Породисті кошенята

Автор swordlord, 27.11.2011 16:36:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

Дорогі форумчани, розумію, що форум не Краківський і не ЗООпарк, але все ж розміщу тут такого роду повідомлення, не топити ж їх.

Продаються та бронюються сіамські кошенята (1 кіт і 3 киці) під розведення чи для дому...
Наші сіамські кошенята народились 23.10.2011 в м. Львові. Кошенята чистокровні, від титулованих батьків чемпіонів виставок WCF. Хлопчики і дівчатка лілового окрасу (білі і пухнасті). Наші кошенята не вольєрного утримання, живуть з нами вдома, соціалізовані, тому не бояться людей і розуміють господарів. Кошенята покидають дім не раніше двох місяців з документами із клубу (WCF), паспортом з прививками, при потребі чіпуються, привчені до туалету. Можлива доставка (по домовленості). Хороший подарунок до св. Миколая чи Нового року, на День св. Валентина чи просто дня народження! Можливий торг.
Натисніть «РОЗКАЗАТИ ДРУЗЯМ». Сторінка власника кошенят http://vkontakte.ru/id41714105, та його тел.: +380632406404. Всім дякую!
Si vis pacem, para bellum.

zelja

А яка ціна 1го КотЄ ?

swordlord

Цитата: zelja від 27.11.2011 19:21:35
А яка ціна 1го КотЄ ?

300 $, але для форумчан та їх знайомих знижка.
P.S. всі прививки і документи, а також шикарна родослівна, батьки кошенят чемпіони з численними нагородами.
Si vis pacem, para bellum.

zelja

Пффф друг ти тут їх не продаш ,без шансів. :-\
Не шарю в цінах но мені здається дорогувато...100 так но не 300
За 300 можна лабрадора взяти.

swordlord

Цитата: zelja від 27.11.2011 22:09:10
Пффф друг ти тут їх не продаш ,без шансів. :-\
Не шарю в цінах но мені здається дорогувато...100 так но не 300
За 300 можна лабрадора взяти.

Продаю не я, а мій брат. Хто знає то вони так і коштують, з такою родослівною.
Чи лабрадори чемпіонів і призерів тоже по 300?
Si vis pacem, para bellum.

zelja

Цитата: swordlord від 27.11.2011 22:39:53
Цитата: zelja від 27.11.2011 22:09:10
Пффф друг ти тут їх не продаш ,без шансів. :-\
Не шарю в цінах но мені здається дорогувато...100 так но не 300
За 300 можна лабрадора взяти.

Продаю не я, а мій брат. Хто знає то вони так і коштують, з такою родослівною.
Чи лабрадори чемпіонів і призерів тоже по 300?
Не буду сперичатися на рахунок чемпіонства і родовитості(якраз на тому і заробляють гроші), но на рахунок котів я вважаю що це пофіг , а для собак це важливий фактор!

:-)

Цитата: zelja від 27.11.2011 23:12:34
Не буду сперичатися на рахунок чемпіонства і родовитості(якраз на тому і заробляють гроші), но на рахунок котів я вважаю що це пофіг , а для собак це важливий фактор!
всі вони здохнуть. Купуйте цвяхи. Не забудьте залити парафіном.
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: zelja від 27.11.2011 23:12:34
Цитата: swordlord від 27.11.2011 22:39:53
Цитата: zelja від 27.11.2011 22:09:10
Пффф друг ти тут їх не продаш ,без шансів. :-\
Не шарю в цінах но мені здається дорогувато...100 так но не 300
За 300 можна лабрадора взяти.

Продаю не я, а мій брат. Хто знає то вони так і коштують, з такою родослівною.
Чи лабрадори чемпіонів і призерів тоже по 300?
Не буду сперичатися на рахунок чемпіонства і родовитості(якраз на тому і заробляють гроші), но на рахунок котів я вважаю що це пофіг , а для собак це важливий фактор!


Ніяк не пофіг, ти чого, звідки такі твердження?  ;D
Кожна порода котів та собак мають свою ціну, інколи навіть дуже велику.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: Roy від 28.11.2011 01:04:24
Ніяк не пофіг, ти чого, звідки такі твердження?  ;D
Кожна порода котів та собак мають свою ціну, інколи навіть дуже велику.

В даному випадку пофіг. Ібо досі серед форумчан не було помічено жодного "професійного" котовода. Тому, середньостатистичному хьюману поф на чистокровність породи кота. На відміну від подостистості пса - адже хороша генеологія є одним з важливих факторів "розумності" пса. Точніше його здатності до навчання,тренування і т.д. (декоративних собак в даному випадку не розглядаю). А коти і так нетренувабельні (крім окремих порід, які коштують йухову тучу зільоних, але в даному випадку їх не роглядаю) - тому на родословну якось начхати... лиш би по хаті не гидиу, но і блох не мау.

Alter

    Сіами то є пекло. Був в мене один. Одного разу, залишившись тет-а-тет з каструлею тушеної качки на день, він вмудрився десь із третину її зжерти, третину скинути на землю, а третину по фіранках розвезяти (то коли його з віником в руках ловили). А що він всяких курчаток\каченяток\гусеняток передавив! Свого часу навіть на порося підозріло поглядав. Но воно скоро виросло.
    Короче вредні ті коти, і щоб їх на щось навчити (особливо коли їх характер проявиться) то тра мати китайське терпіння!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

US5WEO

Почитав перед сном тему про котів і якраз вночі снилися коти))) Наче сусідка купила собі одну з цих кицьок і вона скачучи по вікнах добралася до мене на балкон до мого кота)) Та, коти вони такі :) Свого хвостатого колєгу, без породи і документів, я б не продав навіть за 50 000 $ Надибав тут у Вікіпедії цікаву інформацію про котів білого окрасу і з голубими очима: " Среди кошек полностью белого окраса встречаются кошки с голубыми глазами или разноглазые кошки. Причина этого заключается в присутствии в генотипе кошки доминантного эпистатического гена W. Такие кошки с вероятностью 40 % рождаются глухими. Это объясняется тем, что под воздействием гена доминантного эпистатического окраса W у полностью белых кошек происходит дегенерация улитки внутреннего уха[179]. Глухота может быть на оба уха (тогда кошка будет полностью глухой) или может быть односторонней (тогда кошка будет слышать). Около 5 % всех кошек имеют белый окрас, среди полностью белых неголубоглазых кошек 17—22 % рождаются глухими. Среди полностью белых кошек количество глухих кошек возрастает до 40 %, если у кошки один глаз голубой, и до 65-85 %, если у полностью белой кошки оба глаза голубые. "

281 Гості, 0 Користувачів