Вітання із ДН, Днем Ангела тощо - 4

Автор inkognito, 24.12.2011 23:18:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Bottlehunter

Ми з Христиною щиро Тебе вітаємо, нехай в житті все складеться як ти того хочеш!
До привітань також приєднується знаменитий робот R2-D2
Най жиє Гуцулія!

Caesar

Дуже дякую!) лише добрався до пк)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

linuxoid

Україна - Швеція 2:1! Всіх вітаю! В місті щось неймовірне, всі гуляють! Всіх вітаю!!!

inkognito

Шановне панство!

   Вітаю всіх адмінів із професійним свєтом. Моцного пінга, непадаючих серверів та слухняних юзерів. Ось таких наприклад, як на фото нижче:



   Троха передерто з habrahabr.ru
Resistance is futile

YserL

Приєднуюся до привітань!!! Побільшого аптайму і ніколи не використовувати DRP план :)

linuxoid

Підтримую! Ні грози, ні шторму)

Le-i-3o

1979 року у Іспанському  містечку Торремолінос,  Генеральною асамблеєю Всесвітньої організації туризму 27 вересня було затверджено "Міжнародним днем туризму"!!!!

Отже вітаю всіх Нас Туристів і Дослідників, нових нам вершин, глибин, цікавих об'єктів, знахідок, веселих подорожей, і кожному у його галузі відповідних звершень ;)
Він копав, і ти копай!!!

inkognito

@ my clock 23:47, а це означає лише єдне - орієнтовно за 13 мінут в Golem'a ДН.
Отож вітаю колєгу, окрім стандартного пакету (щесті, здоровї, всякого-всякого) бажаю завжди бачити дитину/жону веселими, життєрадісними та всеціло задоволеними своїм татком/чоловіком. Нєх жиє!!!

З.І. Пора відновити активність у цій темі
Resistance is futile

YserL

Вітаю!!!
Щ`ястя і здоров`я іменинику і родині!

gribkoff777

Golem, вітаю, щастя, здоров'я, кохання та фінансової стабільності!!! Ура! Ура! Ура!!!
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Fenriz

Вітаю! всього найкращого і найфайнішого!!!

Dexter

Мої найщиріші вітання Golem=)

Golem

Всім дуже Дякую! Приємно шо не забуваєте!

На жаль останнім часом не маю змоги брати активної участі в справах форуму. Але уважно перечитую всі без винятку пости :) Деколи шось дописую, деколи шось витираю :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

yar-79

Golem вітаю!!! Най всьо буде чотко!

Bottlehunter

Сьогодні вітаємо всіх Андріїв, Андрійовичів та Андріан, котрих у нас на форумі багацько! Golem, Roy, Drusja, VeNick, Sunkatalano, AHD, вам сьогодні особисті вітання і побажання щастя та здоров'я та многая літа. Будьмо!
Най жиє Гуцулія!

Caesar

І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

yar-79

Вітаю всіх Андріїв, і персонально Роюка!!! ;D

Dexter

Вітаю всіх Андріїв з їх святом ;D

361 Гості, 0 Користувачів