У Львові заборонили продаж алкоголю в супермаркетах

Автор Drusja, 16.12.2011 11:20:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Drusja

Сьогодні на сесії Львівської міської ради депутати проголосували за заборону на продаж алкоголю у місті.

"Зважаючи на те, що в Україні алкоголізм серед дітей на першому місці у світі, ми виріши заборонити продаж алкоголю не лише у малих архітектурних формах, але і в супермаркетах та інших місцях, де продається ця отрута", - заявив голова фракції ВО "Свобода" Руслан Кошулинський.

За словами депутатів міськради, заборона на продаж алкоголю поширюється на усі торгові точки, крім ресторанів, барів, кафе та клубів. Навіть на літніх майданчиках відтепер буде заборонено продавати пиво.

Джерело
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

шось мені здається шо ця шняга не пройде... Або пройде і ніц не зміниться - будуть продавати по-чорному, для своїх. Така в нас вже держава
Resistance is futile

Bottlehunter

Та ну, у нас і вночі алкоголю "не продають" :-\
Най жиє Гуцулія!

Drusja

Ну я думаю, що наші депутати цей закон по пяні прийняли, тому й швиденько по тверезі його скасують, бо уявляєте що з ними зроблять всі підприємці які на цьому живуть.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

swordlord

Ну це вже занадто!!!  :o
Ні в одному місті Європи такого напевно що немає! Забрати з МАФів - прошу дуже! А от із спец магазинів то вже перегнули палицю. А завтра відмінять всі продукти і скажуть "Хочете їсти? Маєте бари, ресторани, кафе". Я думаю даний "сухий закон" довго не протримається.
Хтось до Євро хоче прям все монополізувати...
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Я не вірю, це ж буде загальнольвівська трагедія!  ;D

Даруйте, але це все фігня, алкоголь (10:00 - 22:00) як і продавали так і продають. Мені жодного разу не відмовляли в продажі, в різних районах міста, в різний час. Про що ми говоримо, де ми живемо?  ;D
Маємо амбіції кількох чиновників. Подивимось що з того вийде.
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Цитата: swordlord від 16.12.2011 11:40:04
А завтра відмінять всі продукти і скажуть "Хочете їсти? Маєте бари, ресторани, кафе". Я думаю даний "сухий закон" довго не протримається.
Хтось до Євро хоче прям все монополізувати...

Ну чомуж, от у далекій Гамериці теж наваяли антилюдський закон котрий забороняє вирощувати, ділитися, обмінюватися або продавати продукти, вирощені на своїй садово-городній ділянці.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Drusja

ЦитуватиТепер усім, хто не може жити без алкоголю, доведеться їхати за межі міста, щоб придбати його

Ну, що ж, тепер тре буде їхати в Брюховичі чи ще куди за пляшкою  ;D
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

inkognito

ЦитуватиНу чомуж, от у далекій Гамериці теж наваяли антилюдський закон котрий забороняє вирощувати, ділитися, обмінюватися або продавати продукти, вирощені на своїй садово-городній ділянці.

Та бу тово прошу Пана власне Гамерика, а не Ненька. Доколе ?  :)
Resistance is futile

YserL


swordlord

Ну якщо навіть закон залишиться, то я думаю, щоб не "годувати" тих хто це робить, прийдеться їздити в Польщу по шопінг-візі і брати алкоголь там, або у дьюті-фрі аеропорту  ;D
Si vis pacem, para bellum.

US5WEO

Цитата: YserL від 16.12.2011 12:01:10
Ашан радіє)))
Теж дуже люблю Ашан:) Він справді радіє, бо знаходиться за межами міста в Пустомитівському районі, й алкоголь там недорогий, я б й без цієї заборони саме туди їхав за пляшками на свята)) Там 0,7 Л шотландського віскі яких 80 грн коштує, а іспанські та французькі вина 30 ... 40 грн! Так що не все так погано. Звичайно для підприємців заробити так на морозиві, як на алкоголі буде важким випробуванням)))

swordlord

Цитата: US5WEO від 16.12.2011 12:57:25
Цитата: YserL від 16.12.2011 12:01:10
Ашан радіє)))
Там 0,7 Л шотландського віскі яких 80 грн коштує, а іспанські та французькі вина 30 ... 40 грн!

