Футболки

Автор zelja, 15.06.2009 09:04:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SOC

Ось київські логотипи
Досить мотивуючі, з чорним гумором я б сказав
Я не тормоз- я повільний газ

cdromchyk

Цитата: SOC від 25.06.2009 02:44:57
Ось київські логотипи
Досить мотивуючі, з чорним гумором я б сказав
Нижній мені дуже навіть сподобався...
діггер "любитель" - cdromchyk

Akella

а по-моєму ті емблеми якісь вдстійні.треба щось краще :(
Akell me nice!

inkognito

мені також не дуже. Не відстійні (на кожен товар свій покупець  :) ), але ось "не наші" це точно.
Resistance is futile

zelja

де наш художник Чугайстер дівся?
А народ що крім чугайстра не вміє малювати  ???
Файно би було по скоріше роздуплитись і замутити трафарет і нарешті роздрукувати і ходити в наших фірмових футболках 8)

Akella

творить мабуть))
Akell me nice!

inkognito

 я вмію малювати, але отриманий креатифф нажаль ніхто не розуміє...може си тре вухо відгризти шоб зрозуміли?  :)
Resistance is futile

Chuhaystur

Все! Сьогодні здав екз. з матем., тому можу повернутися до обговорення теми. Так от у мене є певна ідейка, правда лише на папері. . . Недавно переустановив Віндовса, тому нема в мене програм, за якими можна було б то заміксувати, але можу зустрітися і передати замальовки комусь із наших комп'ютерщиків)))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

YserL

Можеш мені закинути в понеділок

YserL

Ось трафарет формату A4 для маркування балончиком з фарбою. Фарба темно зелена.

Golem

По мойому нормально
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

    Гарно! Я також думав надпис виділити великою буквою "Х" - тілько би lviv.ua перенести униз, а не на гору як є зараз - так логічніше читається.  :)
Resistance is futile

Akella

а на спині можна буде таким же шрифтом і кольором написати перефразовку легендарних AC\DC ,тобто "watch me eXplore"     :)
Akell me nice!

YserL

Версія логотипу для трафарету. Сьогодні поріжу на плотері на плівці. У файлі PDF векторний формат.

zelja

тааак вже краще  :)

Golem

Якого розміру трафарет? Як думаєш, якшо через трафарет нанести на звичайну футболку, як дивитиметься? Я колись брав маркер і так робив футболки з потрібними написами, коли ше не знав шо то саме мона надрукувати. Але виходило прикольно і довго трималося. Можна було б попробувати траварет не тільки на стінах навколишніх будинків, а й на якійсь з моїх футболок. Шо скажеш?
Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

Попробую для початку на А4 29 см в довжину. Можна буде і на тканині попробувати.

Akella

особисто я давніше брав балончик фарби "деколак"(коштує 18 гривень) і трафарет,і таким чином наносив на футболки,щоправда місце малюнку стає твердим як картон і з часом лущиться((
та і малювати треба натягнувши футболку на манекен або хоча б дошку,щоб не вийшло так шо палював зпереду,а перебилось ще й на спину
Akell me nice!

zelja

от так виглядає футболка покрашена через трафарет

YserL

29 см напис якраз на спину, а на грудях маленький, зменшений в 3 рази надпис підійде.

270 Гості, 0 Користувачів