Фільм про СБ УПА, 22.12.11

Автор Bottlehunter, 14.12.2011 11:05:09

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

Bottlehunter

Нещодавно бачив десь афішу про те, що 22 грудня о 18:00 у Кінопалаці ім. Довженка на Сихові має відбутися показ фільму про Службу безпеки ОУН-УПА. Назву фільма не запам'ятав, але дуже хочу піти подивитися.

В інтернеті жодної інформації про фільм не знайшов, нема її, зокрема, і на сайті Кінопалацу  ??? Телефон для довідок, вказаний на сайті (227-39-39) також не відповідає.

Якщо хтось щось знає, поділіться інфою, будь ласка. Може то я щось наплутав?

Хто ще би хтів піти, то відписуйтеся.
Най жиє Гуцулія!

Felton

я б дуже хотів піти,але ще не знаю чи вийде через роботу.

Bottlehunter

Додзвонився з п'ятнадцятого разу в Кінопалац. Вони кажуть, що нічого про показ фільму не чули і ніхто їх не повідомляв ???

Якийсь, курча, тріллєр >:(
Най жиє Гуцулія!

LeG


Bottlehunter

Сьогодні вранці їхав через Привокзальну, бачив білборд з анонсом фільму. Він називається "Служба безпеки ОУН. "Зачинені двері." і є документальним. Показ має відбутися таки 22 грудня о 18:00 і таки в Кінопалаці Довженка. Давайте може всі зберемся та влаштуємо культпохід?

А те, що в Кінопалаці не знають ніц, ІМХО, ніц дивного. Нещодавній Тиждень кіно Юрія Іллєнка, що проходив там же, теж у них на сайті ніяк не був проанонсований.

LeG, дякую! Я в неті знайшов тільки одне речення в статті про реконструкторів в газеті "Україна молода", що стосується фільму.
Най жиє Гуцулія!

bigfootgrey

Наскільки мені відомо то на 22 число, вхід буде по запрошеннях. Квитків в продажу небуде. Інформацію про запрошення можна взнати за телефонами на афіші або за телефоном інформаційного відділу Товариства "Пам'ять" Любомир Горбач тел. 0984578819

Bottlehunter

Про запрошення я домовився. Треба їх забрати з магазину "Кераміка" на Промисловій 60 (відразу на перехресті з вул. Липинського, де кінцева 6 трамваю), там працює Соломія, що якраз ті квитки і розповсюджує. Магазин працює до 19:00. Хтось може заїхати туди сьогодні?
Най жиє Гуцулія!

Bottlehunter

Взяв 10 запрошень на фільм. Безкоштовних. Вільних є 7. Кому треба - пишіть.
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Якщо до 22-го встигну повернутись з Закарпаття то обов'язково приєднаюсь
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

GreenLION

Йа би з радістю пішов! Цікавлюсь історією ОУН і УПА + зразу підготовка до екзамену з історії ;)
Та й взагалі в таких речах має орієнтуватись кожен УКРАЇНЕЦЬ!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Lesyk


Bottlehunter

Хто хоче і зможе піти - пишіть чітко і ясно +1. Тоді квиток автоматично списується з мене і поступає на ваш баланс. Соломія дуже просила, щоб всі квитки були роздані і не пропали, тому я і взяв 10 а не 30, скажімо. Оскільки не бачив великого ажіотажу в цій темі.

Наразі:
- Я
- ГрінЛайн
- Лесик
- Смайл
- Друся (прохання підтвердити)
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Вибачай але точно сказати зможу лише в середу зранку, тому поки на мене не резервуй . Ніц з тим зробити не можу робота - є робота.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

GreenLION

Якщо можна то для мене ще один, тим більше, що як сказано "ажіотажу поки немає"!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

:-)

Декольтем своїм мене манила.

Bottlehunter

Цитата: GreenLION від 17.12.2011 13:06:14
Якщо можна то для мене ще один, тим більше, що як сказано "ажіотажу поки немає"!

Ок, тобі два. Віддам вже в четвер біля кінотеатру. Можу ще в пивничку занести.

Ще 5 зосталося.
Най жиє Гуцулія!

Stinger

+2 квитка, для мене і для Роя, квитки можна в пивничці залишити :)

Stinger

Я би ще один квиток взяв, якщо можна звісно ::) є ще одна людина охоча

Bottlehunter

Ок. Але віддам вже в четвер, не знаю чи в Пивоничці буду ближчим часом (я нині тобі і Рою лишив, забрав їх?). Список такий:

- Я
- ГрінЛайн х2
- Лесик
- Рой
- Стінгер х2
- Можливо Друся

Отже, є ще два або й три вільні (якщо Друся не піде). Бажаючі зголошуйтеся, щоб не пропали.
Най жиє Гуцулія!

Fenriz


416 Гості, 0 Користувачів