Безкоштовні нічні екскурсії по Львову

Автор Bottlehunter, 26.11.2011 22:25:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

ЦитуватиЗ 2 до 4 грудня передбачено 30 безкоштовних нічних екскурсій у музеях та галереях, окремі екскурсійні маршрути, а також нічні вистави у театрах міста для того, щоб представити всю розкіш того, що приховано вдень.

Оце сьогодні почув по телевізору, а згодом нагуглив. Суть така: на наступні вихідні у Львові будуть проводитися безкоштовні нічні (радше - вечірні) екскурсії різними цікавими місцями, серед яких галерея Равлик, Палац Потоцьких, каплиця Боїмів та інші. Для того, щоб туди потрапити, потрібно попередньо зареєструватися на сайті міської ради. Ми з Христиною зареєструвалися на екскурсію Личаковом на вечір п'ятниці.

Най жиє Гуцулія!

Lesyk


Stinger

записався в арсенал на тяпницю)) там тепло, тьолки і зброя ::)

Bottlehunter

Чуваки, хто був на нічних екскурсіях (а ходило пів Експлорера, наскільки мені відомо), розкажіть, що там цікавого було та закиньте пару фоток. Родіна вас не забуде! ;)

Йа через хворобу на Личаків так і не потрапив :(
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Bottlehunter від 05.12.2011 10:27:53
Чуваки, хто був на нічних екскурсіях (а ходило пів Експлорера, наскільки мені відомо), розкажіть, що там цікавого було та закиньте пару фоток. Родіна вас не забуде! ;)

Йа через хворобу на Личаків так і не потрапив :(

Так, обовязково.  Сьогодні буде мій звіт з обох місць, з "львівських підземель" та  Личаківського цвинтаря.
Meine Ehre heißt Treue

swordlord

Цитата: Roy від 05.12.2011 10:34:23
Цитата: Bottlehunter від 05.12.2011 10:27:53
Чуваки, хто був на нічних екскурсіях (а ходило пів Експлорера, наскільки мені відомо), розкажіть, що там цікавого було та закиньте пару фоток. Родіна вас не забуде! ;)

Йа через хворобу на Личаків так і не потрапив :(

Так, обовязково.  Сьогодні буде звіт з обох місць, з "львівських підземель" та  Личаківського цвинтаря.


На Личакові було неорганізовано якось...тому прийшлось "відстати" від групи і полазити самим. А взагалі приємна атракція для городян.
Si vis pacem, para bellum.

Alter

Фотки є, но вибіркові, ібо особисто я болт забив на тих гідів (виглядало воно все як похоронна процессія, і було вельми нецікаво), і вирішив, як і багато хто, прогулятись нічним Личаковом. Враження дійсно клас!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Ritmas


В Арсеналі досить цікаво було... Ніколи ще там ввечері не був...
Здебільшого такі "перфоманси" на туристів розраховані.
Та й ідея таких акцій - теж не погана.
Більше б об'єктів для "нічних досліджень" в майбутньому повідкривали б - було б взагалі супер!
Я розумію розумом...

Lesyk

Це дійство повторюється двічі на рік, і на носі новий сезон екскурсій.
Інфа тут. Реєстраційна форма там само. Я вже зареєструвався  ;)

284 Гості, 0 Користувачів