Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 4

Автор inkognito, 24.12.2011 23:18:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Продовження старих тем, солезіянтів вітаємо нижче:

З.І. Частина 3
Resistance is futile

inkognito

Вотово панство, маю шалено прикольні новини для Вас: yar-79 сьогодні cі кльонував. Себто у них з жоною вродивсі малий, близько 15:43, важит 4-піццот. Малий експлорер, рівно же як його замучена мама та тато почуваються си тру нормально. Вітаймо новонародженого експлорера!!!
Resistance is futile

Bottlehunter

Щиро вітаю з поповненням в сім'ї! Нехай вам здоровий росте!!!
Най жиє Гуцулія!

swordlord

Вітаю з богатирем  ;) Нехай росте Вам на радість. 
Si vis pacem, para bellum.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Caesar

УРа! Ура!Ура! ВІТАЮ ! Міцного здоров*я малому і вам !
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Drusja

Щиро вітаю з поповненням, зичу здоров'я усім вам і нехай росте малеча, на радість батькам і близьким, та виростає справжнім експлорером. УРА!!!
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

YserL


Romchick

Ура!!1111 Вітаю! Молодці! Так тримати!

Dima_Bear

Здоров'я малечі, хай росте великим Експлорером. ;D

Fetole

Вітаю чуваче) Бажаю жеби дітьо цвіло і пахло, а тобі і дружині терпіння)
Все, що було вище сказане, частіше всього є моєю суб'єктивною думкою, прошу на це зважати =)

Stinger

Вітаю друже!!! Нехай росте здоровий та сильний :)

Romashka

вітання зі святами!!! гарного настрою і щирих посмішок за святковим столом :) допомагайте ближнім!!! і мрії здійсняться :)


GreenLION

Вітаю всіх учасників форуму із прийдешнім Новим Роком! ;)
Щоб Новий Рік дракончика був яскравий, цікавий, успішний та продуктивний!
Веселих свят!
;D
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Stinger

Вітаю всіх друзів з відступаючим старим, та наступаючим новим роком зеленого змія!!! Бажаю під час свят вживати оковитої в міру, і весело відсвяткувати в гарній компанії!!! Слава Експлореру!!!! І нехай нам щастить!!! ;D

Caesar

З Новим роком, браття милі,
В новім щастю, в новій силі
Радісно вітаю вас
І бажаю, щоб в здоров"ю,
В мирі, з братньою любов"ю,
Відтепер ішов нам час.
Щирій праці Бог поможе!
Дай вам Боже все, що гоже!
Що не гоже , Чорт бери!

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

gribkoff777

Вітаю всіх з НР! Здоров'я та кохання!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

linuxoid

Вітаю земляка і колегу Юру aka RedShift з Днем народження! Бажаю натхнення, удачі та всіляких гараздів в житті!!!

inkognito

Категорично приєднуюсь до вітань! Нехай життя тільки радує!
Resistance is futile

Roy

Вітаю RedShift'а з ДН!
А також вітаю усіх експлорерів з Новим Роком і наступаючими святами. Бажаю Вам успіхів у втіленні задумів, здійнення мрій та щоб здоров'ячко ніколи не підводило.
Ще більше цікавих об'єктів, ще більше місць, ще більше неуважних охоронців (але до нас) або поваги охоронців до нас :) а також хорошого почуття гумору!

P.S.  Для мене рік почався доволі характерно, і якщо вірячи в східні обряди, то рік чорного водяного дракона і вислів 3.14здець схожі.
3.14здець почався одразу після бою курантів, 40 мм РОП УД (реактивний освітлювальний патрон), після вистрілу, замість того щоб потішити нас висотою світіння, піднявся лише на метр і, раптово зробивши петлю, чуть не влупивши в наші голови, патрон стрімко понісся в сільський будинок. Добре, що відбулось без наслідків.
Наступний 3.14здець 2012-го відбувся вже 1-го ввечері, загорілася кімната в сусідньому будинку. І тут, мабуть вже був вплив водяного дракона. Мені вдалося кількома відрами води погасити вогонь. Добряче кашлявши, ліз по підлозі та тягнув відра з водою, таким чином оминав їдкого диму.
Гарно почався новий 2012. Я під враженням досі.  ;D



Meine Ehre heißt Treue

306 Гості, 0 Користувачів