Найвищі будівлі Львова (та області)

Автор Mike, 04.12.2011 17:44:44

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Mike

Хотілось би скласти список висоток Львова. Інфу подібного типу бачив то там то сям, але спискам явно бракує повноцінності і згуртованості. От подумав може разом доповнимо?)
Також, думаю доречно в темі буде згадати й про область. Про область не можу не згадати в оновному тому, що найвищі будівлі Львівської області знаходиться зовсім не в Львові  :P Випадок щоб найвища висотка була не в облцентрі у нас чи не єдиний на всю країну. Проте почнемо таки з Львова.
Подивитись на будівлю можна клікнувши по назві, гляну де вона на Вікімапії -клікнувши по розташуванню.

Львів













НазваРозташуванняВисота (метрів)Кількість поверхівТипРік готовності
Церква Ольги і ЄлизаветиПривокзальна - пл. Кропивницького852 (?)церква1903-1911
вул. Зубрівська 49Сихів - в центрі Сихова трохи вглуб масиву6617житловий будинок2007
Успенська церкваЦентр - біля Підвальної662 (?)церква1591–1629
РатушаЦентр - пл. Ринок65?офіс (адміністративна будівля)1851
просп. Чорновола 99Чорновола - за Аресном по Чорновола~6016житловий будинокСРСР (?)
просп. Чорновола 103Чорновола - за Аресном по Чорновола~6016житловий будинокСРСР (?)
вул. Панча 18а-18вЧорновола - трохи вглуб масиву за Аресном5717житловий будинок2008
Податкова адміністраціяСтрийська5314офіси (адміністративна будівля)1986
вул. Пасічна 104Південна Майорівка - перехрестя Вашингтона і Пасічної~50-5216житловий будинокСРСР (?)
Видавництво "Вільна Україна"перехрестя Стрийська - Володимира Великого~50-5214офіси (адміністративна будівля)1973
вул. Чукаріна 6Сихів - біля Шувару5015 (16?)житловий будинокСРСР (?)

15-поверхових будинків у Львові трохи є.

На Сихові, як от просп. Червоної Калини 49, висоту якому зазначили 48 метрів. Червоної Калини 40, по пам'яті точно такий же, а там далі є ще кілька подібних типових радянських будинків. Аналогічний будинок є біля Автовокзалу.
Взагалі, "Чукаріна 6", як мені здається, - точно така ж 15-поверхівка. Але її зазначили як 50 метрову і 16 поверхову чомусь. Може хто що скаже?
Якщо хтось знає про будинок понад 14 поверхів, або щось достатньо високе щоб позмагатися з 15-поверхівками - пишіть.

Доречі, 16-поверхівок у Львові таки всього 3? На Сихові жодної нема то все 15-поверхові?  :o

Львів. Інші об'єкти




НазваРозташуванняВисота (метрів)Кількість поверхівТипРік готовності
Високий замокЦентр - г. Високий Замок192-телевежа1972

По області є багато чималих вишок вище 100м. Непогано б їх упорядкувати в список :)


Трускавець



НазваРозташуванняВисота (метрів)Кількість поверхівТипРік готовності
готель "Карпатська столиця"Окружна - виїзд на Борислав10120готель2010 (досі завершують)
Новобуд на вул. Суховоля 54бцентр західної частини міста, біля Бювету №27118житловий будинок (?)будується
готель "Ріксос-Прикарпаття"Південний-Захід5814готель2003-2005

"Карпатська столиця" - є найвищою будівлею поза Києвом, Дніпропетровськом та Донецьком. В Харкові та Одесі найвищі будівлі приблизно такої ж висоти, може на пів метра нижчі, може на пів вищі. Після цих міст йде пропасть на кілька десятків метрів.

Львів, завдяки костьолу на Привокзальній по найвищому будинку йде після Трускавця (з Харковом та Одесою), а по найвищій "нормальній" поверховій будівлі відстає ще від Броварів, Іллічівська та Запоріжжя.

Інформація буде поповнюватись...

Skip

Панча 18а  згідно проекту 61,7 м  :)

Gefaus

Класно інформація для бейсерів;) Але у Львові жаль що немає їх(((

kastorskiy

Цитата: Gefaus від 25.01.2012 17:55:33Але у Львові жаль що немає їх(((
Так як-би і об'єктів не дуже то є :(

SADGN

а як же труба у фак парку?
там здається цілі 130 метрів... :-\

Alter

Цитата: SADGN від 06.05.2012 15:45:40
а як же труба у фак парку?
там здається цілі 130 метрів... :-\

То тоді вже давайте антену на Високому замку вважати найвищою. Але ж то, здається, не будівля, так? ;)

П.С. Щось та труба якось не дотягує чисто візуально до 130 метрів.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Dido

Гуртожитки УАД  та інфізу на Підголоско.  9-поверхові, але на горі. Львів весь як на долоні. Кому цікаво, можу провести на дах.

HardaleX

Як ви дізнавалися висоту житлових будинків, тих що побудовані в СРСР?
Просто я хочу скласти такий список по Тернополю, якщо хтось щось знає, то прошу кидати інформацію, або ссилки на неї мені у приват.

linuxoid

Не найвища (9 поверхів), але дуже вдало розміщена будівля в м. Червоноград. Ось фото з даху зроблені восени:







Промислове місто. Сірі будинки, труби, легкий туман


В той самий день, десь через годину:








Осінь..


