Про Російську воєнку

Автор Dima_Bear, 17.12.2011 16:40:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dima_Bear

Один дуже цікавий журнал:
з безліччю фото, відео звітів про військові навчання, і постачання військ РФ.
одна зі статей

До речі не знав, що в них цифровий камуфляж!
Є чому позадрити, в нас я такого не бачив  :(  (постачання армії)

swordlord

Цитата: Dima_Bear від 17.12.2011 16:40:26
Один дуже цікавий журнал:
з безліччю фото, відео звітів про військові навчання, і постачання військ РФ.
одна зі статей

До речі не знав, що в них цифровий камуфляж!
Є чому позадрити, в нас я такого не бачив  :(  (постачання армії)

В них цифровий (піксельний) камуфляж появився вже давно, тальки ввели його в експлуатацію армією, недавно.

П.С. а де ти вгледів цифровий камуфляж????
Si vis pacem, para bellum.

Dima_Bear

тут:









та й в практично кожній темі де є сфоткані солдати є цифра, чи може я помиляюсь, може то не вона?! :)

swordlord

вона, просто в звіті, ну по ссилці, її не побачив  :)
Si vis pacem, para bellum.

Caesar

Ха а цифра з валянками класно дивиться
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

swordlord

Цитата: Цезар від 17.12.2011 17:31:56
Ха а цифра з валянками класно дивиться

Зато валянки вставлять любі натовські берци , при низьких температурах і суворій зимі  ;D
Вермах під сталінградом за трофей брав не зброю а валянки, бо мерзли німаки  ;D
Si vis pacem, para bellum.

linuxoid

Цитата: swordlord від 17.12.2011 17:34:13
Зато валянки вставлять любі натовські берци , при низьких температурах і суворій зимі  ;D
Вермах під сталінградом за трофей брав не зброю а валянки, бо мерзли німаки  ;D

100500! Я на шахті робив в кірзі і шкіряних черевиках, а потім перейшов на валянки. В кірзі і шкірі коли багато ходив чи працював ноги пріли і, як результат, потім мерзли, а в валянках було все ОК і вони легкі та зручні. Мінуси, то те, що валянки і болото речі несумісні, але так як я працював на поверхні болото я бачив не так часто, хіба міцно замезше, і в версії без калош чи підошви слизько.

swordlord

Цитата: linuxoid від 17.12.2011 19:07:16
Цитата: swordlord від 17.12.2011 17:34:13
Зато валянки вставлять любі натовські берци , при низьких температурах і суворій зимі  ;D
Вермах під сталінградом за трофей брав не зброю а валянки, бо мерзли німаки  ;D

100500! Я на шахті робив в кірзі і шкіряних черевиках, а потім перейшов на валянки. В кірзі і шкірі коли багато ходив чи працював ноги пріли і, як результат, потім мерзли, а в валянках було все ОК і вони легкі та зручні. Мінуси, то те, що валянки і болото речі несумісні, але так як я працював на поверхні болото я бачив не так часто, хіба міцно замезше, і в версії без калош чи підошви слизько.

Для болота є калоші на валянки  ;D
Si vis pacem, para bellum.

Dima_Bear

а биті валянки знаю використовувались при сильному морозі без галош

Roy

Навіть по таких показових фото, видно, що в армії РФ біда, хоча не така чорна як в нас.

Знайдіть краще подібний фотозвіт з армії США... ::)

P.S. Солдат з гітарою: "голуби летят над нашей частью" ;D
P.S.2. Там навіть ЗЕКономили на металі, на пряжках, в нас вони на відміну латунні, з тризубом.
P.S.3. А валянки, таки так, вони. І я також знаю в них толк. 8)
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

ну так нам не рівнятися До США, мова йде про найблищих сусідів. так сказать рівних по разуму і після СССрному розпаду, прибалтика не рахується.

Roy

Цитата: Dima_Bear від 18.12.2011 00:19:55
ну так нам не рівнятися До США, мова йде про найблищих сусідів. так сказать рівних по разуму і після СССрному розпаду, прибалтика не рахується.
В тому й вся наша біда, що рівняємося до гіршого, а не до кращого.

Ну а про "рівних по разуму" це не до всіх українців, погодься!
Meine Ehre heißt Treue

Dima_Bear

ЦитуватиНу а про "рівних по разуму" це не до всіх українців, погодься!


та  це я образно.

Lesyk

Цитата: Roy від 18.12.2011 00:26:12
Ну а про "рівних по разуму" це не до всіх українців, погодся!

