Зйомки.Коли?

Автор maptywa, 05.01.2012 17:29:35

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

maptywa

Пропозиції щодо втілення в життє відеопроекту.
Для початку пропоную зробити промо-ролик. Для зйомки кістяка тре 1 день, 5-6 чоловік,машина,камера. Місця - трохи лісу,поля,калюжі, сільмаш, напевно, і якась висота з драбиною. Речі з символікою, трафарет, металошукачі, ліхтарі та інше спорядження - все,що можна показати гарно в кадрі і що характеризує. процес,напевно.
По відео - основне передати настрій дослідника, а не об*єкти.       
Є бажання - організуйтесь.

swordlord

металошукачі я б не брав   ;D   це хоббі не усіх форумчан, та воно не характеризує експлорер як діггерський ресурс.

Народилось трохи для промо-ролика, саме для промо-ролика:

На початок: Суцільна темрява, ламається велика паличка хімічного світла (або розводиться в флакончику, форумчани допоможуть) і підсічу\ться лице з фонариком на лобі, далі вмикається фонарик і сліпить камеру, білий кадр, потім якщо буде сонячна погода той самий білий кадр переходить в вид засліплений з вікна, потім кадр стабілізується і з вікна видно як групка експлорерів йде в якомусь напрямку, напрямку обєкту...


На кінцівку: самий трушний експлорер один вилазить на якусь висоту (дах обєкту, труба і тд.) підпалює НСП помаранчевий (я виділю). Можна ше шоб камеру задимило нею і на тому кінцівка, потім титри з тирів капа кров (це як у леся Подеревлянського). 

П.С. Вся інфа тільки на роздуми, я нікого таке робити не заставляю =)))
Si vis pacem, para bellum.

Sunkatalano

ЦитуватиНародилось трохи для промо-ролика, саме для промо-ролика:

На початок: Суцільна темрява, ламається велика паличка хімічного світла (або розводиться в флакончику, форумчани допоможуть)...

IMXO  Фальш фаєр буде виглядати значно ефектніше в порівнянні з хімлюмінісцентними паличками.


swordlord

Цитата: Sunkatalano від 05.01.2012 21:09:02
ЦитуватиНародилось трохи для промо-ролика, саме для промо-ролика:

На початок: Суцільна темрява, ламається велика паличка хімічного світла (або розводиться в флакончику, форумчани допоможуть)...

IMXO  Фальш фаєр буде виглядати значно ефектніше в порівнянні з хімлюмінісцентними паличками.


ні і ще раз ні, ролик має починатись тихо, з тріснутої палички, так темно, а потім трісь і тьмяне свтло, потім ше раз трісь і сильніше світло.
Si vis pacem, para bellum.

Caesar

Імхо, ідея гарна. І передає суть . Усе починаеться тихо і не запаливно і закінчується ефектно та феєрично . думаю варто ще додати момент з нанесенням трафарету, має бути ефектніше ніж просто титри Explorer
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

swordlord

Цитата: Цезар від 05.01.2012 21:21:02
Імхо, ідея гарна. І передає суть . Усе починаеться тихо і не запаливно і закінчується ефектно та феєрично . думаю варто ще додати момент з нанесенням трафарету, має бути ефектніше ніж просто титри Explorer

звичайно що трафарет. 
про титри і "з титрів капа кров." то я так з класики  ;D  мені в Леся той момент сподобався
Si vis pacem, para bellum.

maptywa

дякую за доповнення...  в мене є думка і музика. то наразі не для обговорення тут, інфа буде виключно для оператора ;) )))...  бо зіпсує враженння. трафарет буде,але не там... все гуд))))) Тут - про здибанку. Питання і пропозиції розглядаються, оскільки ВАС більшість.
за сценарії - то в попередню тему.

297 Гості, 0 Користувачів