Кіно про EXPLORER

Автор maptywa, 29.12.2011 15:47:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maptywa

Звукове оформлення ролика - ваші пропозиції. Тривалість - до 1 хв. Без слів. Без маніакально-злосних тем. Поділіться ви думками і смаками, але стильно і вибірково.

Stinger

стандартно шось з АС/DC, в Зеліному ролику воно було дуже в тему, і класично ;D

Sunkatalano

RHCP - теж непоганий варіант)

inkognito

     Не, має бути Агузарова Жанна, Мерелін Менсон, Борка Моисеев чи Іво Бобул! Можливо, сам Чорний Володар(Чёрный Властелин) власною персоною завітає? Поки тема не стала флудом страшним, прошу усіх продумати власні ідеї. Скоро, дуж скоро чергове св'яткування річниці eXplorer'a (про що буде оголошено незабаром) - гадаю там усі зможуть зустрітись face2face, висловити власні думки та побажання, зрештою прийти до остаточного рішення.
Resistance is futile

maptywa

А до того не мо було сказати і на святкування презентацію зробити... Але то... Evil Бобул рулить.

inkognito

Цитата: maptywa від 07.01.2012 20:43:36
А до того не мо було сказати і на святкування презентацію зробити... Але то... Evil Бобул рулить.

На жаль, раніше ніяк. Я вже і так проговорився про неї без охфіційного анонсу
Resistance is futile

Lesyk

Вже третя сторінка теми - а конструктивізм яскраво прямує до нуля. А все через відсутність креативу.
Тим не менше, я я вже вийшов з-під варти, з заслання.кароч, лірики тут може бути овер9000.

Такво.
Майже всі ідеї що тут були сказані - ніякі.

Для того щоб уявляти про що я говорю - спочатку треба подивитися ось це відео:


Основна концепція - відео набирається з купи-купи фоток, які змінюються досить швидко, утворюючи відео.
Але набирається все відео з купи фоток різних людей на різних об'єктах. При тому постійно зберігається фізика того, що герой іде. Усі фото робляться зі спини, усі люди різної статури у різних місцях. Але спільне у всіх - футболка експлорерівська (без великого спільного елементу відео наврядше получиться).

Ну це типу прояв концепції що ми всі різні, нас всіх багато, і відвідуємо ми найрізніші місця.

Сюжет такий: спочатку істота рухається до об'єкту, потім заходить в нього, рухється в середині, піднімається сходами на 2 поверх, іде по другому поверсі, повертається обличчям до камери, іде спиною вперед але посміхаючись у камеру, потім розвертається знову спиною до фотографа, ну а епічного кінця я ще не придумав.

Плючи подібної концепції:
- брати участь можуть дууже велика кількість людей
- для "декорацій" (гарного індастріал/мілітарі оточення) можна використовувати купу різних місць, при тому не обов'язково щоб на кожному об'єкті був відзнятий весь сценарій. Тим більше що на одному і тому самому об'єкт іможна знайти 3-4 кардинально "різні" за зовнішнім виглядом місця.
- відеотехніки та вмінь знімати відео в нас на форумі крайнє мало, на відміну від фототехніки та умільців фотати
-для того щоб відзнімати маленькі сценарії з кожного з місць не обов'язково їхати велетенською купою людей -  по-троє/четверо розділяємось і їдемо хто-куди.  Так і час, і натхнення легше узлагоджувати, тому більше людей зможуть приєднатися.


Мінуси :
-треба прописати точний сценарій та вирішити фізику рухів (особливо в момент розвороту та підняття по сходах), відстань від людини до камери, висоту камери, і купу інших орг. моментів.
- багато роботи з монтажем. Але це все робиться для себе - тому цю всю затію можна реалізовувати досить довго. Головне щоб робота йшла помалу, але постійно - а не зупинилася через закінчення ентузіазму.


А на рахунок музики - ніякого АЦблискавкиДЦ і тому подібного - надто вже складні та яскраві композиції. Потрібно щось таке непримітне, не відволікаюче. (Подивіться будь-які крутяцькі ролики - в 95% якраз більш-менш нейтральна непримітна музяка).

Якшо моя концепіця незрозуміла, прошу ставити конкретні питання та зауваження - дам лаконічну та точну відповідь.



linuxoid

З Лесика повідомлення, забравши воду, це дійсно касний варіант щодо Нашого відео, навіть приплюснув пост

Roy

Якось, maptywa мені показала ще цікавіший ролик:



Ідея ролика цікава, розглядалась вже, але зараз вона неактуальна. В майбутньому, подібне можна зробити, благо, це не потребує багатьох техзасобів. Але зараз буде все по іншому.

