Інженерні мережі міста Львова

Автор YserL, 04.01.2012 12:32:34

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Тема для копій планів, додаємо нові)
Може хтось може написати як правильно їх читати і що може відноситися до ГО
ЛМР:

Коперніка

Хмельницького

YserL

пр. Свободи, 18
напівпідвал, треба оцифрувати, планую намалювати у Corel, може щось краще для планів є?

linuxoid

Плани вміє робити Necrosoft Visio - є заготовки, умовні позначення і т.п. Ну і, звісно, AutoCAD.

YserL

Цитата: linuxoid від 04.01.2012 13:59:54
Плани вміє робити Necrosoft Visio - є заготовки, умовні позначення і т.п. Ну і, звісно, AutoCAD.
Дякую, всетаки напевно намалюю у корелі. Кінцевий формат PDF.

explorer

Цитата: YserL від 04.01.2012 12:32:34
Тема для копій планів, додаємо нові)
Може хтось може написати як правильно їх читати і що може відноситися до ГО
Хмельницького

Я колись любив зависати над такими планами, що викладала ЛМР у матеріалах до громадських слухань.
Думаю, що Ромчик, Скіп, чи ще хтось з дотичних до архітектури зміг би пояснити краще і більше. Спробую покапітанити:

- 4КЖ - 4 поверхи, капітальний, житловий.
- довгий пунктир з назвою матеріалу та розмірами (бетон, чугун та ширина, висота, або тільки діаметр у мм), і буквою "К" - каналізація (колектор?).

Мені по Хмельницького кидаються у очі пару цікавих місць. Виділив у атачменті.
ВШ 100% від бомбаря "під добробутом" - там вхід за поворотом (з того бомбаря експлорер почався:))). Вперше щось бачу від ГО як-раз на твому плані :) на яндексі ВШ ледве проглядається за людьми http://maps.yandex.ru/-/CFrOyJYc

У самому низу там є ще один 800х1400. Мабуть старі яйцеподібні притоки?

YserL

Вент шахта не від бомбосховища під добробутом, а з будинку навпроти. Там гермостворка є в підвалі. і залишився ручний вентилятор.
Цікаво де виходить вентиліція від бомбіка під добробутом, хммм.
Колектор є нехиленький в подвірї

explorer

Цитата: YserL від 05.01.2012 02:14:05
Вент шахта не від бомбосховища під добробутом, а з будинку навпроти. Там гермостворка є в підвалі. і залишився ручний вентилятор.
Цікаво де виходить вентиліція від бомбіка під добробутом, хммм.
Колектор є нехиленький в подвірї
теж варіант! Про сусідній просунутий підвал не знав. Непогана там концентрація сховищ виходить. На території самого ринку є ще одна ВШ - вона точно для "добробутського".

Golem

Привіт Всім!

Пропоную викладати в цій темі плани інженерних мереж нашого міста Лева. Щоб не загубилися з часом. Ці плани дууууже детальні. Можуть пригодитися багато кому і під час ремонту, і під час вилазок.

Тут є план-схема комунікацій перехрестя вулиць Стрийська-Наукова. Дякую Ser Gio




План-схема підземних комунікацій перехрестя вулиць Чорновола - Торфяної

План-схема проходження колектора ПЗК на Левандівці

Для своїх доступно дуже детальний план Брюховецької вулиці і ПЗК
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ser Gio

Вулиця Винниця:

Луганська-Проектована - Червоної Калини - Зелена:

=========
Більше схем є отут, але треба полазити по папочках. Десь є пдф-ки, десь картинки, а в деяких районах нема ніц :(
https://drive.google.com/drive/folders/0B381zf7VBHgAa2QySkctOHJGWXM

П.С. Ця інформація з відкритих джерел сайту city-adm.lviv.ua (Детальні плани територій)

STALKER

Дякую страшно - половина безсонної ночі точно мені забезпечена)

Golem

Цитата: Ser Gio від 30.05.2019 23:42:48
Більше схем є отут, але треба полазити по папочках. Десь є пдф-ки, десь картинки, а в деяких районах нема ніц :(
https://drive.google.com/drive/folders/0B381zf7VBHgAa2QySkctOHJGWXM

П.С. Ця інформація з відкритих джерел сайту city-adm.lviv.ua (Детальні плани територій)

Дуже дякую за інфу. Справді, в тому архіві є дуже багато!!! Я не став розбиратися і розгрібати а просто зберіг собі його на диск для подальшого використання. Раджу всім решта це теж зробити. ПОки доступно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Ser Gio

Радий, що зміг хоча б чимось помогти спільноті :) Сподіваюсь, дані детальні плани будуть доповнюватись в майбутньому, бо к-сть новобудов росте, відповідно буде збільшуватись кількість ось такої містобудівної документації по окремих районах.

STALKER

Я собі ті всі плани на планшеті час від часу переглядаю, багато цікавого навчився і побачив по них. Дякую страшно ще раз.

Golem



Троха сидів над цими картами і зрозумів що на них є грубі неточності. Наприклад ця: люки коло Зеньковецької.

Вид з Гугл мапс


Вид всередині. Фото Зелі


Як бачимо, довлі масивні!


А на картах цих люків немає взагалі! Зато є вже неіснуючий люк коло памятника Шевченку. Обновляти ці карти вони не спішать.

До чого я веду. Якщо є такі неувязки з відносно великими і легкоперевірябельними речима, то скільки ще їх може бути в інших місцях, кабельні колодці, водопроводи і все таке.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Ser Gio

Кому цікаво, нові детальні плани можна знайти ось тут на офіціному сайті міськради.
https://city-adm.lviv.ua/


273 Гості, 0 Користувачів