Москальський прискорювач, фото

Автор inkognito, 17.06.2009 20:15:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

Усе тут, 13 фото. Коменти рулять як і назва теми  :) 21-км довжини по колу
Resistance is futile

Akella

Akell me nice!

Stinger

Цікаво, як до нього ще мисливці за металобрухтом не дістались? а тема рулить!

Romchick

Це той коллайдер що під Бродвіно?

cdromchyk

Ух ти! Класний обєкт... тільки шкода, що в Росії...
діггер "любитель" - cdromchyk

inkognito

Цитата: Romchick від 17.06.2009 22:50:42
Це той коллайдер що під Бродвіно?

  Здається Серпухово, не колайдер а просто прискорювач (фіг його знає різницю між колайдером та прискорювачем, думаю що це одне і те саме, але ) - принаймі його так звуть москалі
Resistance is futile

Chuhaystur

Колайдер і є прискорювачем часток. Ця штука просто АФІГЄТь))) Але явно не колайдер (нахрена там телефон?) До того ж сам колайдер - це закрита труба дыаметром десь під 2 метри а вже в ній з допомогою надпотужного магнітного поля розганяють елементарні часточки) між іншим думаю, що нічого не вийде з тим колайдером. . .
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

  це властиво тунель під прискорювач, тілько от із розвалом союзу бабла на саму трубу прискорювача не стало, тому так її і закинули...
Resistance is futile

explorer

Цитата: Chuhaystur від 18.06.2009 20:54:37
Колайдер і є прискорювачем часток. Ця штука просто АФІГЄТь))) Але явно не колайдер (нахрена там телефон?) До того ж сам колайдер - це закрита труба дыаметром десь під 2 метри а вже в ній з допомогою надпотужного магнітного поля розганяють елементарні часточки) між іншим думаю, що нічого не вийде з тим колайдером. . .
А судячи з назви теми, він прискорюює москалів по тих от рейках і зіштовхує на колосвітлових швидкстях. В результаті утворюються радикально нові, невідомі до цього, екземпляри москалів.

inkognito

 :) :) :) ага, андронні москалики. На ПедіВікії є класифікація елементарних частинок, прошу до кожної додавати префікс "москаль, москальська, москальський". Націоналістом (расистом, шовіністом) уклінно благаю також мене не рахувати = ІМХО москалем є та людина, що зневажає саму українську державність - але зовсім не та людина, котра російською розмовляє в силу тих чи інших причин.
Resistance is futile

Stinger

Ггг! підтримую за москалів, злі вони... сам говорю на російській, але Україну люблю, бо народився тут :)

Chuhaystur

Хахаха!)))))))))))) Прискорювач москалів!)))))))))0 ;D ;D ;D
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

236 Гості, 0 Користувачів