Вітчизняний трамвай

Автор Dima_Bear, 16.12.2011 21:56:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

Україна, Росія і Білорусь вироблятимуть трамваї майбутнього

відео сюжет
Стаття

Є надія що такі трамваї колись зявляться і у Львові.

inkognito

не хтів би такого трамвайка у Львові. Най би були старі із новов начинкою, гафтентичніше та приємніше
Resistance is futile

Dima_Bear

не переживай  на Львів може і не вистачити :), та й не відомо коли вони їх почнуть виготовляти насправді...

inkognito

а я і не переживаю. І тобі не варто. Як на мене - то все балачки, що закінчаться "як завжди"...
Resistance is futile

Dima_Bear


Alter

     Хлопці хочут і надалі видіти оті грохочучі металоломо-подібні псевдо-ТЗ?

    В мене Сестра в Празі живе, і там саме такі трамваї і їздять. І ніякого дисонансу дизайн того трамвая на вулицях (Прага, доречі, дуже на Львів схожа) не спричиняє. І їде тихенько, і швидко, і по графіку.
    Так що ІМХО модернізація то є гуд. Ну хіба би вже їм трохи фейс підкорегували, але як то кажуть "на колір і смак всі фломастери різні".
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Stinger

Нічо так нові трамвайчики, якщо за комфортом будуть такі самі як нові Сіті ЛАЗи, то зелене світло їм, були б ще дешевші за імпортні, було б гуд. Бо наш львівський трампарк майже повністю вмер, ті старі списані трамвайки що закупили в німечині чив австрії ломаються один за одним, постійні проблеми, а нове є нове всеж таки :)

GreenLION

Поважне товариство, ще не забувайте, що в нас у Львові унікальні вузькоколійки, яких на всю Європу в двох містах тіко представлено. Там колеса удвічі меші по діаметру і вужче розташовані. Такщо такі трамвайки хіба на замовлення, а це, як кажуть "тєжко".  Але якби вийшло було б непогано, ІМХО.
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

reyka

та чому вони унікальні?
їх набагато більше.принаймні на теренах україни ще 4 міста використовують трамвайну колію шириною 1000мм
Мільйон сердець
одне биття
Карпати Львів
на все життя!!!

_Tarik_

Я тут з майбутнього. В нас тут "Електрон" трамваї їздять, ще трамвай на сихів пустили трьох секційний, а на Погулянку п'яти  :)
Das Leben ist kurz - lebe mit Würde

259 Гості, 0 Користувачів