Яворівське море, на завтра, 02.01.2012

Автор Bottlehunter, 01.01.2012 15:07:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Шолом, шановні кулєги! Запрошую всіх, мєсних і немєсних на першу офіційну вилазку року!

Завтра планую прогулятися Західним берегом Яворівського моря, там, де нас ще не було. Збір о 9:00 біля Янівського цвинтаря. Їдемо маршруткою у напрямку Яворова, за с. Терновиця виходимо, йдемо до затопленого кар'єру. Там на нас мають чекати різні закинуті будівлі і екскаватор.

Варіантів подальшого розвитку подій є кілька.

Номер раз: обходимо озеро довкола, доходимо до Шкла, там сідаєм на маршрутку.

Номер два: йдемо до Яворова, по дорозі заглядаючи в різні цікаві місця. Звідти їдем у Львів.

Номер три: йдемо до Яворова, а звідти їдемо в Новояворівськ. Виявилося, що за закинутою трикотажною фабрикою є якісь руїни заводу. Який варіант обрати, вирішимо вже на місці, беручи до уваги погоду і настрій.

З собов брати спорядження і закуску ;)

Отже, хто хоче їхати, відписуйтеся. Принагідно ще раз вітаю всіх з Новим роком та з річницею народження Степана Бандери.
Якщо погода сильно погіршиться, то їхати не буду, про що допишу в цій темі.

Шануймосі!

Най жиє Гуцулія!

gribkoff777

Нажаль  мінусуюся :'( Маю справи  у нашому селі ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Caesar

+1 якраз хотів щось придумувати)
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Bottlehunter

В зв'язку з тим, що ніхто зо мнов їхати не хоче (Цезар не може через різні причини), а я напивси, вилазка відміняєсі.
Буду завтра спати, кілько захочу, а як просплюси, то може дес таки піду.

Най жиє Гуцулія!
Най жиє Гуцулія!

yanktank

ось тут останній обєкт від Сірки - склади вибухівки. до них йшла залізнична вітка, яку років 4 тому розібрали.

На рахунок руїн-це недобудований молокозавод, здається. Якщо вийти на станції Янтарна, то в напрямку руху електрички видно недобудовану трубу. В цьому районі також була залізнична вітка, куда вона вела - незнаю. Мав би теж залишитися насип.

420 Гості, 0 Користувачів