Замовляємо фірмові футболки Експлорера, по раз четвертий

Автор Caesar, 08.01.2012 19:04:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Caesar

Зібрались ми з Bottlehunter та вирішили , що варто замовити собі врешті решт футболки. Зайшли на одну фірму і дізнались, що така футболка вартуватиме десь в районі 70 грн з шовкодруком. 
Пропоную до середи всім бажаючим визначитись та відписати сюди. Як буде точний список повідомлю остаточну ціну  та коли принести гроші .
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Roy

+1, Roy Розмір ХL Колір чорний.

Але май наувазі, що наново прийдеться заносити цій конторі наші дані, як і розміщувати атрибути на футболках.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Я озьму собі тоже одну.  Хочу сказати, що футболки якісні, з доброї тканини. Якість друку теж сумнівів не викликає.
Хто замовляє футболку - прошу писати розмір та нікнейм на рукаві, як то робилося попереднього разу. Можна також вказати колір футболки. Точно знаю, що крім традиційного чорного є ще білий і жовтий. Про наявність інших кольорів будемо телефонувати додатково. Є також жіночі варіанти.
Най жиє Гуцулія!

Korgyk


gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

Два штуки пліз, L-ки з надписом INKOGNITO. Було б файно до св'яткування річниці отримати, але то вже як у вас вийде
Resistance is futile

linuxoid

1 чорна - linuxoid
1 біла   -  linuxoid

Обі розміру "L"

P.S. Гроші закину обов'язково і безумовно, єдине не знаю коли буду мати час до Львова вирватись..

ZED


gribkoff777

"Peace is that brief glorious moment in history when everybody stands around reloading." T. Jefferson

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Bottlehunter

Підбиваємо попередні підсумки і в четвер йдемо вже замовляти друк. Тоді ж і дізнаємося остаточну ціну, залежно якої величини буде партія.

Хто ще не встиг замовити собі футболку, має змогу зробити це до 13:00 четверга, 12 січня.

Поки що:

1. Roy, Розмір ХL, чорнa.
2. Христина Розмір M, жіноча, жовтий
3. Korgyk, Розмір L Колір чорний
4. Gribkoff777, XXL або XXXL, чорна
    Gribkoff777, XXL, біла
5. Alter, розмір XL
6. Golem, Розмір L, чорнa
7. Foyks, Розмір S, чорнa
8. INKOGNITO, Розмір L, чорна, 1 штука
9. INKOGNITA, біла, розмір MegoS
10. linuxoid, чорна, розмір L
      linuxoid, біла, розмір L
11. ZED, Розмір ХL, чорнa
12. Drusja, Розмір L, чорна
      Drusja, Розмір L, біла
13. Bottlehunter, L, біла
14. Цезар
15. tinian, розмір L, сіра
Най жиє Гуцулія!

Alter

Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Bottlehunter

Остаточна ціна питання буде відома в четвер. До понеділка гроші треба буде занести в Пивничку.
Суму напишу в цій темі як тільки буду знати.
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Цитата: Bottlehunter від 10.01.2012 19:41:08
Остаточна ціна питання буде відома в четвер. До понеділка гроші треба буде занести в Пивничку.
Суму напишу в цій темі як тільки буду знати.

Тоді я мінус, до понеділка ніяк у Львові не зможу бути..

Bottlehunter

ЦитуватиТоді я мінус, до понеділка ніяк у Львові не зможу бути..

Скористайсі сучасними технологіями - переказ грошей, вебМані, переказ Червоноградською маршруткою  ;D... Не обов'язково пхатисі до Львова
Най жиє Гуцулія!

Alter

Закинув 80 грн в "Пивничку". Як буде багато, то хай шановне панство організаторів вип"є за здоров"я Експлореру. Квасу ;) А як мало, то потім закину добрим людям за поміч.

П.С. Я лиш нині у Львові, тож орієнтовно і дав стілько, скілько пан Bottlehunter писав.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

linuxoid

ОК, тоді якщо буде змога, покладіть за мене, а я передам при витєчні на терикони чи раніше маршрутками.

Rufus

І мені 1 футболку, білу з написом Rufus Розмір XXL
Be friendly to bats!

235 Гості, 0 Користувачів