Кіно про EXPLORER

Автор maptywa, 29.12.2011 15:47:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maptywa

Є ідея - створення презентаційного сюжету (кліпу, ролику, фільму) про Explorer.

Оскільки досить цікаво і продуктивно відбулося моє знайомство з частиною колєкціва, хо спробувати зняти отаке щось.
Як цікаво - пишіть.
Потрібно для початку - інтерес, пійло і  (як наслідок) сценарій. Мені тре - із вже досліджених варіантів вибрати найцікавіші і найзручніші для зйомки, фот,і вас неймовірних.

inkognito

Ідея вельми гарна, цілком підтримую. Шановні дописувачі, прошу висловлюватись та підтримати дискусію.

З.І. Тільки не "EXPOLORER" , а EXPLORER  :)  :)  :)
Resistance is futile

swordlord

Пропоную в фільмі висвітлити також історичний аспект обєктів, з включенням міні-сюжетів, можна з голосом диктора за кадром. Щось на кшталт "Золотий вересень. Хроніка Галиччини 1939-1941".

А також показати у фільмі, що відводилось одній людині у бомбосховищі, як виглядало спальне місце, ну і інші особливості "життя" в бомбосховищі. Який раціон припадав на людину.

А ще, якщо буде можливість, компютерною графікою, показати бомбосховище в перерізі, а також карту Львова на якій би сховища були позначені (можливо не точно, але для наглядності).
Si vis pacem, para bellum.

maptywa

З графікою - сорі, гроші є? я і так пропоную наразі альтруїстський варіант від себе, поки є натхнення.
Я б хотіла варіант  про вас, кліповий монтаж з мінімальними коментами закадровими і трохи інтерв*юшок

Bottlehunter

Я нещодавно якраз думав про те, щоб зняти 10-15 хв. сюжет на тему форуму. Маю деякі ідеї і начеркав трохи сценарій, так, в загальних рисах. Давайте якось зберемся за пивом, поділимося думками щодо цього.

Хочу знати: хто знімав і монтував сюжет (той що режисерська версія)? Знімаю капелюха перед цією людиною і дуже хочу, щоб Ви погодилися на співпрацю при зйомці сюжету.
Най жиє Гуцулія!

maptywa

Дякую 8). Знімали оператори "Медіа-клубу". Оскільки ВИ мені надзвичайно імпонуєте тому і пропоную тему. Контакти і пиво - в приват  ;)

YserL

Цитата: Bottlehunter від 29.12.2011 18:13:32
Я нещодавно якраз думав про те, щоб зняти 10-15 хв. сюжет на тему форуму. Маю деякі ідеї і начеркав трохи сценарій, так, в загальних рисах. Давайте якось зберемся за пивом, поділимося думками щодо цього.

Хочу знати: хто знімав і монтував сюжет (той що режисерська версія)? Знімаю капелюха перед цією людиною і дуже хочу, щоб Ви погодилися на співпрацю при зйомці сюжету.
Я теж маю сюжет:
Перша людина розказує текст, відкриває якісь двері наприклад у центрі і в них наприклад коридор лощини. І заходить у них і далі йде по коридорах, показує місця, далі відкриває одні двері у лощини а в них наприклад вид на вишки Барсу на франківшини наприклад з прохідної, мініекскурсія по бункеру, і виходить на вихід а там наприклад вихід на  чорновола, і заходить у бункер.

Пару лівих дверей в яких наприклад: потік полтви, очисні полтви,

Як у фільмі Міняючи реальність

Комбінована зйомка із зеленими екранами.

Це драфт.

YserL

можу допомогти із зеленими екранами і дзеркалою. 1024 пікселі знімає на ура.

maptywa

Сценнарій напишу. З вас - спілкування і інфа

linuxoid

Якщо цікавлять шахти, терикони можу допомогти.

maptywa

Цікавить все. Подобається - Один день у вугільній шахті(!!!) ,Крокуючі екскаватори,Риболовля на Полтві,Горище Ельжбети,Тунель кохання,форт Тараканів - для зйомок. Сільмаш було б незле як дістану архіви,якщо такіі існують.  можна розділити на пригодницьку та львівісторичну тематику. Мені потрібно побільше досвіду кожного з вас+час . При зустрічі обговоримо процес - не все так просто

inkognito

Цитата: maptywa від 29.12.2011 20:53:25
Цікавить все. Подобається - Один день у вугільній шахті(!!!) ,Крокуючі екскаватори,Риболовля на Полтві,Горище Ельжбети,Тунель кохання,форт Тараканів - для зйомок. Сільмаш було б незле як дістану архіви,якщо такіі існують.  можна розділити на пригодницьку та львівісторичну тематику. Мені потрібно побільше досвіду кожного з вас+час . При зустрічі обговоримо процес - не все так просто

Зроби тему в Планах, про зустріч у Пивничці. Коли і як буде власне тобі зручно, а народ гарантую прийде. Головне троха більше конкретики
Resistance is futile

maptywa

Народу тре небагато,компанію до 8 чол щоб продуктивно було.
Оскільки свята і вихідні - хоч з понеділка. Бо далі знову праця піде,в мене тіко неділя вихідний, і то не все. я б вас на тб запросила))). але страшно, може ви буйні ;) хоча.

Roy

Що ж, пора вліпити свої 5 копійок.

Перед початком такої роботи, варто оприділитися з об'єктами, які на наш (мій) погляд найбільш вдалі. Критерій вибору - це око режисера, фотомистця, чи фотодрочера та дослідника водночас.

