Ексклюзивний Полтва-Travel

Автор Alter, 06.12.2011 08:24:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 6 Гості дивляться цю тему.

Машиніст

Хех, про життя в колекторі. Одн наш АКІСянин, Серый Человек, таки пробув в Клові 100 годин без виходу на поверхню.
http://www.acis.org.ua/cgi-bin/dds_articles.pl?a=art&id=239

Не переймайся щодо дещо надмірної емоційності Міха, це цілком нормально  ;)
Ну і трошки попіарюся. Мій звіт:
http://www.acis.org.ua/cgi-bin/dds_articles.pl?a=art&id=535

P.S. На фото я по центру ))
Jedem das seine

gribkoff777

: ) , з тобою все ясно. За скільки продався хоч? Не опозорив Експлорер копійчаною ціною? :facepalm
P.s. Я за розстріл :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Машиніст

Добрий вечір )))

Ми до вас, колеги, і ось по якій справі. Минулого разу наш експедиційний корпус таки проплив по Полтві. Але ж не підкорений досі ще перепад. Чи допустиме таке ? Звісно, що ні. І це треба виправляти ;)

То ж знову чекайте на нас, на початку лютого :) І що саме особливо цікавить:
1. Що відбувається в колекторі Полтви вище впадіння в неї колектора річки Пасіка з Погулянки ? Цікавить абсолютно все - форма ходу, повороти, швидкість течії. Чи прохідний він (на предмет незмивання потоком йдучої людини) ? Де найвища по течії точка входу до колектору Полтви з бортиками ?
2. Як виконана каналізація  частини міста, що поблизу колектор річки Зубра ? Це фекальник чи чиста зливова система і чи вона якось пов"язана з власне Полтвою ? Знову-таки - чи прохідний/пропливний колектор ?
3. Смайл (до речі, чого на дзвінки не відповідаєш ? :) )давав координати вашого фахівця з Полтви, ім"я на жаль не пам"ятаю. Можна з ним якось зв"язатися та проконсультуватися ?

Ну і ще - ділянки де в принципі ще можна сплавитися/пройти пішки/не лізти категорично через шибери/скиди/ще щось. Будемо вельми раді координації зусиль. Наш топік на АКІСі: http://www.acis.org.ua/forum/viewtopic.php?id=77256
Jedem das seine

Roy

Привіт.
Попробую дати трошки відповідей.
Отже, річка Зубра ніяк не пов'язана з Полтвою, це навіть річка іншого басейну - Чорного моря, а Полтва, Балтійського. Зубра також не являється фекальним колектором, а власне є невеликою річкою (дощовим колектором), яку закрили в 70-80х роках минулого століття, в зв'язку з будівництвом 200 тис. спального мікрорайону "Сихів". Особисто я там не лазив, але відомо, що форма колектора округла, діаметром прибл. 2 м.
Можливі також де-не-де фекальні врізки. Гадаю, STALKER може скаже щось більше про нього, а також Explorer.

А фекальні води, через межу європейського вододілу, з цього мікрорайону попадають таки в Полтву. Для того, в обхід висот, на яких стоїть Львів, було споруджено колектор тунельного типу "Південно-Західний", глибина котрого в кількох місцях сягає 30 метрів. Доволі небезпечний, за браком повітря, а також не дуже придатних шляхів інсталів та евакуації з нього.
Впадає в Полтву в тому місці колектора , де він прямокутний (ви там пропливали, мали бачити потужну притоку по ліву сторону).

Від притоки Пасіки, далі проти течії є дуже красиві два відгалуження, в сторону вулиці Стуса (потік Залізна Вода) а також вулиць Зарицьких-Вітовського-Сахарова (потік Сорока). І обидва прохідні та цікаві, в ріст людини. Але з човном там не поміститесь.)) Варіанти інсталу і координати можу скинути в ОП.

Виникатимуть питання - звертайся.

Думаю, інші користувачі щось доповнять.
Meine Ehre heißt Treue

Машиніст

Вельми дякуємо, панове :) З вашого дозволу перепощу до нас.

