Личаків вночі (обговорнення)

Автор Roy, 06.12.2011 13:24:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Khimik

Тіко тойво, без відома туди краще не потикатися.
Сторожі спускають на ніч купу песиків.

ZED

Цитата: Khimik від 06.12.2011 19:03:40
Тіко тойво, без відома туди краще не потикатися.
Сторожі спускають на ніч купу песиків.
Не знаю, як зараз, а роки 3-4 тому частенько бував з дівчиною на Личакоі вночі і жодного разу не зустрічався ні з охороною, ні з песиками. Взагалі, вночі, при світлі місяця це зовсім інший неповторний світ, а екскурсія, імхо, не дає тих відчуттів. Проте, це ідеальна можливість для фотографів.

Stinger

ага, песиків-бебесиків, а ще там камери понатикані всюди, і зомбі-амбали в лощині ;D Де ті песики там живуть, що їх на ніч спускають? немає там нічо, останній раз шлявся там пів року тому на початку літа, тішина і благодать :)

Khimik

Ну знач вам видніше ;)
То, шо бачу і знаю - те і пишу.

Lesyk

Там не страшно зовсім.
Ну бо ви, рєбзятушкі, туди прийшли купою народу на екскурсію - і назад. Хоча була можливість акуратно в кінці екскурсії відлучитися від общей талпи - і мати індивідуальну екскурсію. Що, власне, я з товаришами і зробив. На широких проходах всьо норм - все видно, все освітлено. На вузьких вже потугіше.а між надгробками ваще не весело. Особливо вчотирьом з одним ліхтариком. Особливо потім губитися по-одному. Епічненько.

:-)

Ламери які просвічували все ліхтарями із білим світлом дратували неймовірно. ;D
Декольтем своїм мене манила.

Roy

Цитата: Lesyk від 08.12.2011 16:03:43
Там не страшно зовсім.
Ну бо ви, рєбзятушкі, туди прийшли купою народу на екскурсію - і назад. Хоча була можливість акуратно в кінці екскурсії відлучитися від общей талпи - і мати індивідуальну екскурсію. Що, власне, я з товаришами і зробив. На широких проходах всьо норм - все видно, все освітлено. На вузьких вже потугіше.а між надгробками ваще не весело. Особливо вчотирьом з одним ліхтариком. Особливо потім губитися по-одному. Епічненько.

Так, епічненько, тільки ми були окремо від екскурсії. Читай уважніше тему!
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

ЦитуватиОсобливо вчотирьом з одним ліхтариком. Особливо потім губитися по-одному. Епічненько.]Особливо вчотирьом з одним ліхтариком. Особливо потім губитися по-одному. Епічненько.
Я на цьому акцентував.

295 Гості, 0 Користувачів