Кіно про EXPLORER

Автор maptywa, 29.12.2011 15:47:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maptywa

Прошу розділяти поняття звітів і сюжету,ми не зможем зняти все, що вам цікаво, і не резон зараз, для відеозвітів створю іншу тему,як щось вийде з цією. для хфільма мені потрібні герої і їх захопення+вражаючі кадри без перебору. я зніматиму вас - це основа

Roy

Цитата: maptywa від 29.12.2011 21:35:41
Прошу розділяти поняття звітів і сюжету,ми не зможем зняти все, що вам цікаво, і не резон зараз, для відеозвітів створю іншу тему,як щось вийде з цією. для хфільма мені потрібні герої і їх захопення+вражаючі кадри без перебору. я зніматиму вас - це основа
Правильно, але нас десь ж треба знімати? З переліку об'єктів треба щось вибрати!

Скоротити  до чотирьох - пятьох можна в будь якому випадку.
Meine Ehre heißt Treue

maptywa

хто вміє знімати?????? чи то всьо я сама розставляти і знімати буду? восемь девок один я . і ви знудитесь, і я змучусь. тре майстер-клас принагідно для перспективних операторів провести,легше буде.
коротше, тема зустрічі - що і коли знімаєм для початку.

Roy

Цитата: maptywa від 29.12.2011 21:41:05
хто вміє знімати?????? чи то всьо я сама розставляти і знімати буду? восемь девок один я . і ви знудитесь, і я змучусь. тре майстер-клас принагідно для перспективних операторів провести,легше буде.
коротше, тема зустрічі - що і коли знімаєм для початку.

Дядько Рой буде знімати. Поспішаєш трошки, все буде супер, все знімем, ніхто не знудиться і ти не змучишся.  :)
Давай все поступово, попорядку, і щоб не розводити тут таких діалогів, перейдемо в приват.
Meine Ehre heißt Treue

Drusja

Цитата: maptywa від 29.12.2011 21:35:41
для хфільма мені потрібні герої і їх захопення+вражаючі кадри без перебору. я зніматиму вас - це основа
Є в нас один такий, мего герой, Lesyk із своїми своєрідними захопленнями, правда написати зара ніц не зможе  ;D о то він би креативу напропонував  ;D ;D

Ну жарти жартам, а загалом ідея вельме хороша.  Ролик для форуму тільки на користь - це буде своєрідною медіа-візиткою, щоб довго не пояснювати, що таке explorer.lviv.ua і чим наша спільнота цікавиться. Та й на сторінку по explorer можна викласти чи якось присобачити до головної. Як на мене то краще зробити два ролики, якщо звичайно не буде зажирно, один коротенький типу - хто ми і чим цікавимся на кшталт реклами, а другий вже обширніший з презентацією найцікавіших об'єктів.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

maptywa

Мала щестя Лесика спостерігати наживо,щось маємо спільне))) подивимось.
Основне не затягуйте з реалізацією, бо перегорить лямпочка
А кількість відеороликів - то залежить від спільного натхнення ,матеріалу і часу.

Stinger

можу навіть дівчинку підігнати, звісно не одну на десятьох))) можна якійсь романтичний кадр зняти, тре подумати... ::)

zelja

Я зможу ще надати відеоматеріали з різних вилазок ,якщо таке підходить , знімав в HD  ;)

maptywa

Кинь подивитись, мо згодиться

Alter

    А може зробити щось типу експресивної нарізки самих цікавих моментів експлорерівського життя під відповідну музичку, і не треба харитись із повнометражним сюжетом. Тим більше що форум є різношерстним, і акцентувати на чомусь одному увагу буде ІМХО необ"єктивно. А так і суть передасться, і дух заняття, і скучно не буде, та і відпадає потреба у капєц якій постановці. Красиво зібрати вкупу 2-3 секундні ролики, плюс-мінус щось там, і буде всім файна візитівка. Ось...

    П.С.На "мислю" надихнув кліп Evanescence - Sweet sacrifice.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

maptywa

так і буде - поєднання всіх тем, котрі можна характерно і швидко відзняти - хронометраж(тривалість) ролика від 37сек до 1 хвилини. розкажіть ЩО можна зняти, сумарну режисуру не чіпайте.складатиму пазли я. потрібні смачненькі подробиці, але реальні для зйомки. дяку.