Вище зазначалось, що сценарій та ідея вже є. Ми, (я і maptywa) працюємо над цим, і карти поки не відкриватимемо (сценарій, технічні питання - це все за нами).  Зазначу, що скоро будуть пробні зйомки, після того вже зйомки першого ролика.
І також, можливо буде професійний оператор задіяний в зйомці.
Потребуватимуться фотогенічні фейси.  :)

Так що, stay tuned  ;)

Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

А, і ше головний плюс:

на фото красаучегом вийти в стотищьпіцот раз легше ніж на відео. Майже всі аматорські відео сповнені награністю і іншими банальними помилками "недоакторів". І це нормально, люди для того щоб на сцені/перед камерою виглядати природньо вчаться роками. А в нас відповідних знань, а головне досвіду нема.

Натомість у фото варіанті легко можна обрати з потоку кадрів ті, де ти справді красаучег, і схожий на те, що є ін ріал лайф, або на те, що було потрібно жирісьору/цсинарісту/касмяру/макаронному монстру.

Roy

Цитата: Lesyk від 11.01.2012 21:18:10
на фото красаучегом вийти в стотищьпіцот раз легше ніж на відео. Майже всі аматорські відео сповнені награністю і іншими банальними помилками "недоакторів". І це нормально, люди для того щоб на сцені/перед камерою виглядати природньо вчаться роками. А в нас відповідних знань, а головне досвіду нема.

На фото так, але в нашому варіанті награності не повинно бути. Ставка робитиметься на "живість", на реальні події, пригоди, розмови. Власне це має прикрашати. Ролик базуватиметься не тільки на одних інтервю, буде ще багато чого, де ми, як правило виглядаємо найбільш переконливо.  :)  Але про це потім.   ;)
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Цитата: Roy від 11.01.2012 21:25:42
На фото так, але в нашому варіанті награності не повинно бути. Ставка робитиметься на "живість", на реальні події, пригоди, розмови. Власне це має прикрашати. Ролик базуватиметься не тільки на одних інтервю, буде ще багато чого, де ми, як правило виглядаємо найбільш переконливо.  :)  Але про це потім.   ;)

Хіба ролик не мав бути коротким і динамічним? Сама побудова відео з менших відео передбачає або таку динаміку як в відео про пасана-путішествінніка, або це буде more than 3 хв. А ше з інтерв'ю ...  :-/

Для того шоб креативити, можна хоча б оприлюднити часові рамки і приблизно очікуваний результат?

Roy

ЦитуватиХіба ролик не мав бути коротким і динамічним? Сама побудова відео з менших відео передбачає або таку динаміку як в відео про пасана-путішествінніка, або це буде more than 3 хв. А ше з інтерв'ю ...  :-/
Я ж казав, карти поки не відкриватиму.

ЦитуватиДля того шоб креативити, можна хоча б оприлюднити часові рамки і приблизно очікуваний результат?
Що креативити? Знову ж таки, цим займатиметься maptywa, а вона - профі в цій справі. Ну і зовсім трохи я.  8)

Про часові рамки зйомок, повідомлю аудиторію найближчим часом, на рахунок очікуваних результатів - тут твої бажання не співпадають з нашими потребами.
Тема створена топікстартером не для обговорення креативних ідей, а для обговорення місць зйомки, та як ідеї в цілому. Maptywa погодилася зробити добру справу для нас, прошу це враховувати та не розводити флуд.

Особисто я більш турбуюсь не про ідейний зміст ролика, а про технічне забезпечення, та, як не дивно, про вільний час.
Meine Ehre heißt Treue

Lesyk

Як можна пропонувати місця зйомки та ідеї, якщо невідома навіть приблизна концепція що то має бути? Так жеж можна до нескінечності перераховувати місця.   :-\

Stinger

Думаю, Лесик, тобі не варто на рахунок всього того так перейматися, в нас є люди які то все вже обдумали, тому не хвилюйся, тебе повідомлять, як ти будеш потрібен :)

Roy

Цитата: Lesyk від 12.01.2012 01:36:39
Як можна пропонувати місця зйомки та ідеї, якщо невідома навіть приблизна концепція що то має бути? Так жеж можна до нескінечності перераховувати місця.   :-\

Бачиш, якщо не ті ідеї, що тут були сказані раніше,  не було б навіть у нас і приблизної концепції. А ти кажеш:
ЦитуватиМайже всі ідеї що тут були сказані - ніякі.
Ти не правий тут чоловіче. Негречно по відношенню до дописувачів сказано.


За флуд я тобі вже робив зауваження. Маєш попередження.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

порадьте, а який результат цього всього обговорення, трошки не вловив перечитавши. Чи було прийняте якесь остаточне рішення і чи були якісь обговорення поза форумом?
Він копав, і ти копай!!!

maptywa


Le-i-3o

Як на мене шикарно!!!!!

мені дуже сподобалось, дуже динамічно і креативно!!!
Він копав, і ти копай!!!

Dexter

Аж дух перехоплює=)

276 Гості, 0 Користувачів