WiFi - термометр, питання до знаючих.

Автор swordlord, 28.12.2011 15:50:55

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

swordlord

Шановне панство, дорогі дописувачі з більш грунтовними знаннями техніки ніж мої.
До вас питання.

Чи можливо зробити термометр, який би в он-лайн режимі сповіщував мене про температуру в приміженні за 25-30 метрів від мене. Хочеться щось бездротове. Чи все ж таки потрібно тягнути кабель?
Si vis pacem, para bellum.

YserL

Цитата: swordlord від 28.12.2011 15:50:55
Шановне панство, дорогі дописувачі з більш грунтовними знаннями техніки ніж мої.
До вас питання.

Чи можливо зробити термометр, який би в он-лайн режимі сповіщував мене про температуру в приміженні за 25-30 метрів від мене. Хочеться щось бездротове. Чи все ж таки потрібно тягнути кабель?
З якого термометра?
А потім куди? (на екран | на компютер)
Який бюджет?
Для такої відстані можна викоритсати Blootouth bridge.

swordlord

Значить так:
Хочу мати на компі постійний звіт про температуру в підвалі. Оскільки мешкаю на 5-му поверсі, кожен раз бігати в підвал і дивитись на термометр дуже геморно  :-\ .

Якщо блютус зможе з тим справитись через велику кількість бетонних перегородок тоді гуд.

П.С. який термодатчик ще не знаю. І взагалі було б добре якщо б його виготовила вміюча людина, а я за то б заплатив грошей чи бартер.
Ну і звичайно має бути бюджетним думаю до 200 грн чи в районі того. Але взагалі не знаю кіко то всьо може коштувати.
Si vis pacem, para bellum.

YserL

Цитата: swordlord від 28.12.2011 17:31:31
Значить так:
Хочу мати на компі постійний звіт про температуру в підвалі. Оскільки мешкаю на 5-му поверсі, кожен раз бігати в підвал і дивитись на термометр дуже геморно  :-\ .

Якщо блютус зможе з тим справитись через велику кількість бетонних перегородок тоді гуд.

П.С. який термодатчик ще не знаю. І взагалі було б добре якщо б його виготовила вміюча людина, а я за то б заплатив грошей чи бартер.
Ну і звичайно має бути бюджетним думаю до 200 грн чи в районі того. Але взагалі не знаю кіко то всьо може коштувати.
Довготривала експлуатація.
Дріт екранований 4 - 1,5 грн/м.
Термодатчик DS18B20 - 20грн точності вистарчить з головою.
Перехідний 1wire-com. І графік на компі як писалося у сусідній темі.
Або на атмезі мікропрограма із виводом на 4 гементний індикатор. Плюс можливість керування релейкою.
В 200 грн можна вкластися.
5 перекриттів навряд блютуз пробє.
Собі тоже поставлю в підвалі, вільні пари є з 8.

Golem

А чим не підходить метеостанція і веб-камера ?

У них всіх виносний давач температури-вологості на батарейках, типова відстань до 50м. Дешеві версії доступні менше ніж за 100 грн. Ставиш давач в Підвалі, основний блок в себе вдома. Якшо температура на ЛСД екрані на столі не підходить і треба конче на компі - ставимо біля нього дешеву веб-камеру і Вуаля! :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

swordlord

Щось зрозумів, а щось явно не входить в мій внутрішній словник термінів.  ;D

А ще питаннячко назріло:

Бачив що є девайс який втикається в розетку а потім до нього електроприлад, і девайс можна запрограмувати на вкл\викл в певний час.
Так от, цікавть ще такий варіант, щоб температура автоматично підтримувалась. Тобто, потрібна скажем температура 20 градусів, і коли вона скажімо 18, то вмикається обігрівач і нагріває повітря до 20 і вимикається. Таке щось є в продажу чи також потрібно когось просити, щоб виготовив?  :) І кіко таке потяне, без ціни обігрівача звичайно.
Si vis pacem, para bellum.

YserL

Бачив у практікері подібну шняжку на 1.5 кВт, радіоканад 433 мгц. Продають за 50 грн, бо провтикали що до них йдуть спеціальні вимикачі. а їх напевно не купили)))

Golem

Цитата: swordlord від 28.12.2011 18:00:51
Так от, цікавть ще такий варіант, щоб температура автоматично підтримувалась. Тобто, потрібна скажем температура 20 градусів, і коли вона скажімо 18, то вмикається обігрівач і нагріває повітря до 20 і вимикається. Таке щось є в продажу чи також потрібно когось просити, щоб виготовив?  :) І кіко таке потяне, без ціни обігрівача звичайно.
Терморегулятори доступні в Епіцентрі і Практікері. Пиво зібрався варити? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

swordlord

Нє не пиво варити, і не коноплю вирощувати  ;D
Просто цього року в підвалі дуже багато всього є і хотілося б щоб це все добре зберігалось. Підвал не дуже суперський в плані температури, от і хотілося б зробити, щось схоже на кероване сховище  :) (повторюсь) бо бігати в підвал кожен раз геморно.
Si vis pacem, para bellum.

swordlord

Цитата: Golem від 28.12.2011 18:10:15
Цитата: swordlord від 28.12.2011 18:00:51
Так от, цікавть ще такий варіант, щоб температура автоматично підтримувалась. Тобто, потрібна скажем температура 20 градусів, і коли вона скажімо 18, то вмикається обігрівач і нагріває повітря до 20 і вимикається. Таке щось є в продажу чи також потрібно когось просити, щоб виготовив?  :) І кіко таке потяне, без ціни обігрівача звичайно.
Терморегулятори доступні в Епіцентрі і Практікері. Пиво зібрався варити? ;)

А щось дешевше є ?  270 грн, якось трохи дорогувато.
Si vis pacem, para bellum.

Alter

Гм, а тупо кабель кинути буде фест напряжно? А то вайфай, блютуз... Може і не добити. Кажу, бо сам живу на 9 поверсі, і зловити вайфайну точку, що є на 5-ому є вельми проблематично. Тому забили болт на понти і кинули звичайнісінький мережевий кабель. І дешевше, і надійніше.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Golem

Не виключаю що можуть бути доступні і більш дешеві версії. Інший спосіб - лишити звичайний масляний радіатор. Він в собі містить біметалеву пластину. Від температури вона або замикає-або розмикає контакти. +- пару градусів триматиме. Тим більше в підвалі ніц швидко не змінюється і крутої електроінки там не треба.
Дігери всіх країн єднайтеся!

swordlord

Цитата: Alter від 28.12.2011 18:29:57
Гм, а тупо кабель кинути буде фест напряжно? А то вайфай, блютуз... Може і не добити. Кажу, бо сам живу на 9 поверсі, і зловити вайфайну точку, що є на 5-ому є вельми проблематично. Тому забили болт на понти і кинули звичайнісінький мережевий кабель. І дешевше, і надійніше.

Та я бачу шо і мені прийдеться кабель кидати, тільки от проблема, що його можуть врізати всякі пі****си.


Цитата: Golem від 28.12.2011 18:36:27
Не виключаю що можуть бути доступні і більш дешеві версії. Інший спосіб - лишити звичайний масляний радіатор. Він в собі містить біметалеву пластину. Від температури вона або замикає-або розмикає контакти. +- пару градусів триматиме. Тим більше в підвалі ніц швидко не змінюється і крутої електроінки там не треба.

Я думаю та пластина не забезпечить мені потрібну температуру, бо масляник буде гріти приміщення до 25, а треба менше, бо з ящика картоплі буде кущ зелені за тиждень  ;D
Si vis pacem, para bellum.

260 Гості, 0 Користувачів