До речі - реєструйтесь у нас на АКІСі, будемо раді.
Jedem das seine

:-)

Цитата: Машиніст від 21.01.2014 22:01:33
до речі, чого на дзвінки не відповідаєш ? :)
Нє, ну я на днях (14-го) був в Харкові, міг мати вільний день, дзвонив, махнути куди слід дорогою, але відповіді не було і передзвону також. А потім у мене здох телефон. Але від вчора якимсь чином я перезібравши  його воскресив :P
Але у мене ангіна, толку із мене. :(


Ну і про КНС-5 не забувай, Roy. Як часом, то ZED Тобі розповість, які вона речі робить близько 3-ї на Стуса. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Машиніст

А що то за страшна КНС і як вона працює ? Вона ж неначе в Пасіку скидає.
Jedem das seine

STALKER

Цитата: Машиніст від 22.01.2014 19:11:17
А що то за страшна КНС і як вона працює ? Вона ж неначе в Пасіку скидає.
РКНС-5 знаходиться на вул. Хуторівка, приймає стічні води північної частини житлового району "Сихів", південно-східної промзони, промвузла "Сихів" і перекачує їх в загальносплавний колектор по вул. Стуса-тобто в Полтву, а ще точніше у потік Залізна Вода.
На рахунок Зубри. Це першочергово дощова каналізація. Діаметр труби там дійсно десь 2 м. Там де я пройшов було так: спочатку круглі бетонні секції, потім трошки квадратних секцій висотою приблизно 3 м, які знов перейшли в круглі. Пахне там побутовими стоками-тобто десь є врізки побутової каналізації з житлових будинків. Пройшов я її дуже мало нажаль. Точно можу сказати що там не сплавитися. Води там небагато... В деяких місцях її було майже по коліна-по самі вінця бахіл, в деяких до середини гомілки і менше. І залізати туда тільки через каналізаційні люки. Приблизно так :)

Машиніст

Jedem das seine

YserL


Bottlehunter

Як на мене, графіті в тому місці виглядає непогано. Хіба що могло би бути щось креативніше)

http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,6523.msg41170.html#msg41170 - одна з останніх вилазок, де графіті буди вперше detected.
Най жиє Гуцулія!

pavich

Як вам такий варіант?
http://umeha.narod.ru/org/15_lodka-iz-gazet.htm
http://prikol.bigmir.net/view/52203/
Такі човни виходять надзвичайно міцними, якщо газети добре просочити клеєм. Ще можна вклеїти каркас наприклад якись алюмінієвий профіль чи пвх труби порізати або щось типу того. якщо клей взяти на гумовій основі і трохи розбавити ацетончиком то він ще й гнучким має вийти.
Якась така мисля.

pavich


Stinger

вже ж є човен готовий, випробуваний на Стрию, спокійно витримує 3 людини, з плоским дном, будувався саме для полтва-тревела, особисто на ньому сплавлявся, маю тільки гарні враження :)

Машиніст

Маю честь доповісти. Наші хлопці вже у Львові, сплав - сьогодні ввечері/вночі. Час і місце залазу викладу як тільки з ним визначаться :)
Jedem das seine

Машиніст

Через події в країні допис на тему сплаву вважав недоречним. Зараз рапортую.

Сплав на чотирьох човнах був, але по "рівнинній" частині, після перепаду. Пройдена частина Сороки і сама Полтва. Причина зміни планів сплаву - НП, що ледь не отримала трагічних наслідків. Далі пряма мова Міха (вже вибачте - перекладати не став):