Не погоджуюся. Менталітет слов'ян та інших постіних мешканців СНГ кардинально відрізняється від менталітету сучасного населення США. І це факт, погодься!

swordlord

Армія Вермахту також була дуже гарно екіпірована.  ;D  Наполеон так само.
Я прибічник твердження "Чим простіше, тим надійніше."  І це факт. Я думаю важко буде армії США бігати в своїх "ялинкових прикрасах" по лісам, болотам і тд. Там де їх хамери не пройдуть. Вєтнам як приклад використання простої та надійної зброї СССР. Та й взагалі не ставив би Росіян аж далеко далеко позаду в гонці озброєння. Є ще достатньо розробок на теренах СНД які не поступаються, а подекуди переганяють США і країни НАТО.
Просто державі, яка веде постійні воєнні дії, легше утилізувати непотрібне і надати солдатам нове спорядження.
Доречі цифровий (піксельний) камуфляж в СССР придумали ще задовго до США, розробку "законсервували" тому, що потреби у надточних приладах нічного бачення для кожного солдата у світі тоді ще не було. Розробку лише частково використали у камуфляжі "ялинка":

http://i2.guns.ru/forums/icons/forum_pictures/002188/2188602.jpg
Si vis pacem, para bellum.

:-)

Подивився. За тих 5 хв пацанів би вже на тряпки порвали у відповідь, якби було чим. А те що на Мсту-С міняють, то це круто, так просто їх на тряпки не порвеш теперича. Вона зараз по ГЛОНАССу в'яжеться, всьо автоматом. Хто не в курсі що то таке, то біля Повішених стоїть така стодола з гарматою на гусеничному шасі.

http://twower.livejournal.com/499308.html - якісний пост. у нас все звичайно не так пафосно. бо ж менше. Але лайна буде не менше.
І так, мені про то не судити, ібо хтось та й відновлюватиме промисловість. :P

Про цифру - непогано виглядає навіть як щоденна.
http://twower.livejournal.com/503147.html Курточку яко на зиму у відрядження я б взяв.

А тепер щодо теми цієї і дискусії. Були періоди коли такі речі веселили  мене. Тепер ні. Висер аби висер - для чого? Щоб профанство було помічено? Хоча можливо таки мозок з'їли технології злого ЗОГу? Але думаю вродженно. 8)

І таки так, прості теплі шмотки наше всьо. Ібо доводилося, єдине що таким собі колобком почуваєш себе з незвички. Нормальний вигляд нормальним виглядом, але коли коли всі красіві і мерзнуть, а ти в бушлаті і тобі тепло. то ти панімаєш що жизнь це така вєщь, що понти понтами, а жизнь жизню, тому тобі тепло і поколіна.
Декольтем своїм мене манила.

swordlord

Цитата: :-) від 18.12.2011 08:11:06
Подивився. За тих 5 хв пацанів би вже на тряпки порвали у відповідь, якби було чим. А те що на Мсту-С міняють, то це круто, так просто їх на тряпки не порвеш теперича. Вона зараз по ГЛОНАССу в'яжеться, всьо автоматом. Хто не в курсі що то таке, то біля Повішених стоїть така стодола з гарматою на гусеничному шасі.

http://twower.livejournal.com/499308.html - якісний пост. у нас все звичайно не так пафосно. бо ж менше. Але лайна буде не менше.
І так, мені про то не судити, ібо хтось та й відновлюватиме промисловість. :P

Про цифру - непогано виглядає навіть як щоденна.
http://twower.livejournal.com/503147.html Курточку яко на зиму у відрядження я б взяв.

А тепер щодо теми цієї і дискусії. Були періоди коли такі речі веселили  мене. Тепер ні. Висер аби висер - для чого? Щоб профанство було помічено? Хоча можливо таки мозок з'їли технології злого ЗОГу? Але думаю вродженно. 8)

І таки так, прості теплі шмотки наше всьо. Ібо доводилося, єдине що таким собі колобком почуваєш себе з незвички. Нормальний вигляд нормальним виглядом, але коли коли всі красіві і мерзнуть, а ти в бушлаті і тобі тепло. то ти панімаєш що жизнь це така вєщь, що понти понтами, а жизнь жизню, тому тобі тепло і поколіна.


Шо то за монолог на мед.огляді у воєнкоматі ?  Більшість тез залишається незрозумілими. Чи може шоб то прочитати треба прийняти якийсь препарат? Можна якось доступно і чітко пояснити все, що хотіли довести до всіх присутніх?
Si vis pacem, para bellum.

221 Гості, 0 Користувачів