;D Доставка пляшки з Хфранції чи з Хішпанії, буде дорожче + розтаможка, я думаю по країну кільтів можна взагалі не говорити.
Si vis pacem, para bellum.

US5WEO

Цитата: swordlord від 16.12.2011 13:27:34
Цитата: US5WEO від 16.12.2011 12:57:25
Цитата: YserL від 16.12.2011 12:01:10
Ашан радіє)))
Там 0,7 Л шотландського віскі яких 80 грн коштує, а іспанські та французькі вина 30 ... 40 грн!

;D Доставка пляшки з Хфранції чи з Хішпанії, буде дорожче + розтаможка, я думаю по країну кільтів можна взагалі не говорити.

Ось, наприклад, пляшка  такого іспанського вина коштує 33 грн в Ашані:) сам таких аж 2-ві вихляв))) чудесне вино.
Як написав би Володимир Сосюра: Любіть Україну, любіть Ашан, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...  ;D

:-)

Згадайте Лесика, він же тепер не питиме, як і я, тому все чудово. :)
Декольтем своїм мене манила.

swordlord

Цитата: US5WEO від 16.12.2011 13:49:27

Ось, наприклад, пляшка  такого іспанського вина коштує 33 грн в Ашані:) сам таких аж 2-ві вихляв))) чудесне вино.

Як написав би Володимир Сосюра: Любіть Україну, любіть Ашан, як сонце, любіть,
як вітер, і трави, і води...  ;D

Ну  класику псувати то звичайно не є добре. тим більше так невдало.

А вино не є Іспанське  ;D  Тут мені недавно принесли попробувати Італійське вино, хм, все по Італійськи, штрих-код Італія, і тут читаю, проскакують знайомі польські букви,  одним словом далеко не вино, а лише бадяга на ароматизованих і вироблена швидше за все в сусідній Польщі. Такшо не вірте усьому, що пишуть... П.С.  0.7  тої бадляги в Італії 3-4 євро, на смак нічим не відрізняється від бадяги яку можна купити у нас трохи дешевше.
Si vis pacem, para bellum.

Lesyk

Хтось десь бачив пруф екст ухвали? Скільки не гуглив - не зміг надибати.

Drusja

Цитата: Lesyk від 16.12.2011 14:26:35
Хтось десь бачив пруф екст ухвали? Скільки не гуглив - не зміг надибати.

Ну то ж не верховна рада тому так скоро вона не з'являється в оф вигляді, тим більше що ту бадягу прийняли тільки вчора.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Roy

Цитата: US5WEO від 16.12.2011 12:57:25
Цитата: YserL від 16.12.2011 12:01:10
Ашан радіє)))
Теж дуже люблю Ашан:) Він справді радіє, бо знаходиться за межами міста в Пустомитівському районі, й алкоголь там недорогий, я б й без цієї заборони саме туди їхав за пляшками на свята)) Там 0,7 Л шотландського віскі яких 80 грн коштує, а іспанські та французькі вина 30 ... 40 грн! Так що не все так погано. Звичайно для підприємців заробити так на морозиві, як на алкоголі буде важким випробуванням)))

Повір, це все дуже погано. Чи зручно аж так далеко добиратись, щоб купити якусь хорошу фляжчину, чи декілька, на якусь імпрезу, тощо...
І вино, за 30 -40 гривень впринципі не може бути добрим. Хороше вино коштує дорожче, а нарахунок ціни, то це вже привілегії кагорти поціновувачів вина.
Віскі також. Дешевий алкоголь в жодному разі не буде якісний.


Ашан. Якщо б таких "ашанів" в нас було пару десятків, тоді можна було б з подібним погодитися.

І доречі, не виключено що ті дешеві чилійські/італійські вина розлиті десь в Україні чи Молдові.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

298 Гості, 0 Користувачів