Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 4

Автор inkognito, 24.12.2011 23:18:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79


Bottlehunter

Сьогодні рівно 2 роки як я зареєструвався на Експлорері. На п'яну голову придумав собі нік, а через три дні написав перший допис в темі Центр космічного зв'язку.

Ця тема називається "Вітання...", проте привітати сьогодні хочу не себе, а всіх вас, форумчан. Вітаю! Дякую за те, що Ви є! Дякую долі за те, що завдяки форуму познайомився з безліччю цікавих людей, які стали моїми найкращими друзями. Завдяки форуму відвідав купу цікавих місць, а на ще купішу купу маю плани, далекі і не дуже. Дякую адміністраторам, що запустили цей цікавезний проект і наполегливо працювали над ним, аж поки Експлорер "став на ноги". Дякую всім, хто вносить свій вклад в розвиток спільної справи - дописами, фотками, порадами, розповідями про цікаві місця, які часто знаходяться просто під носом, треба просто не лінуватися відірвати дупу від дивану і відкрити отой маленький лючок в сусідній брамі :) . А найбільше тішить те, що форум постійно розвивається, приходять нові люди, організовуються цікаві вилазки, нас добре знають на Західній Україні і за її межами.

Ще раз щиро вітаю всіх з тим, що МИ Є!!! 

P.S. Можна було б якось зібратися в теплу весняну днину десь на природі, посидіти, поспілкуватися, познайомитися з новачками... Але то вже певно буде інша тема, в "ПлаНАХ" ;)
Най жиє Гуцулія!

Hel_2

Теж приєднуюсі до привітань!!!
І вітаю тебе Bottlеhunter з двуух річчям на форумі. Ура! Ура! Ура! ;)
Тепер всі точно знають від чого походить твій нік. Напевне тримав в руках фляшку і тому більше нічого в голову не лізло! ;D
Немає страшнішого видовища, ніж
знак "У" на склі БЕЛАЗу ... ;)

Caesar

Вітаю Фляшкохантера з "днем народження"!  Я радий, що серед нас усіх ти є, і вдячний тобі за пророблену "роботу") Ура!
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Alter

Панові Bottlehunter'у шалені конгратуляції до річниць різного роду, а також велике спасибі за серйозний вклад у наше спільне діло!

Здоров'я, щастя, радості, добра!
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

inkognito

Вітаю солезіянта, радий же ти є, же є eXplorer та купа файних друзів. Так тримати і най нас буде більше!

З.І. При нагоді з тебе фляшка  :) :) :)
Resistance is futile

Romashka



гарних всім солодких свят! :P

gribkoff777

Всіх вітаю з Великоднем! Добра всім, злагоди!!! Веселих свят!!! :)
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Dima_Bear

Нехай дощить і небо сіре... Й на вилазку ніхто з нас не пішов... Та всеодно веселий настрій, бо Воскресіння День прийшов!!!

Всіх вітаю зі Святом Паски! Христос Воскрес!!!

inkognito

Всіх із св'ятом! Христос Воскрес!
Resistance is futile

linuxoid

Цитата: inkognito від 15.04.2012 19:05:03
Всіх із св'ятом! Христос Воскрес!
Воістину Воскрес!

Приєднуюсь, Христос Воскрес!

Roy

Також вітаю всіх форумчан з святом, Христос Воскрес!
Meine Ehre heißt Treue

Sunkatalano

Щиро вітаю усіх форумчан з Світлими Великодніми Святами) Христос Воскрес!

ZED

Сьогодні День Народження святкує бувалий дослідник, класний друг і просто хороша людина. Stinger, щиро вітаю тебе із дофігаріччям :D Міцного здоров'я тобі, фінансового достатку, душевної гармонії та особистого щастя (але дуже сильно вже не захоплюйся, щоб і на експлор час залишавсі ;)).
PS. Також не забуваємо, що сьогодні ювілей Барбари Стрейзанд :P.

inkognito

Cаня, з Днюхою!!! Всяческіх благ, материального і не очень характеру!
Resistance is futile

Roy

Вітаю Саня!!! Так так, сильно не захоплюйся  ;)
Бажаю здійснення мрій та міцного здоров'ячка!
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Що ви вчепилися чоловіка "Не захоплюйся та й не захоплюйся"  :) з усіма це в певний час буває - тому всього тобі найкращого і саме головне міцного здоров'я, тоді і на одне і на друге енергії вистачить.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

yar-79

Stinger вітаю! Міцного здоровля, та сім"ї)))

Rufus

Вітаю!!! Всього тобі самого найкращого. Радості, достатку і наснаги.  :)
Be friendly to bats!

Bottlehunter

Вітаю, Стінгер!
Вітаю, Барбара!
Най жиє Гуцулія!

134 Гості, 0 Користувачів