Печера коло Cтарого Роздолу (обговорення)

Автор Golem, 26.12.2011 13:09:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

гарне місце, при нагоді б навідався. +
Resistance is futile

Golem

Дякую! Там, до речі, дуже гарні шашличні місця. В плані є красивий ліс, галявина, недалеко озеро. Ну і місцеві розказували, шо в тій печері німці колись ховалися. То вони потім знаходили там зброю.
Дігери всіх країн єднайтеся!

GreenLION

Ет...цікавий ліс з гарними об*єктами. Мене грот Прийма вже давно манить невидимою силою, а тепер ще й печера солідна, тре туди навідатись при нагоді :D
Дякую за інфу!
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Roy

Дякую, +1.  Бачу, треба організувати туди пошукову експедицію  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Caesar

+ і звісно +1 до експедиції але в лютому
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

swordlord

Цитата: Golem від 26.12.2011 13:30:13
Дякую! Там, до речі, дуже гарні шашличні місця. В плані є красивий ліс, галявина, недалеко озеро. Ну і місцеві розказували, шо в тій печері німці колись ховалися. То вони потім знаходили там зброю.

А ще в печері є велика зала, куда німці перенесли танк і там зібрали, а потім ще до 80 року час від часу виходили в село купити "Верховини" і на щирій українській мові казали "Слава Ісусу Христу".  А потім всі втікли в Москву і після Олімпіади"80 виїхали назад до Німеччини. 

;D Байки то діда Опанаса, німці в печері  ;D. Зброю заховану повстанцями, або місцевими могли знаходити і це так тоже треба ділити на 18. Тих "мєсних" як послухати, то в нас не Львівська область, а цвинтар німецької техніки, шо не танк то літак.
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

ЦитуватиА ще в печері є велика зала, куда німці перенесли танк і там зібрали, а потім ще до 80 року час від часу виходили в село купити "Верховини" і на щирій українській мові казали "Слава Ісусу Христу".  А потім всі втікли в Москву і після Олімпіади"80 виїхали назад до Німеччини.

;D Байки то діда Опанаса, німці в печері  ;D. Зброю заховану повстанцями, або місцевими могли знаходити і це так тоже треба ділити на 18. Тих "мєсних" як послухати, то в нас не Львівська область, а цвинтар німецької техніки, шо не танк то літак.

Попустися троха, добра? Тутко eXplorer, а не reibert  ;)
Resistance is futile

swordlord

Цитата: inkognito від 26.12.2011 20:56:11
ЦитуватиА ще в печері є велика зала, куда німці перенесли танк і там зібрали, а потім ще до 80 року час від часу виходили в село купити "Верховини" і на щирій українській мові казали "Слава Ісусу Христу".  А потім всі втікли в Москву і після Олімпіади"80 виїхали назад до Німеччини.

;D Байки то діда Опанаса, німці в печері  ;D. Зброю заховану повстанцями, або місцевими могли знаходити і це так тоже треба ділити на 18. Тих "мєсних" як послухати, то в нас не Львівська область, а цвинтар німецької техніки, шо не танк то літак.

Попустися троха, добра? Тутко eXplorer, а не reibert  ;)

Та я хіба шо зле говорю? Просто кажу, же так не є. І же месні оповідки тре ділити на 18, тоді вони будуть більше відповідати дійсності. Та просто намагаюсь перевести це в жартівливу форму.
Si vis pacem, para bellum.

inkognito

ЦитуватиТа я хіба шо зле говорю? Просто кажу, же так не є. І же месні оповідки тре ділити на 18, тоді вони будуть більше відповідати дійсності. Та просто намагаюсь перевести це в жартівливу форму.

без образ старий, ныц злого не мав наувазі. До-речі, як тобі ідея створити певну тему, де ти чітко та гарно поясниш, що варто фільтрувати, що брати до уваги, на що варто забити у випадку таких оповідей? мало б бути цікаво та пізнавально
Resistance is futile

swordlord

Цитата: inkognito від 26.12.2011 22:30:10
ЦитуватиТа я хіба шо зле говорю? Просто кажу, же так не є. І же месні оповідки тре ділити на 18, тоді вони будуть більше відповідати дійсності. Та просто намагаюсь перевести це в жартівливу форму.

без образ старий, ныц злого не мав наувазі. До-речі, як тобі ідея створити певну тему, де ти чітко та гарно поясниш, що варто фільтрувати, що брати до уваги, на що варто забити у випадку таких оповідей? мало б бути цікаво та пізнавально

:) ну можна щось того плану написати.
Si vis pacem, para bellum.

Bottlehunter

Я дякую за цікаву тему. Принагідно після свят, коли день буде трохи довший, виберуся туди.

До речі, один спелеолог з Франківська (kolya в нас на форумі) розповів про дві маловідомі печери біля Городенки. Як буду збиратися, обов'язково напишу тему в планах. Але це, напевно, теж буде вже після свят.
Най жиє Гуцулія!

Golem

На рахунок оповідей місцевих погоджуюся. Чули вже про підземні ходи зі Львова в Жовкву :) І про кілометрові ходи з палацу в Старому Роздолі, хоча цілком очевидно шо палац сучасний і в оборонних ходах потреби не було, та й рельєф не сприяє. Ну але шо почув, то і переповів :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Всім Привіт! Було дуже приємно долучитися до діяльності форуму!
Я очолюю групу інтузіастів яка опікуєтся печерою у старому роздолі і є її куратором. Найближчим часом викладу історію спелеологічного дослідження печери, а також план робіт у печері, на перше півріччя 2012 року в кінцевому результаті яких печера отримає статус обєкту природозаповідного фонду місцевого значення, для цього є аж пять причин з різних областей науки. Буду радий кожному бажаючому допомогти у цьому. Всі спелеологічні роботи проводяться за консультацій Хмельницького Спелеоклубу "Атлантида", топозйомка буде також проводитись членами клубу. Насправді печера є небезпечною для відвідування за останні півтора місяці там сталось три обвали, найоптимальніша група для відвідування 3-5 чоловік, лишня відрація чи рух може стати причиою обвалу у деяких місцях. Найближча вилазка планується на 21-22 число будемо розбирати один з завалів а також дослідити дві дірки у які ше не встигли протиснутись.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

в газеті ЗІК (паперовій) має вийти новина про печеру в Старому Роздолі. Новина базуватиметься на нашому звіті. Обіцяли в четвер буде готова.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Стаття гарна, сподобалась. Треба ЗІКу ще кілька цікавих тем підкинути про подорожі рідним краєм  ;)
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Стаття гарна і що саме головне правдива, от тільки про місцевих не згадали шкода вони фактично є першовідкривачами  :(. Дякую форуму, саме завдяки звіту Golem і вийшла стаття!!!
Він копав, і ти копай!!!

zaq

Невже наша влада зацікавилась природними об'єктами(на цьому не заробиш)? Цікаво хто займається печерами, якісь природоохоронні структури?

Golem

А чому б і ні!

а) Печери це туристична принада. На Тернопіллі на цьому непогано заробляють
б) Треба під шось вибивати бюджетні гроші які потім можна освоювати
в) Печера це цікавий науковий обєкт, престиж регіону
Дігери всіх країн єднайтеся!

demon

а можна дізнатися точні координати тої печери? можна і в приват.

223 Гості, 0 Користувачів