в мене? ??? :)

Roy

Ууу, сорі, ступив. Значить на 4 грудня, неділя.
Meine Ehre heißt Treue

Alter

О, то вже ближче до суті.

Я плюсуюсь. Надіюсь плани на вихідні не зміняться. Так що 75% що я буду
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Alter

Доречі, всі так рвуться, а що там охорона каже? Як нам щодо рівня загадженості силовими органами? Адже  Bottlehunter наваяв досить невтішну з точки зору паліва схемку. Тож хочеться почути від народу, що там вже був, що ж там таки дійсно водиться і де його можна зустріти?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

291 Гості, 0 Користувачів