Місто Тернопіль, район Дружба, вул. Львівська.

Автор HardaleX, 29.12.2011 19:49:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

HardaleX

Місто Тернопіль, район Дружба, вул. Львівська.

Я вирішив поїхати до друга у його район, я чув що там є багато цікавих споруд. Не буду казати, що я вражений, проте щось цікаве там є.
Переважно це територія ТНЕУ, та гуртожитків. Там нічого такого я не помітив. Спершу ми пішли на будову.
Там цілий квартал нових будинків. Колись будова припинилася і можна було полазити, але зараз знов їх будують.

Ось це закинута частинка цієї будови, залізли через дірку в огорожі.


Фотки зроблені у різний час, оскільки ми туди ходили два рази. Якість погано, бо фотографували телефоном.
Вигляд на перший поверх.


другий поверх.


А ось і я.


Вигляд на будову, яка довгий проміжок часу стояла закинута.


А ось це балкон недобудованого будинку, стрілкою позначено як ми стрибали.


Друг, який запросив мене досліджувати ці об'єкти.


На першому поверсі будівлі.


Там само.


І там теж.


Ще нижче там є підвал, необхідно туди спускатися по стіні. Там темно і мало що видно. І ми світили спалахом.


Дальше там є будка сторожа. Вже у кепському стані.


Пізніше ми пішли до гуртожитків. Якісь дивні сходи.


А ось такий там спуск у підвал.


Один із гуртожитків.


Ми вже віддалилися від гуртожитків. У цій дивній хаті дуже багато дощок.


Там багато будівельного сміття.


А на споруду ззаду кажуть "Конструкція".


Всередині у конструкції, а ця іржава коробка кажуть, що не так давно лежала біля конструкції.


Така будка стоїть при справжньому вході у конструкцію, говорять, що там були полички з дисками чи то платівками.


Щось для машин.


Склотара. Якщо підняти рол-ставні то є невеличке вікно через яке можна пролізти в середину, там мало скла і багато розібраних телевізорів.


Будинок на дах якого можна залізти по драбині, що на стіні.


Поволі почали спускатися у сільський, приватний район (вул. Куток). А у зеленому будинку живе хлопець,який говорить як стара бабця.


Підозріла машина.


Теж вона (з переду).


Фундамент не добудованої хати.


Ми там лазили і стрибали.


Міст, у якому з іншого боку є дірка яка веде у велику кімнату, висота якої сягає десь 1м 40см. Колись там було 9 котів, а сьогодні 3 собаки.

Я ще маю відео з собаками, але розміщу пізніше. Хоч аккаунт на youtube.com маю.

От і все більше фоток на пікасі.
На карті

HardaleX

Я ще вчора ходив туди знов і дослідив, що там є вхід у колектор, який розташований під усією територією ТНУ.
Ось фото входу.


Також там є багато вузьких стічних труб. Вода звідти текла у Кутківецький ліс, а потім мабуть в озеро.
Проте там зараз ведеться будова, і вода мабуть обтікає. Але там було мало води, майже сухо.
Я чув, що після дощу там дуже сильний потік води.

Alter

Там ще входи є, по крайній мірі я ще один знаю :)

Можеш показати на карті, де саме цей знаходиться?
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

HardaleX

Так, ось.
І ще, якщо фотки поганої якості( у моїх статтях) то їхнє розташування є на пікасі, бо телефон сам визначає розташування.
Туди треба добиратися по стежці, або по стіні недобудованого будинку, як робив я.

124 Гості, 1 Користувач