Позичу лічильник електроенергії чи інший пристрій обліку

Автор YserL, 15.12.2011 16:44:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Позичу лічильник електроенергії чи інший пристрій обліку щоб дослідити що найбільше жере електроенергії.
За місяць набігло 300 кВт, за 14 годин (12/14/2011 20:33:00 - 12/14/2011 10:14:00) набігло 5 кВт.
Будинок із міжфазною напругою 110 Вт, чи можливо що струм втікає наприклад на захисний нуль? Бо коли наприклад комп не заземлений, то відчувається індукція.
Лічильник 67 року випуску CO-2.

linuxoid

Без навантаження (або коли техніка в режимі очікування) лічильник стоїть? Можна під'єднати споживача через амперментр і порахувати, скільки він споживає. Міжфазна напруга 110В, то я так розумію, в квартиру прибігає 2 фази без нуля?

YserL

Цитата: linuxoid від 15.12.2011 18:33:44
Без навантаження (або коли техніка в режимі очікування) лічильник стоїть? Можна під'єднати споживача через амперментр і порахувати, скільки він споживає. Міжфазна напруга 110В, то я так розумію, в квартиру прибігає 2 фази без нуля?
Попробую все виключити перевіру.  А це трохи напряжно)
В будинок заходить 3 фази, між кожною з них 220 В.
Цікаво було б поставити послідовно 2 лічильник, бажано цифровий (якраз рейка є), і проконтрулювати показник індукційного.

YserL

Отож, виміряв основні енергоспоживачі, кВт:
Холодильник   0,291
Компютер стаціонарний   0,114-0,174
Телефізор   0,080
Котел   0,072
Роутер, мер. активка   0,050
Ноутбук із зарядкою акум.   0,042
Скоріш за все винуватцем є холодильник, так що перехід на люмінісцентні лампи не вплине на результат.
Також варто позбуватися стаціонарних компютерів. Поставив P4 і 20 Вт+.
В неті проскакували також схеми компютерних блоків живлення із синхронним випрямлячем типу ENERMAX Revolution 85+ 1050Вт.

Ще перевіру амперметром між землею і PE витік струму.

Цікаво поставити логер на вхід квартири, щоб видавав поточне енергоспоживання  і малював графік за певний період. Цікаво з боку Green Home: прагнення до зменшення енергоспоживання.

Sunkatalano

В мене повин був залишитись старий лічильник після переходу на електронний.

YserL

Читаю про
Power Factor Correction
якось хтось таким цікавився?

YserL

Може хтось має паспорт на лічильник СО-2? І ще таке питання:
Фаза виходить з ліва?
Колись фаза виходила з права. Тепер зліва, була заміна муфти у дворі, скоріш за все переплутали жили. І ще таке питання, звідки у міжфазній напрузі 220 в береться 0  :( Я щось заплутався.
Між фазою і PE 220 в, між фазою і N 220в. Між N і PE 0в. бляя

PE взятий з корпуса вхідного щитка який заземлений 10 в підвалі.

І ще таке питання, без не було проплавки контактів між ними покласти графіт?

linuxoid

Цитата: YserL від 01.03.2012 23:05:28
Може хтось має паспорт на лічильник СО-2? І ще таке питання:
Фаза виходить з ліва?
Колись фаза виходила з права. Тепер зліва, була заміна муфти у дворі, скоріш за все переплутали жили. І ще таке питання, звідки у міжфазній напрузі 220 в береться 0  :( Я щось заплутався.
Між фазою і PE 220 в, між фазою і N 220в. Між N і PE 0в. бляя

PE взятий з корпуса вхідного щитка який заземлений 10 в підвалі.

І ще таке питання, без не було проплавки контактів між ними покласти графіт?

Наскільки я знаю, напруга між двома фазами = 380В, саме за напругою між двома фазами визначають напругу в трифазній системі, а між нулем і фазою напруга 220В (дядько гугль підтвердив те, що я забув з часів училища).

Графіт не варта, буде ще сильніше грітись, графітний змащувач  можна, але для клемних з'єднань різних металів крім алюмінію, бо вилізе провід з клеми.

YserL

Цитата: linuxoid від 02.03.2012 00:29:14
Наскільки я знаю, напруга між двома фазами = 380В, саме за напругою між двома фазами визначають напругу в трифазній системі, а між нулем і фазою напруга 220В (дядько гугль підтвердив те, що я забув з часів училища).