Alter

Ну то вже точно тема для розмови вживу. Ідей - купа. Та от чи є зміст вивалювати все тут? Без розбору і "сортації"?...
Хоча в загальному можна відзняти ключові моменти як діггерства ,так і індастріал-захоплень: як відкривається герма, піднімається характерно при необхідній обстановці люк, взятий крупним планом каволок мальовничо-ржавої залізяки із наступною зміною фокусу на зруйнований корпус заводу, відблиски світла на стінах підземелль, випадковий рух серед закинутих будівель... Я абсолютно не фотограф, і тим більше не оператор, але ідея продовження життя фотографій, як на мене, досить цікава. Погодьтесь, є багато фоток, які ніби ось-ось і оживуть. Так само і тут. По фоткам вичисляємо ключові моменти, підключаєм фантазію, трохи творчості і буде всім щастя.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

maptywa

Щодо розмови вживу - є тема.
Без Вашої ініціативи не смію пропонувати конкретні датучас.
Саме через картинки ідея і виникла. бо фотографії люксичні. але можна не прив*язуватися до саме тих місць, що на фотках. Можу навіть посортувати  які по кадру пасують,але нащо?Все одно відеряд то інакше. Не хо робити прив*язки.
Alter,  гарно кажеш що тре по кадрах. Основне технічно витягнути всі потрібні моменти. Бо таке-собі аматорське відео ні до чого.
А на рах вивалювати тут - то щоб вже менше баландіти вживу. Сортую собі я в голові.
В ролик влізуть 4 основні теми.
ЯКІ? Хтілося б якоїсь печери і природи, колектор і люки, індастрілу і монументальності, та старий добрий Львів.

Alter

ЦитуватиНе хо робити прив*язки
Я мав на увазі що саме з воток можна зтибрити сюжет конкретного кадру, такий собі настрій. Тому не обов"язково прив"язуватись до конкретного місця. Ну але то на крайняк. Коли так нічого не придумається.

По природі. Печери - Краще гроту "Прийма" думаю не буде ніц. Природа - та де завгодно! Хоч би і в тому самому винниківському лісі. Місця там є чудесні. Або за Скниловом.    Або ще деінде. Залежно що треба.

Коллектор, люки - Полтва гостинно прийме всіх кого завгодно) Хоча для ролика просто хватить знайти якийсь люк на відповідному фоні.

Індастріал, монументальність. Тут або заводи, яких у Львовіі хватає з лихвою (то якщо щоб недалеко), альбо на якусь ВЧ їхати, або на шахти (тут Червоноград). Як альтернатива - Лощина+деякі бомбосховища.

Львів ,романтика, автентичність. Центр+толковий оператор+норм техніка. Хоча тут краще вже зачіпити тему невідомих під"їздів та горищ.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

На шахти з проф. відеообладнанням зась! Хіба на одну покинуту, котрої, доречі, вже майже нема (металхантери). Але якщо дуже хочеться і неможна, то можна, щоправда з портативною камерою і без трати часу на режисуру, заодно висвітлити ще один аспект Експлорера - це екстрим. Досвід спілкування з місцевою охороною був не раз. Пустити готові, але без камер, бо, чомусь, бояться, щоб де хто чого зайвого не зняв. Наймонументальніше, на мою думку, в області то Ц?З*Ф - на територію не влізти, охорона добра, але як зловлять (а вони зловлять) то заставлять стерти весь матеріал. Є вихід  - знімати здалеку на териконі. Це дасть неперевершену панораму самої фабрики, чорно-бурий пустир в декілька сот гектар, 30-40 м. заввишки, бурими і чорними болотами, шламопроводами, БІЛАЗ-ами, сіркою і ще багато чим.

Alter

2 linuxoid. А Бендюзькій вже кирдик повний?

П.С. Соррі за офф-топ. Не втримався.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Цитата: Alter від 06.01.2012 01:49:29
2 linuxoid. А Бендюзькій вже кирдик повний?

П.С. Соррі за офф-топ. Не втримався.

Практично, починають потроху зрізати "зайвий метал" з копрів. Але місце файне.

T.a.Z.z.Z

А якщо будете на приймі може ще і сюди зганяти по дорозі якраз, рукотворні та все ж, якшо ще захочете можу вас до оборонних рубежів першої світової зводити.

А індастріал то можна і на сірці усьо там під рукою.
видалено адміністрацією

Stinger

Та, в Стільському та Дуброві гарно, треба буде туди зорганізуватися якось поексплорити :)

T.a.Z.z.Z

Ця фотка то околиці Миколаєва, а в стільську і в дуброві так не дуже цікаво, там пару підвалів в скалі, камін дирявець тай всьо)
видалено адміністрацією

287 Гості, 0 Користувачів