фотоальбом ДГХП Сірка, Новий Яр

Автор taran, 15.06.2009 22:20:30

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

taran

Вітаю!!! Не зовсім добре розібрався тутка в вас, можливо не там де тре пишу, але в неділю був на Сірці і хочу поділитись фотками. http://picasaweb.google.com.ua/chupakabralex/MeqUK#

inkognito

Resistance is futile

zelja

Фото реально гарні ми як їздили не знаходили того всього
(тобто журнали стенди і тд ітп)

inkognito

  Ми не туди їздили Зеля -  були коло Немирова, а тут на фото сам комбінат коло Шкла якщо не помиляюсь (або коло Нового Роздолу - я про нього в Планах здається писав із місяць тому), недалече від крокуючих екскаваторів.
Resistance is futile

zelja

уууу затупив  ;D
Значить тре буде зїздити ;)

inkognito

а то! такі плакати прикольні - я б пару собі хапнув принагоді
Resistance is futile

cdromchyk

діггер "любитель" - cdromchyk

taran

Цитата: inkognito від 16.06.2009 10:30:38
 Ми не туди їздили Зеля -  були коло Немирова, а тут на фото сам комбінат коло Шкла якщо не помиляюсь (або коло Нового Роздолу - я про нього в Планах здається писав із місяць тому), недалече від крокуючих екскаваторів.
Це сфоткано неподалік містечка (чи села) Шкло, до Немирова не доїхали, бо вже темно було. Там здається місце підземної виплавки??? Хтось знає докладніше? Тре буде з"їздити і туди і в Н. Розділ.

taran

Цитата: inkognito від 16.06.2009 10:40:46
а то! такі плакати прикольні - я б пару собі хапнув принагоді
А може не треба? Думаю нехай все так лишається. Якби я забрав то ти вже б і не зміг побачити, коли приїдеш...моя думка

inkognito

ЦитуватиЦе сфоткано неподалік містечка (чи села) Шкло, до Немирова не доїхали, бо вже темно було. Там здається місце підземної виплавки??? Хтось знає докладніше? Тре буде з"їздити і туди і в Н. Розділ.

  Докладніше тут - ми вже їздили туди, більше фоток від мене тут. Фотки Зелі тут, Golema тут, а explorer'а в самій темі.
Resistance is futile

inkognito

ЦитуватиА може не треба? Думаю нехай все так лишається. Якби я забрав то ти вже б і не зміг побачити, коли приїдеш...моя думка

   Правильна думка звісно, просто деколи на дурню тяне. А от гарно зафоткати і репродукцію зробити - це можна без проблем.
Resistance is futile

taran

Цитата: inkognito від 17.06.2009 09:48:28
ЦитуватиА може не треба? Думаю нехай все так лишається. Якби я забрав то ти вже б і не зміг побачити, коли приїдеш...моя думка

   Правильна думка звісно, просто деколи на дурню тяне. А от гарно зафоткати і репродукцію зробити - це можна без проблем.
це точно...сам колись Горбачова підібрав...а хочеться забрати, бо думаєш що прийде якась скотина після тебе і порве або поламає щось...або ще гірше собі додому забере, а добробут ближнього самі знаєте...ха ха

taran

Цитата: inkognito від 17.06.2009 09:42:28
ЦитуватиЦе сфоткано неподалік містечка (чи села) Шкло, до Немирова не доїхали, бо вже темно було. Там здається місце підземної виплавки??? Хтось знає докладніше? Тре буде з"їздити і туди і в Н. Розділ.

  Докладніше тут - ми вже їздили туди, більше фоток від мене тут. Фотки Зелі тут, Golema тут, а explorer'а в самій темі.
супер, вже лізу дивитись на ваші звіти

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

229 Гості, 0 Користувачів