Отже, виділяю наступні об'єкти, на котрих, на мою думку зйомка буде вельми вдалою:

1)  Сільмаш в Рясне
     Переваги: велетенські виробничі корпуси, цікавий підвал з колесами, шматок адмінспоруди з вільним доступом.
     Ідеальне місце для початку.

2)  Колектор Стефаника - Городоцька. Чому там, а не в Полтві? Тому що там безпечніше, сухіше, для зйомки не менш цікава форма колектору і не потребуватиме багато світла. А також доступні ракоходи з хорошим продувом повітря, з низьким рівнем води.

3)  Бомбосховища - Під Добробутом, в парку Костюшка, біля ц. Юра, на Липинського та Лощина. Ідеально було б показати найбільш збережене схвище, але це по ходу. Цікавить момент "залазу" через вентшахту, а також відкриття гермодверей ну і огляд "нутрощів" сховища.

4)  Доволі романтично і не менш цікаво буде варіант з Горищами Львова. Благо, є поки можливості залізти на дуже цікаві о'бєкти.

5)  Тепер за Львів. Без сумніву, один з найкращих індастріал об'єктів - "Сірка" в Новому Роздолі. Якщо не все розібрали, то хоча б в збагачувальному цеху буде супер.

6)  Крокуни, а також велетенський кран біля Шкла. Кадри там завжди гарні будуть, особливо коли людська постать на їхньому фоні.

7)  Ракетні шахти, котрі Бродах, під Червоноградом чи навіть коло Моршина - це просто без слів. :)

8)  Форт в селі Тараканів. Ідеальне місце для зйомок.

9)  Лінія арпада - теж супер. Можна там вдало поєднати відпочинок з працею :) І тунелі цікаві, є вода, перепад висот, сходи.

10)  Трішки екстріму не пошкодить - проходження по штольням в селі Незвисько. Навіть можна щось покопати чи розкопати.


upd/ 11) Червоноград, околиці, шахти а головне ось це.

    А далі  дядько Linuxoid нам в поміч ;)

Meine Ehre heißt Treue

inkognito

   все це дуже добре та файно, проте нічого не замінит живого спілкування. Про що я дописував вище. Отож, вкотре пропоную здибатись невеликою ініціятивною командою. До New-Роздолу треба підійти із особливим трепетом, не виключено, що на весну там ніц істотного не залишиться. А у шахти Червоноградські попасти вже тяжко - входи гарно засипані тяжкою технікою, залізти реально або через ствол шахти, або (що реальніше) через інженерні проходи. У будь-якому випадку. треба спорягу ольпіністську. Броди реальніше - там здається досі все не дуже займано.
 
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 29.12.2011 21:17:49
   все це дуже добре та файно, проте нічого не замінит живого спілкування. Про що я дописував вище. Отож, вкотре пропоную здибатись невеликою ініціятивною командою. До New-Роздолу треба підійти із особливим трепетом, не виключено, що на весну там ніц істотного не залишиться. А у шахти Червоноградські попасти вже тяжко - входи гарно засипані тяжкою технікою, залізти реально або через ствол шахти, або (що реальніше) через інженерні проходи. У будь-якому випадку. треба спорягу ольпіністську. Броди реальніше - там здається досі все не дуже займано.


Звісно, в живу обговоремо, проте певний базис треба підготувати вже, щоб мати уявлення та чіткий предмет розмови при зустрічі.
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Відкриття малої герми це круто, але то, як на мене, запал таке відзняти))

Спуститись в шахту зараз нереально, а з відеообладнанням практично неможливо, хоча місцеві журналісти недавно спускались..

Щодо териконів і місячних пейзажів, того є скільки завгодно від маленьких до величезних, від лисих до покритих симпатичним березовим лісом і з інопланетною технікою.

maptywa

Нарешті.не втримався (я про Роя).Треба тіко все категоризувати, а то обморок і перебор вийде. І хто з вас з фотом - раз,штатив -два, вміє знімати відео (не кнопку тиснути)-три, батареї і картки - чотири. це мені тре для хоч якогось визначення об*єму роботи. Простіше,звичайно,як є кілька операторів, я керуватиму зйомкою,і частково зніматиму. Потім скидаю матеріал і бавлюсь. але для поєднання стількох об*єктів часу тре ойойой, всі ж я так розумію працуйонци. але буде несамовито,як все б вийшло.
Андрій, time lapse зі снігом на макро таки тре спробувати для початку (ти ще скажи що макрооб*єктив є. я дістану хіба до кенона). як вийде, можем бавитися з крупняками і рейкою.буде мегакруто. треба стедік..
так скільки одиниць техніки є? і які (бо різнитиметься картинка,блін)?

Roy

Цитата: linuxoid від 29.12.2011 21:23:46
Відкриття малої герми це круто, але то, як на мене, запал таке відзняти))

Спуститись в шахту зараз нереально, а з відеообладнанням практично неможливо, хоча місцеві журналісти недавно спускались..

Щось я собі оце нагадав...(хоч не герма) ;D

Meine Ehre heißt Treue

Roy

ЦитуватиТреба тіко все категоризувати, а то обморок і перебор вийде.

100 грам і пончик - розберемось ;)

ЦитуватиАндрій, time lapse зі снігом на макро таки тре спробувати для початку (ти ще скажи що макрооб*єктив є. я дістану хіба до кенона). як вийде, можем бавитися з крупняками і рейкою.буде мегакруто. треба стедік..
так скільки одиниць техніки є? і які (бо різнитиметься картинка,блін)?

Дві зеркалки (відео) - будуть. Можливо, попробую роздобути стедік ще один.
Кароч, то всьо в приваті.


Meine Ehre heißt Treue

288 Гості, 0 Користувачів