Футболки

Автор zelja, 15.06.2009 09:04:50

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

zelja

Клано було б замовити певну кількість футболок (чорних) зЛОготипом форуму (Може ще і з ніком ;))
Що ви думаєте люди? Потрібно футболки чи ні?

inkognito

  Мені наприклад цікаво було б наприклад - але масовку зібрати треба, себто якусь кількість замовлень.
Resistance is futile

Golem

Координти компанії

Константа Код
Лемківська 15а, 2 поверх
+380672844224
Ростик

Самі футболки можна брати як в них, так і самому свої привозити. А вони нанесуть тільки надпис. Вони роблять методом гарячого пресування. Після того надпис тримається краще ніж сама футболка 

Я брав в них рік тому за 35 грн футболку. І ходив в ній багато у походи. Футболка ше досі як нова. Є на базарі по 10 і навіть по 8 грн. Ну то вже на Ваш вибір. При великих партіях думаю вигідніше прокататися в Хмельницьк.

Лемківська 15 це якшо їхати по Проспекту Чорновола, проїхати під мостом і повернуим в перший поворот направо. Це вулиця Хімічна. З цієї вулиці знову повертаємо в перший поворот направо. По правій стороні бачимо будинок з надписом назви вулиці. Там внизу є якийсь магазин. Троха далі вхід у двір. Заходимо, йдемо прямо у двері і піднімаємся на 2 поверх. Повертаємо наліво і заходимо в двері шо є зправа. Це вони.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

ідея хороша,я також за
Akell me nice!

RoMeL

недавно сам про таке думав... +1
крім футболок пропоную ще зробити кілька прапорів з логотипом, який можна таскати у різні місця, брати з собою у походи в горах і т.д. :P
Fruere vita, dum vivis

Golem

Ок. Хто має дизайнерські навики - зробіть кілька ескізів. Потім всім форумом виберемо і  роздрукуємо. На рахунок прапорів - то зайва вага в рюкзаку то не є дуже добре.
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

 Був "вражений" сторінкою Константа Код, хоча можливо в них дешевше. Знашов ще  контору -  www.futbolka.lviv.ua, тут їх ціни.  Сподобалось ось що, цитую: Можливий друк фарбами із спеціальними ефектами: що спінюються, світними в темряві, флюоресцентними та ін.
Resistance is futile

cdromchyk

Тай то можна самому собі наліпити. Я бачив прозору плівку за 8-10 грн, на яку можна надрукувати що завгодно принтером струменевим (нажаль таку функцію мають лише деякі принтери, я на роботі мав такий від "НР"). А потім типу це напресовуєш на футболку праскою... Хоча не знаю чи вартує з тим бавитись...
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

  Є така фігня, але картинка буде триматись до 2-3 прання не більше. Потому у смітник. Від себе ще додам, що одні з найкращих футболок (є у прайсі) виробництва Узбекистану - у мене три таких є 5-ти річної давності від старої контори, навіть кольору не втратили, надпис чіткий та ясний досі, а головне дуже приємні на тіло та неподразнюють його.
Resistance is futile

zelja

Цитата: RoMeL від 15.06.2009 12:53:50
недавно сам про таке думав... +1
крім футболок пропоную ще зробити кілька прапорів з логотипом, який можна таскати у різні місця, брати з собою у походи в горах і т.д. :P
Хороша ідея !!!

zelja

Я б зразу 3 футболки хапнув !!!

zelja

А доречі ще тре матьорий логотип придумати  ;)

inkognito

я також, 2-3 яко мінімум (зохавано з кейвсів). звісно тра модифікувати, але загальна тема ніби ок + зелені надписи "explorer.lviv.ua" на рукавах та спині
Resistance is futile

zelja

+ нік  спереді і з заді ;) (НУ то залежить від самого малюнку ) можна і в іншому місці замутити!

zelja

Цитата: Golem від 15.06.2009 13:05:26
Ок. Хто має дизайнерські навики - зробіть кілька ескізів. Потім всім форумом виберемо і  роздрукуємо. На рахунок прапорів - то зайва вага в рюкзаку то не є дуже добре.
Зате як подорожуємо в машині то можна  :)

cdromchyk

І ще тре ті футболки на вилазки вдягати, щоб тобі в Лощині не дали ломіком по голові "якісь амбали (цит.)" ;D
діггер "любитель" - cdromchyk

zelja

Цитата: cdromchyk від 15.06.2009 15:47:05
І ще тре ті футболки на вилазки вдягати, щоб тобі в Лощині не дали ломіком по голові "якісь амбали (цит.)" ;D
Ну то самособою і так вдягати на будний день :)

inkognito

  тра хлопаки якось грунтовно починати - хто за які футболки? ІМХО хоче чорну футболку, із надписами на зеленому та жовтому (у кольоровій гамі форуму) - усі за чи є ще які варіянти?
Resistance is futile

Golem

Мені варіант футболки підходить. Важливо прослідкувати за якістю самого носія. Моя "Смерть Москалям" дуже добре носиться і то в горах, влітку під навантаженням "тяжкий рюкзак".

Про прапор. Робили минулого тижня на сплав, вийшов 99 грн в Феніксі. Витримав нехилий вітер і воду.


Дігери всіх країн єднайтеся!

Akella

а якшо футби запутити таким чином: чорна футболка,на спині емблема форуму(над емблемою тре попрацювати) над емблемою нік,а спереду якийсь знак типу кажана в польоті з газовим ключем в лапках,або замість кажана черепушка (на кшталт піратської) в касці,а замість перехрещених кісток-газовий ключ і лом)))
Akell me nice!

244 Гості, 0 Користувачів