Медової Печери - "Ензим", 13.01.2011. Обговорення

Автор Bottlehunter, 13.12.2011 16:37:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

inkognito

+, а я ж і забув про цю чудову прогулянку. Мож потому закину троха фоток закину, як здибаю в себе.
Resistance is futile

YserL

+, смачний тоді був чай. Ми потім обійшли ензим навколо, а дехто з нас пішов напролом через прохідну. Стінгер дуже дивувася коли їх виганяли із території заводу)) Їм не хватило 3 метрів до бомбіка)

Roy

Ех, як приємно почитати це на захмелілу голову, особливо в свій день іменин. Ностальгічно.
Дякую, Bottlehunter !
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

та я тоді шо стреманувся йти на територію, бо у вікні прохідної побачів охоронця ;D але весело було)))

Lesyk

Цитата: stinger від 12.01.2012 02:30:02
та я тоді шо стреманувся йти на територію, бо у вікні прохідної побачів охоронця ;D але весело було)))

Всі, хто там були, пам'ятають чому нас впалили. Просто хтось почав заходити на територію товариства "Ензим" з продутком компанії "Торчин" у зовнішній кишені наплечника. Охоронець внюхав чертовщину, розізлився, виріс до 8-метрових розмірів лайкоХалк, тіку сірого кольору з фірмовою зеленою смужкою  і емблемою компанії "Ензим" на ввсю спину, своїм феєричним ростом розтрощим зсередини сторожову.

Винуватець сполоху швиденько втік з території, а ті що були - залишилися фейс2фейс з Охрохалком. Валєра відчайдушно кинувся в атаку на Охрохалка, але сили були нерівні. І, поки ми усі тікали, Охрохалк уже доїдав Валєру.

А тринадцяте число акурат через добу.  Я поставлю свічку і згадаю незлим і тихим словом Валєру. А ви...ви не згадаєте. І оттака ваша вдячність за героїчну самопожертву.

231 Гості, 0 Користувачів