Футболки

Автор zelja, 15.06.2009 09:04:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

cdromchyk

Ось колір взятий з форуму... Те?
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

2 SOC: у місця де можливий запал розумні люди звісно не підуть у таких футболках. А от вибратись десь попити пива разом чи на роботу(навчання) у такій футболці - за милу душу.

2 cdromchyk: шось типу того, зелений насиченіший, як на форумі. Гарно
Resistance is futile

cdromchyk

Цитата: YserL від 15.06.2009 20:39:35
Ось такий варіант
2YserL а ну спробуй то своє лого, тільки у тому кольорі, що я вище виклав...
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja

Я за те як писав Андрій Крім напису explorer.lviv.ua ще тіпа малюнок тіпа тіпок з люка вилазить і наприклад три дігера стоять біля входу в бомбосховище і заглядають (Світять фонариками)

cdromchyk

Цитата: zelja від 16.06.2009 10:32:00
Я за те як писав Андрій Крім напису explorer.lviv.ua ще тіпа малюнок тіпа тіпок з люка вилазить і наприклад три дігера стоять біля входу в бомбосховище і заглядають (Світять фонариками)
Гарна ідея
діггер "любитель" - cdromchyk

Yuriy

Ось мій варіант шеврону на лівий рукав.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

zelja

 2 Yuriy ТАк нічо мені сподобалося то на чому намальовано(балончиком)

Akella

у мене точно такий самий респ на планшеті балоном нафігачений))))
Akell me nice!

SOC

Ви думаєте, спалитись можна тільки на вилазці? Достатньо сходити в супермаркет, і поки ви вибираєте апельсин, камери наберуть необхідну кількість ракурсів, щоб потім мати 3D модель і опізнавати. В тому то і всесь сок, що сліди замітати треба до а не після, тобто їх взагалі в житті не створювати. Хоча є і свій плюс- всі солдати, спортсмени, сервісні працівники і тп в уніформі, як і китайці  8) - на одне лице. Якщо дивитись просто а не знімати.
Я не тормоз- я повільний газ

inkognito

Цитата: SOC від 17.06.2009 01:21:13
Ви думаєте, спалитись можна тільки на вилазці? Достатньо сходити в супермаркет, і поки ви вибираєте апельсин, камери наберуть необхідну кількість ракурсів, щоб потім мати 3D модель і опізнавати. В тому то і всесь сок, що сліди замітати треба до а не після, тобто їх взагалі в житті не створювати. Хоча є і свій плюс- всі солдати, спортсмени, сервісні працівники і тп в уніформі, як і китайці  8) - на одне лице. Якщо дивитись просто а не знімати.

  Вибач, але ІМХО трохи то вже параноїдально. Прям як у кіно "Враг государства"...  :) Без образ  :)
Resistance is futile

Yuriy

Це не балончик. Це я робив кість для фотошопу.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Chuhaystur

Пропоную на емблемі якимось класним чином поєднати ліхтарик, компас і ломік))))))))) Це справді ті речі, шо ми частенько використовуємо, бо противогаз, звичайно ж виглядає круто, але ми не надто часто з протигазами лазимо (хоча. . .))) Підтримую чорний колір футболки і плутонієво-зелений колір напису 8) Емблему вліпимо спереду, під серцем??))))))))))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Skip

Цитата: Chuhaystur від 17.06.2009 23:41:44
Пропоную на емблемі якимось класним чином поєднати ліхтарик, компас і ломік))))))))) Це справді ті речі, шо ми частенько використовуємо, бо противогаз, звичайно ж виглядає круто, але ми не надто часто з протигазами лазимо (хоча. . .)))
а шо як це все поєднати разом з, скажімо, відкритим люком. можна якусь таку "композицію" сфоткати і вже від того відштовхуватись, бавитись в фотошопі наприклад...

inkognito

Цитуватиа шо як це все поєднати разом з, скажімо, відкритим люком. можна якусь таку "композицію" сфоткати і вже від того відштовхуватись, бавитись в фотошопі наприклад...

    Не бавтесь із растровою графікою (ФотоЖоп), а із векторною (Корель DRAW, Ілюстратор Adobe'вський, FreeHand, Inkscape тощо) - потому ж гарно можна картинку маштабувати практично під будь-що, ІМХО. Погугливши мона знайти купу бібліотек із векторними картинками, деякі із картинок легко заюзати для хфутболки
Resistance is futile

SOC

Ну тоді голова(протигаз), що стирчить з люка, а навколо можна зробити якийсь лозунг або просто назву ресурсу. Я до того, як знайшов цей, на київському instalking.kiev.ua реєструвався, там у них була така ж тема. У них вийшло досить весело. У них треба реєструватись, щоб побачити форум, можу окремо логотип скинути їхній.
Я не тормоз- я повільний газ

cdromchyk

Цитата: SOC від 18.06.2009 23:35:59
можу окремо логотип скинути їхній.
А ну виклади, подивимось, що у них вийшло
діггер "любитель" - cdromchyk

Golem

Якшо друкуємо футболки - доречним було б на них розмістити і слоган форуму, правда дещо його переробивши на "ExploDe Lviv and Around"  :) :) :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

 :) гарний слоган, мені сподобалось.  :) правда дехто необізнаний може подумати, що ми група терористів-самогубців, котрі хочуть підірвати Львів та околиці  :)
Resistance is futile

Golem

Першими підриватимемо Левандівку і Топольну :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

cdromchyk

Ааааа  ;D
ну то свисните, як будете Левандівку, бо я там працюю (же би я встиг натягти газік і залізти в підвал)  ;D ;D ;D ;D ;D
діггер "любитель" - cdromchyk

250 Гості, 0 Користувачів