"В поисках истока Зализна вода мы с Тейпом, Котофеем, Сусаниным, Феодосием и Алкашом открывали люки в яру выше улицы Стуса. По мере открытия люков труба из метровой превратилась в полутарометровую, и мы решили продолжить прохождение частично понизу. Я с Котофеичем пошел по трубе вперед и вниз, Тейп следовал на небольшом отдалении. Через 100 метров 1.5 метровая труба примкнула слева к двухметровой трубе под ул Стуса. Труба диаметром 2 метра шла под наклоном около 20 градусов, уровень в трубе был около 5 сантиметров. Течение достаточно сильное. Я предложил попробовать пойти по трубе вниз по течению. Котофеич сомневался, можно ли там двигаться, и не собьет ли течение с ног. Я ступил в воду и начал движение вниз. Через несколько секунд я понял, что не иду, а еду по скользкому дну стоя, как на скейте. Через 50 метров труба сначала выровнялась, а потом под увеличивающимся углом резко пошла вниз( примерно, как бобслей).
Я уже не стоял на ногах, а ехал сидя на заднице, надеясь выйти в первом же бункере. Однако мимо бункера меня стремительно пронесло мимо. Течение еще ускорилось, и неожиданно труба сузилась из 2 метровой в метровую. Соответственно сильно повысился уровень воды. Через 50 метров я  миновал заполненный водой приток 0.5.  Вода в трубе, по которой я плыл, сомкнулась с потолком и сильным потоком меня занесло в сифон.
Через еще метров 30 я, борясь с течением, всплыл в люке посредине сифона, и с большими усилиями смог сбросить с себя химзу. Я находился в бункере, отрезанным от воздуха- сверху и снизу по течению труба была полностью затоплена. Лестница в колодце отсутствовала, а до крышки было около 2 метров. Стоять было не на чем, т.е. висел в колодце в распорах.
Выйти вверх не было возможности. Я рассчитывал дождаться помощи, но через 10 минут понял, что выстоять дальше в распорах невозможно, так как от холода и усталости упаду вниз, обратно в бурлящий поток. Пришлось пытаться открыть люк. Это получилось с третей попытки, т.к налобник с головы сорвало и унесло, а чудом уцелевший ручной фонарь мешал толкать люк двумя руками. Люк был по центру дороги, и сверху оказался завален слоем грязи. С улицы его не было видно, и ищущие меня сверху просто пробежали люк мимо. Телефоны, полностью мокрые, не работали, а из памяти выпали абсолютно все номера  кроме номера КСС. Прохожие позвонили на него, но ответа не было.
Через 15 минут меня чудом нашла проходящая мимо Аська...
Шансы на выживание в этой ситуации я оцениваю как 1 к 100. Найти выход вверх из сифона, вода в котором несется под давлением- чудо.

Выводы которые можно сделать из этой ситуации... Да никаких выводов, кроме того, что поток высотой 5 см в 2 метровой трубе может с легкостью сбить с ног, и трубы склонны переходить в сифоны внезапно...

И да, всем одновременно пришла при виде быстрого потока воды мысль о том, что с этого места можно начать сплав на лодке. Думаю, если бы в сифон затянуло лодку, то шансов выжить у членов экипажа не было бы."

Ось такі от сюрпризи бувають. Відео:
http://vk.com/video_ext.php?oid=7060878&id=168841819&hash=fc8efb558e8bc769&hd=3
http://vk.com/video_ext.php?oid=7060878&id=168841910&hash=3f489009f3fc4a33&hd=3

Якщо цікавлять деталі - питайте, буду уточнювати.
Jedem das seine

Fenriz

Ну що сказати?... "Гєрої" могли б і запросити когось із наших людей, що знають район в якості консультації...

п.с.
Добре що всі живі!

Roy

Перечитав, передивився...Фанатичне відношення до справи, що тут скажеш.

А від біди було не далеко. :-\
Meine Ehre heißt Treue

Driver

Десь у середмісті Львова,

під похилими дахами камяниць



там де живуть птахи



бере свій початок ідея. Ідея, що стала новим Альтернативним Плаваючим Засобом, який в свою чергу розширить рамки для Ексклюзивного Полтва-Travelу.

Зустрічайте вже цього літа - "ЕКСПЛО-1"



Картинка відкриється після випробувань і повного звіту...
Одінь окуляри з фіолєтовим шклом так легше стіну пробивати чолом.

Bottlehunter

Ану спробую вгадати: то камера від трактора К-750?
Най жиє Гуцулія!

266 Гості, 0 Користувачів