Mike

Нажаль не получається відредагувати перше повідомлення. Хоча є помилки. Чукаріна - точно не в десятці найвищих, це типова 15-поверхівка, таких на Сихові з десяток. 10 місце можливо посідає 15-поверхівка на Коломийській, вона з надбудовою і вища за типові.

Цитата: Dido від 12.05.2012 11:56:00
9-поверхові, але на горі.
Краєвид вражаючий, але таке не може рахуватись. Якщо так, то проста сільська хата в Яремчі вища усіх українських хмарочосів :)

Цитата: linuxoid від 20.05.2012 16:00:53
Не найвища (9 поверхів), але дуже вдало розміщена будівля в м. Червоноград.
Якщо не помиляюсь, в Червонограді найвища 12-поверхівка на Новошахтарській?

Цитата: HardaleX від 18.05.2012 16:00:05
Як ви дізнавалися висоту житлових будинків, тих що побудовані в СРСР?
Просто я хочу скласти такий список по Тернополю, якщо хтось щось знає, то прошу кидати інформацію, або ссилки на неї мені у приват.
Є кілька способів виміряти:
- піднятись на найвищий поверх з нормальним GPS-навігатором;
- виміряти висоту 1 поверху і помножити на кількість поверхів(поверхи переважно однакові) + висоту прикинути висоту додаткових конструкцій;
- виміряти по фото(фото треба робити горизонтально(за допомогою спеціальної лінійки наприклад) і здалеку).

Також є кілька сайтів з списком висоток. Дані там не завжди коректні правда. По Тернополю там правда ціла одна будівля: http://www.emporis.com/city/ternopil-ukraine2/high-rise-buildings
Яка будівля найвища - не важко зрозуміти. Біда є коли починаються типові будинки.
Підозрюю, в Тернополі найвища будівля - оце. Але я не знавець Тернополя, просто здогад.

Synoptyk

Може .і не зовсім в тему.Давно колись один мій знайомий розповідав наступне.
Ніби коли розроблявся проект та розпочиналось будівництво  будинку "Елегант"  (навпроти Жоржа), то це повинен бути 20-поверховий хмарочос. Тільки
після початку будови влада (архітектори) схаменулись, що воно з архітектурної точки зору не вдале рішення і зупинились на тому що ми зараз бачимо.

Воно подібне на правду чи все ж таки байка???
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

linuxoid

Цитата: Mike від 21.05.2012 22:35:51
Цитата: linuxoid від 20.05.2012 16:00:53
Не найвища (9 поверхів), але дуже вдало розміщена будівля в м. Червоноград.
Якщо не помиляюсь, в Червонограді найвища 12-поверхівка на Новошахтарській?

Новошахтарської вулиці в Червонограді немає, є "Нова шахтарська" - це автобусна зупинка, котра дала неофіційну назву житловому масиву, є ще Стара шахтарська. Але дійсно в тому житловому масиві є декілька 12-ти поверхівок, котрі є найвищими будівлями в місті. Червоноград має приблизно однакові висоти, горбів нема. Вище 12-ти поверхів в Червонограді будувати важко через болотистість місцевості - всі будівлі в "нових" районах стоять на насипах з породи та щебеню і, крім того, на сваях.

chyapay

Знаю оту 16-поверхівку на Пасічній-Уошинґтона. Подейкувала одна знайома, що в тім районі живе, буцімто там на 16 поверсі якась СБУ-шна хрінь (хоча сумніваюсь, що то правда). А де дві вищезгадані інші 16-поверхівки? Висотні двійники на пр. Чорновіла - не до рахунку, оскільки я особисто в дитинстві катався на їхніх ліфтах - там лише 15 проектних поверхів, а високе горище 16-м поверхом вважати недоцільно.

kadbogdan

Допоможіть знайти якусь будівлю,трубу або щось інакше від 30м і чим побільше, тим краще. Мені потрібно для дюльферу ( спуск по канату) бажано без охорони на території Західної України.

YserL

Я б на висоті десь розмістив SDR-RTL приймач. Правда ще антени немає. Вимоги 220в + інтернет (4 мбіт).

VeNick

Будинки
просп. Чорновола 99, 103
були здані на початку 90-х років, пеший був на просп. Чорновола 99 а за ним просп. Чорновола 103, останній 100% зданий в середині 90-х
УКРЗАЛІЗНИЦЯ

Tinian

напівофтоп

Кому цікаво буде -
Десь на радіосканер.сру бачив авіаційні карти львівсього аеродрому і околиць з позначеними найвищими точками в радіусах 20-60км(вишки,труби, навіть географічні типу Камули) що "випирають". вишки на Високому Замку, біля Юра, біля Любінської теж в репертуарі.

Їх точних координат не було але можна запросто було прикинути що і де є.

Synoptyk

...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

Бульбик

Цитата: kadbogdan від 05.11.2013 22:09:38
Допоможіть знайти якусь будівлю,трубу або щось інакше від 30м і чим побільше, тим краще. Мені потрібно для дюльферу ( спуск по канату) бажано без охорони на території Західної України.

маєш http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6960.0.html

116 Гості, 1 Користувач