Сувеніри і симфоліка Explorer.lviv.ua

Автор YserL, 15.12.2011 15:50:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Пропоную тут згрупувати символіку із макетами:
1. Футболка Замовлення

2. Наклейка: Замовлення

3. Нашивка Замовлення

4. Магніт на холодильник Замовлення


Пропоную:
а) наклейка на машину розміром 48х1,8 см на те місце, де переважно їздить безкоштовна реклама дистрибютора машмин:

Пропонуйте свої варіанти)

YserL


Roy

Візитки Експлорера готові.

Кому потрібні, можна буде забрати їх в Пивничці. Занесу чорних офсетних, і трошки зелених, що на фото нижче.

Meine Ehre heißt Treue

Roy

На майбутнє, щоб дотримуватися одного стилю - макет розміщення елементів на футболці.



Векторний варіант є в мене та Декстера.
Meine Ehre heißt Treue

Roy

Видрукував свіжу партію візиток.
Кому потрібно, звертайтеся. Частину залишу в Пивничці/Лемберзі.

Meine Ehre heißt Treue

Golem

Надоїло дивитися на коврик? ;) Знайомий зробив офігенне Лого Експлорера з дерева. Вийшло солідно та красиво. Чудово вписалося в інтер'єр. Мене реально заперло! Є тепер куди втикати :)

Якщо хочете таке саме собі додому - пишіть "+1". Або більше :) Діаметр 30 см, вільха. Ціна 600 грн.

На правах реклами: Андрій має станок який може вирізати з дерева ЛЮБЕ! Він також сам робить макет. Це все у вільний час, бо вдень сидить поруч зі мною на роботі. Партії виробів починаються від 10 штук. Тому якщо потрібний цікавий сувенір на якусь річницю - звертайтеся! Дам його контакти.









Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Теоретично в нього можна ще годинниковий механізм додати можна, і буде окрім Естетики щей практика)
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Цитата: Le-i-3o від 24.01.2020 12:00:39
Теоретично в нього можна ще годинниковий механізм додати можна, і буде окрім Естетики щей практика)

Так. Там посередині воно доволі товсте. Кілька сантиметрів. Механізм сховається без проблем
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer


Андрій74

А скільки коштує такий витвір мистецтва?
Най го качка копне...

Golem

Цитата: explorer від 24.01.2020 19:24:37
+1 але було б круто позаду мати не глобус а мапу Львова :)


Любе голубе. Головне шоб бажаючі були. :) Звісно шо робити для одного Львів розводло і ЛАЗ, для іншого Волинь і металошукач, ще для іншого дахи та стійки з апаратурою то анріал. Але просто поміняти тло на Львів можна. Мені головне щоб був надпис Експлорер. А тло то таке.

Ціна 600 грн. Написано також у першому повідомленні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

На прохання трудящих зробив меншу версію, діаметр 15см. Ціна вийшла в 3 рази менше, 180 грн (собівартість).







Тепер стало легше знайти місце щоб повісити це лого. Чотири логотипи що на фото йшли як проба і по передзамовленню. Кому сподобалося - замовляйте тут!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Народ, викладайте сюди будь ласка нашу сувенірку. В кого яка є. Щоб була напамять. А то за 11 років стільки назбиралося що вже всю і не перерахуєш! , Прапор,   Горнята, стопарики, пиво Експлорер, наклейки, нашивки, жилетки... А про футболки я взагалі мовчу. Там загальний тираж за тисячу точно перевалив.

Поділюся нещодавнім надбанням. Можливо хтось захоче. Побачив аналогічну в декого і аж очі загорілися. Якістю дуже задоволений. Троха її наперед хилить. Але щурів в Полтві рубати підійде. Замовляв тут

Дякую козаку Левку за оригінальний напис Golem


Ну і взагалі зроблено все чітко


Для справжніх воїнів ножни продаються окремо. Вони їм не потрібні


Нормальна товста сталюка


ну і як без улюбленого сайту :)


Тепер головне якогось големхейтера найти потренуватися


"І вражою злою кровю Голема окропіте"

Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Один з найкрутіших подарунків, які я коли-небудь отримував. Надважливим є вбудований компас, який завжди вказує напрямок на Немирів ☺️
Дякую, друзі!


Най жиє Гуцулія!

Golem

До колекції монетка "Шатати - не шатати". Кому потрібно в мене ще є. Основна тема тут


Дігери всіх країн єднайтеся!

262 Гості, 0 Користувачів