Графіт не варта, буде ще сильніше грітись, графітний змащувач  можна, але для клемних з'єднань різних металів крім алюмінію, бо вилізе провід з клеми.
Це в теперішніх трансформаторах міжфазна напруга 380в, між кожною фазою 220в (пікова 311 в).
На будинок заходить 4 жили: A,B,C,N.
В мене австрійський будинок і така сама підстанція: до будинку приходить 3 жили.
і відвід на квартиру береться із 2 з 3 жил.



синій кабель 4мм мій PE

linuxoid

ЦитуватиМіж фазою і PE 220 в, між фазою і N 220в. Між N і PE 0в. бляя

N - нуль
PE - земля

N додатково заземляється, проте там ітак не повинно бути напруги, таке це нуль у мому випадку на стовпі і в щитку.

YserL

Я про одне ти про друге.
Я виставив заміри між контактами. як в мене є. Те що написав це мені відомо.
І ще раз повторюю ти навів для теперішніх(ряданських) трансформаторів типу ТМГ 6кВ/380В.
які для підводу до споживача використовуюють 4 (чотири) жили.

Сьогодні спишу марку трансформатора який стоїть у дворі і від нього йде 3 (три) жили на будинок.

linuxoid

Цитата: YserL від 02.03.2012 12:38:56
Я про одне ти про друге.
Я виставив заміри між контактами. як в мене є. Те що написав це мені відомо.
І ще раз повторюю ти навів для теперішніх(ряданських) трансформаторів типу ТМГ 6кВ/380В.
які для підводу до споживача використовуюють 4 (чотири) жили.

Сьогодні спишу марку трансформатора який стоїть у дворі і від нього йде 3 (три) жили на будинок.

Можливо нуль в трансформаторній заземлений з високої сторони трансформатора? На шахтах теж іде 3 жили, нуль отримується так: після всіх споживачів стоїть двигун без навантаження включений по схемі "зірка" (як на схемі зверху), нуль йде на землю, окремо заземлені корпуси і броня кабеля.

YserL

Перебираючи сьогодні проводку, виявив що заведено 2 фази. Між фазами 220в. Між 1 фазою і PE 220 в, між 2 фазою і PE 200в. Це скоріж із того часу, коли перестав працювати UPS, раніше в мене була фаза і нуль.


YserL

Знайшов тут: http://www.stab.lviv.ua/articles/stabint.html

Електромережа у центральній частині міста Львова:

Пояснення для спеціалістів: у центральній частині Льова, щоб розвантажити електрокабельну мережу замість "зірки" (три фази по 220 В з нулем) використано схему "трикутник" (три фази по 127В без нуля, одна з фаз — приземлена). Дві фази по 127В в сумі дають лінійну напругу 220В.

Пориюся в комутаційній коробці,  і назад перейду на приземлену фазу.
На рахунок підключення лічильника:

Підключатиму за 1 схемою?!
Читаю...

YserL

Отож розібрався із фазами: лівий і центральний фази, правий приземлена фаза. Відвід до мене із центрального і правого стовпчика (фаза, нуль). Ввід на лічильник: фаза in, фаза out, нуль in, нуль out.
Тепер в усіх розетках: ліва дзюрка фаза, права нуль. Показ лічильника 3263,1   :) :) :)



Lvivnet

Якщо є потреба виміряти споживану потужність прилада то візьміть львівський стабілізатор LVT http://lvt.ua/. Там є режим - на екрані показується споживана потужність, точність до 1 Вата. я собі на котел купив, заміряв всяких споживачів. Ноут 30-50 ват. холодильник 150 ват в режимі роботи. Котел Junkers BOSCH 80 Ват (коли працює циркуляційний насос, і 2 Вт - коли насос не працює) .

YserL

Цитата: Lvivnet від 19.09.2012 10:08:31
Якщо є потреба виміряти споживану потужність прилада то візьміть львівський стабілізатор LVT http://lvt.ua/. Там є режим - на екрані показується споживана потужність, точність до 1 Вата. я собі на котел купив, заміряв всяких споживачів. Ноут 30-50 ват. холодильник 150 ват в режимі роботи. Котел Junkers BOSCH 80 Ват (коли працює циркуляційний насос, і 2 Вт - коли насос не працює) .
Я вже поміряв упсом дані.
Колись купили такий. Здали.
Зараз на котел стоїть APC Line-R 600VA. На ньому тільки лямпочки нище, вище, норма)))

На мережевку стояв APC Back-UPS EX 525 в ньому була функція АВР.


Wolff


441 Гості, 0 Користувачів