Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 4

Автор inkognito, 24.12.2011 23:18:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

У чувака, що полює йно за повними фляшками нинька ДН. Це один із наших найкращих дописувачів, друг, колєга і просто чумовий чувак. Вотож вітаю йому всього найкращого (здоровічко, бубло, скіли супермена 80-ґо рівні). До того ж усім гуцулам, бойкам та лемкам. Ну і всій го родині та друзям, і що насамперд Христі. Смерть москалям, СЛАВА УКРАЇНІ!!!
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 04.01.2012 00:13:16
У чувака, що полює йно за повними фляшками нинька ДН. Це один із наших найкращих дописувачів, друг, колєга і просто чумовий чувак. Вотож вітаю йому всього найкращого (здоровічко, бубло, скіли супермена 80-ґо рівні), весілля цього року. До того ж усім гуцулам, бойкам та лемкам. Ну і всій го родині та друзям, і що насамперд Христі. Смерть москалям, СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Приєднуюсь вітань! Ну і бажаю щастя, здоровля і всього найкрайкращого, а також успіхів в роботі, стабільного зростання благополучча і най жиє Гуцулія!)

Caesar

Вітаю! Бажаю щоб твої мрії були в щоці від твоїх можливостей! Міцного здоров*Я (а то часто ти кашляєш) . Сімейного благополуччя , веселих пригод і    та безболісних запалів) 
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

Приєднююсь до гарних слів!  А також бажаю доброму кулєзі міцної витримки, міцного здоров'я та міцного кохання!!!
Ну і за весіллє, хто там шо казав?  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Вітаю чоловіче!!! Всього тобі най-най кращого і саме головне здоров'я, удачі і натхнення - і тоді все буде ок
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Alter

Усього тобі самого-самого-самого! Здоров"я, радості, удачі по життю та лише успіхів!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

ZED

Я теж приєднуюсь до привітань. Хоч знаю тебе не так добре, як інші, але твій потенціал відчувається на відстані. Тож бажаю тобі його розвивати ще більше і втілювати на практиці! ;)

gribkoff777

Степане, з Днем народження! Всіх благ!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

swordlord

Приєднуюсь до привітань. І бажаю, ще нових і нових цікавих звітів і вилазок, а щоб їх було більше бажаю міцного здоровя, побільше вільного часу та удачі в виборі місць для дослідження. І хай живе сто літ  ;)
Si vis pacem, para bellum.

YserL


zelja

Стьопа вітаю , всього найкращого  ;)

Rufus

Вітаю!!! Здійснення всіх мрій і бажань!!!!
Be friendly to bats!

Romchick

Mr. Bottlehunter, вітаю тебе з днем народження! Міцного здоров'я, везіння, достатку, наснаги до нових вилазок, здійснення всіх мрій.

GreenLION

Приєднуюсь до колективу експлорерів щоб привітати пана Bottlehuntera і побажати здоров*я, щастя йому і всім його близьким і яскравого тру експлорівського життя з приємними несподіванками!
 
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Bottlehunter

Друзі, дуже дякую всі за теплі слова та щирі побажання!

Най жиє Експлорер!
Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

Хай Різдвяне Янголятко принесе кохання в хатку, поцілунки і дарунки тільки вищого гатунку. Хай лунає в хаті сміх - з Різдвом Христовим Вас усіх! Веселого Різдва!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

MasU

Я також приєднуюся до всіх привітань!  :)
З Новим роком та Різдвом Христовим!  :)
Бажаю всім побільше щастячка, здоров"я, любові та веселощів у новому році!
Нехай всі біди відійдуть, а лише тепло та щирість наповнює ваші серця та серця ваших близьких!  :)

gribkoff777

Herr Flaschenjaeger, з Днем Ангела!!! Побажання - в тел. реж.! :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Caesar

З днем ангела пане Степане!)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

inkognito

Стефко, мої вітання! Більше повних фляшок!
Resistance is futile

228 Гості, 0 Користувачів