Футболки

Автор zelja, 15.06.2009 09:04:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

кажан не одобрюю. Це традиційний знак спелеологів. "Черепушка" - по дитячому :) Якшо валсне з діггерством - то чувак шо вилазить з люка. Але в анс форум ширший, я б в емблему вбудував Львів з Полтвою замість 100 метрівки. Буде і діггерство, і краєзнавство. Індастріал можна приліпити на задній фон, типу взяти з будівлі за податковою чи Іскри. Аел то треба добре попрацювати над деталями, шоб воно нормально дивилося.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

я думаю зелениц колір підійде ліпше ніж синій  ;)

cdromchyk

Однозначно зелений, адже форум в такій колірній гаммі. А емблема - то окрім ніка, думаю знак противогаза чи радіаційної небезпеки - бо залимо здебільшого по бункерах та бомбіках чи ракетних шахтах (і по інших військових обєктах)...
Хм, хоча тут варіантів море...
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

 ідея із ніком дуже навіть непогана, але як я вже Зелі шойно в асі писав. Якшо у нас є N-користувачів, що бажають мати >=1 футболки із власним ніком, то це впирається  у те, що для кожного користувача треба новий оригінал-макет (нік міняється), себто  +50 грн. до замовлення кожному. Для мене це не проблема, але як для усіх інших? Вихід - робити оригінал-макети власноручно, але невідомо скільки ми втратимо у тому випадку - за рахунок групової знижки
Resistance is futile

zelja

Цитата: Golem від 15.06.2009 16:27:51
кажан не одобрюю. Це традиційний знак спелеологів. "Черепушка" - по дитячому :) Якшо валсне з діггерством - то чувак шо вилазить з люка. Але в анс форум ширший, я б в емблему вбудував Львів з Полтвою замість 100 метрівки. Буде і діггерство, і краєзнавство. Індастріал можна приліпити на задній фон, типу взяти з будівлі за податковою чи Іскри. Аел то треба добре попрацювати над деталями, шоб воно нормально дивилося.
Реальну тему двігаєш  :)

inkognito

 ну не тільки ходимо по цих обєктах, але й ще по природніх та історичних місцях, тому для них значки відповідні також варто передбачити
Resistance is futile

zelja

Цитата: inkognito від 15.06.2009 16:45:54
ідея із ніком дуже навіть непогана, але як я вже Зелі шойно в асі писав. Якшо у нас є N-користувачів, що бажають мати >=1 футболки із власним ніком, то це впирається  у те, що для кожного користувача треба новий оригінал-макет (нік міняється), себто  +50 грн. до замовлення кожному. Для мене це не проблема, але як для усіх інших? Вихід - робити оригінал-макети власноручно, але невідомо скільки ми втратимо у тому випадку - за рахунок групової знижки
Ну ніки можна і не обовязково друкувати (Якщо тіко іза ніків доплачувати 50 грн) але так прикольніше

Akella

з ніками було в веселіше
посуті,кожен можна розробити кілька варіантів(нехай хто має ідеї які-зробить звичайний ескіз типу зад-перед і боки,якшо на рукавах шось буде написано)
а потім методом голосування виберемщо будем робити
єдиним обовязковим елементом буде емблема форума і чорний колір футби,все решта-політ фантазії
Akell me nice!

inkognito

  зробив би як би мав відповідні навики - але для початку тра троха орієнтуватись по цінах - а може на сайті неактуальні ціни?
Resistance is futile

Akella

от за ціни тре уточнити
а які навики?в пейнті бодяжиш звичайний ескіс,на свій смак)))
а повноцінну модель(якшо з ніками-то моделі) зробимо коли оберемо що саме робити собі будем))
Akell me nice!

inkognito

 тра в ідеалі векторну графіку, що предбачає або Ілюстратор, або Корель...mspaint.exe то не для нас
Resistance is futile

YserL

Я попробую накинути щось, якщо хтось класну тему намалює в пейнті, я потім зроблю якісний векторний варіант. думаю на завтра певні накидки зроблю.

YserL

Ось такий варіант

inkognito

неприродньо зелений, замало насиченості. Webdings чи WingDings?
Resistance is futile

YserL

green (щодо кольору тра дивитися на каліброваному моніторі, і залежно який буде друк, якщо фарби на основі смоли, то тра вибирати), вектор повний.

inkognito

чоловіче, тут навіть не той порядок - навіть на некаліброваних моніках видно, що зеленого більш контрастніше треба
Resistance is futile

Skip

ідея класна, але, як на мене, чим простіша емблема - тим легше вона сприймається. я б не захоплювався створенням великої різнокольорової картинки.

Skip

з мене художник ніякий правда, але зараз шось спробую накинути

SOC

"Паливо" суцільне. І як в разі чого евакуюватись звідкись по одному? В одинакових майках не вийде злитись ні з природою ні з натовпом. Може ще написати "я тут нелегально! і ці чуваки поряд-теж!"
Я не тормоз- я повільний газ

cdromchyk

Цитата: YserL від 15.06.2009 20:39:35
Ось такий варіант
Мені подобається!!! Тільки колір дійсно підібрати під форумний
діггер "любитель" - cdromchyk

162 Гості, 0 Користувачів