По той бік Яворівського моря (Обговорення)

Автор Bottlehunter, 05.01.2012 12:10:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

GreenLION

Гарні місця, бував там.
Мій вуйко колись на тих екскаваторах працював. Можу якусь інформацію пробити якщо потрібно...
"Де ліси старі стоять, де панує морок, - там живе душа моя, у високих горах..."

Alter

    Плюсанув. Скільки часу там бродив? Пейзаж мені чомусь нагадує болота із славнозвісного "Сталкера". Ворони, руїни, дестрой та апатія...
    А криничка певно свята. На Тернопільщині такі часто зустріти можна. І що саме цікаве, їх концентрація зростає в міру приближення до визначних святих місць. А от що та посеред кар"єрів забула?  ???
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

Приплюснув! Гарні місця, гарний звіт. В цю пору року і таку погоду подібні місця виглядають якось  депресивно і водночас красиво. Дійнсо, нагадує гру Сталкер як казали раніше.

gribkoff777

гарна подорож вскл криничка зацікавила тчк аффтару плюс тчк  ;D
"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Bottlehunter

ЦитуватиМій вуйко колись на тих екскаваторах працював. Можу якусь інформацію пробити якщо потрібно...

Звичайно потрібно. За будь яку інформацію. що може доповнити тему - спогади, документи, цікаві історії, навіть посилання на тематичні ресурси - всі читачі форуму будуть тобі безмежно вдячні. і це стосується всіх тем на форумі.

ЦитуватиСкільки часу там бродив?

Гуляв загалом десь години 4. Якщо зберусь ще колись туди, то хтів би від розвалин зайти полями і болотами до Яворова. Ну і, звичайно, влізти на дах 8-поверхівки.

Най жиє Гуцулія!

Alter

Цитуватизайти полями і болотами до Яворова

Це так, це до нас))) Як згадаю, як ми з Цезаром і Смайлом, як ті дикі кабани, через болото і хащі лопатили, аж дивно стає, яким дідьком ми звідти взагалі вибрались) Так що після свЄт, благо був би морозець, можна буде туди ще раз навідатись. До "моря" всмислі.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

explorer

Стосовно кринички: в тих місцях  раніше все було поіншому. Виглядає, що криничка пережила ту "індустріалізацію" ще з часів коли навколо були села/хутори. Маєш її координати? Хотілось би глянути по старих мапах.

Roy

Колеги, якось з такої подібної, але покинутої каплички/джерельця підняли більше ста монет.  :)
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитата: explorer від 06.01.2012 19:53:14
Стосовно кринички: в тих місцях  раніше все було поіншому. Виглядає, що криничка пережила ту "індустріалізацію" ще з часів коли навколо були села/хутори. Маєш її координати? Хотілось би глянути по старих мапах.

Приблизно можу показати, де вона є. А скинь, будь ласка, стару карту, цікаво було б накласти на нинішню.
Най жиє Гуцулія!

yanktank

Ця восьмиповерхівка - це мало бути нове приміщення АПК (адміністративно-побутового комбінату), старе розташоване біля монтажного майданчика. Тобто тут мали бути роздягальні, душові, їдальня і те пе. АПК розраховане було для працівників роторних комплексів і екскаваторів які працювали в тій частині кар"єру. До-речі, ті горби, які видно з траси в районі Тернавиці якраз і є сліди діяльності роторного коплексу.

Bottlehunter

Цитата: yanktank від 24.01.2012 12:37:27
Ця восьмиповерхівка - це мало бути нове приміщення АПК (адміністративно-побутового комбінату), старе розташоване біля монтажного майданчика. Тобто тут мали бути роздягальні, душові, їдальня і те пе. АПК розраховане було для працівників роторних комплексів і екскаваторів які працювали в тій частині кар"єру. До-речі, ті горби, які видно з траси в районі Тернавиці якраз і є сліди діяльності роторного коплексу.

Дякую за допис! А для чого всі інші будівлі навколо восьмиповерхівки? Там було якесь виробництво?
Най жиє Гуцулія!

yanktank

Цитата: Bottlehunter від 24.01.2012 12:57:32
Цитата: yanktank від 24.01.2012 12:37:27
Ця восьмиповерхівка - це мало бути нове приміщення АПК (адміністративно-побутового комбінату), старе розташоване біля монтажного майданчика. Тобто тут мали бути роздягальні, душові, їдальня і те пе. АПК розраховане було для працівників роторних комплексів і екскаваторів які працювали в тій частині кар"єру. До-речі, ті горби, які видно з траси в районі Тернавиці якраз і є сліди діяльності роторного коплексу.

Дякую за допис! А для чого всі інші будівлі навколо восьмиповерхівки? Там було якесь виробництво?

На рахунок цього нічого незнаю. Але здається це приміщення так і нездали в експлуатацію.

239 Гості, 0 Користувачів