Шутчні гори - купка териконів в одному місці

Автор linuxoid, 08.01.2012 23:12:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

linuxoid

І ще неподалік багатообіцяюча табличка, але куди вона забороняє прохім я не знаю:

на Вікіпапії
Місце виглядає цікаво, такий собі "острів пальма" з породи і не на морі, а на місці просідання гірничої виробітки)

linuxoid

Біла гадость під нограми щезає, тож пропоную в суботу вибратись на терикони. Ось мапа:


Найкращий, як на мене, жовтий маршрут, проте від досить довгий: 4,74км до терикона і по териконам - 2,37км, крім того є варіант попасти на болото, проте по дорозі є купа всяких цікавих техногенних штук.
Зелений шлях коротший, по дорозі ніц цікавого нема, але веде прямо до терикона.
Червоний шлях нас заведе до дороги, де можна спинити маршрутку і поїхати банячити в мотель.

Були думки на два дні вилазку зробити. Якщо будуть бажаючі, то я складу ще один маршрут по пром.зоні, котру я ще ніразу не відвідував і котра є перспективною, але то вже інша історія.

linuxoid

Сніг повернувся, морози теж. Думаю варта таки знов відкласти вилазку. Таки нас цілавлять чорно-червоні терикони, а не засніжені пагорби.

linuxoid

МіжнДеньЖін 8-го березня на териконі. Хто за? Я..

Lesyk

Цитата: linuxoid від 06.03.2012 21:14:39
МіжнДеньЖін 8-го березня на териконі. Хто за? Я..

Плюс Адин.

linuxoid

Про час скажу завтра, таки треба привітати наших милих мам, дружин, дочок, жінок, дівчат  та тих, кого стосується 8-ме березня безпосередньо.

linuxoid

Мало не забув,ця вилазка 8-го числа буде лише для дослідження доступу і маршрутів. Все буде швидко, без зупинок для фотодрочерства. В планах дослідити об'єкти пов'язані з Ц3Ф (терикони, шлами, болота, насосні). Інші вилазки будуть серйозніші і з паузами для зйомки.

linuxoid

Наша ціль (злапав панораму 12-ти кратним збільшення і з рук 8) ):


linuxoid

В суботу 24-го пропоную вибратись, таки, на терикони. Маршрути складені, місця визначені, тож хто "+" мельдуйтесь.

Так як перспективна промка виявилась безперспективною, залишається лише терикони і об'єкти коло, соди входять: 2 шламосховища (одне я зпутав з териконом, через те, що супутникові фотки не дають змогу розрізнити чітко "папку з мамкою"), 2+ терикона, напівзруйновані будівлі ШБУ (підприємство закрите та розділене на кусочки різними фірмами з продажу всього, але єпокинуті місця), об'єкти, що траппляться дорогою та, мало не забув, "заборонена зона", що нагадує острів Пальма.

Якщо ктось хоче вибратись на 2 дні пишіть якомога скоріше, щоб вирішити питання з готелем.

Bottlehunter

Я якщо і буду то тільки на 1 день, жовтим маршрутом по териконах. Але за два тижні все може ще змінитися...
Най жиє Гуцулія!

linuxoid

Пишу раніше, щоб могли всі запланувати свій час. Вилазка не для новачків, терикон, хоч легкодоступний, але небезпечний об'єкт і, судячи з запаху, що шириться зранку містом, якийсь з них горить.

inkognito

Цитата: linuxoid від 13.03.2012 22:03:49
Пишу раніше, щоб могли всі запланувати свій час. Вилазка не для новачків, терикон, хоч легкодоступний, але небезпечний об'єкт і, судячи з запаху, що ширить зранку містом, якийсь з них горить.

Наразі плюсуюсь, але все кардинально може змінитись. Тому наразі прошу на мене місце вхотелі не резервувати.

З.І. Що згоріло, то не зігнило  ;)
Resistance is futile

Alter

Хотів би попасти. Але за два тижні наперед... Ну в будь-якому випадку поки що +.
Нема нічого більш вічного за те, що обмотане синьою ізолентою.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Lesyk


ZED


Estel_Shmidt

так всетаки на коли відклалася вилазка?

Lesyk

Цитата: linuxoid від 13.03.2012 21:49:38
В суботу 24-го пропоную вибратись, таки, на терикони. Маршрути складені, місця визначені, тож хто "+" мельдуйтесь.

Stinger


Estel_Shmidt


137 Гості, 0 Користувачів