Новорічне срібло

Автор yar-79, 09.01.2012 01:16:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

yar-79

Давно вже не писав ніяких звітів, тому вирішив виправити це неподобство))
Новий рік видався в мене напрочуд спокійним,  дружина в лікарні, більшість друзів або ж у Львові, або десь далеко. Тому було вирішено з одним київським камерадом з"їздити на коп 1-го січня! Збір відбувся о 6.30 ранку, виїхали ще в повній темряві, потім заїзд на заправочку за рукавицями і кавою. Вирішуємо їхати в ліс, де було різне нашарування культур, від Русі і до 2 Світової. Нащастя ми не втрапили туди з першого разу. Заїхали в інший лісок, де вирішили походити. Після години ходіння, в мене в кишені лежав один гудзик з залишками посеребріння і було стійке бажання кудись переїхати. Починаю рухатись до машини, переходжу дорогу і ще через декілька метрів лунає з мого прилада сигнал, кольорових сигналів тут мало, тому копаю все підряд. На світ з"являється три копійки 1961 року, проводжу над ямкою вдруге(маю таку звичку, отриману з досвідом), ще сигнал! Ось на світ з"являється три копійки 1977 року. Ну що ж... знову досвід підказує, що треба добре виходити це місце, бо в лісі так є, то немає знахідок, то в одному місці нашарування декількох епох, причому воно нічим не виділяється, містика якась, але так часто трапляється. Інтуїція мене не підводить, через три метри від знахідки, отримую високий кольоровий сигнал! Так в мене дзвенить царизм, і на світ з"являється дві копійки 1817 року! То є добре і я проводжу вдруге над місцем, і що ви думаєте? Так, знову високий сигнал! Сердце починає калатати ще бистріше, старанно обкопую ямку, і на мене вже дивиться копійка 1822 року! Гарно, починаю водити катухою поруч, і знову сигнал! Знову двуха, але вже1812 рік! Накінець, в голову приходить здогадка-це він! Кошель! Нехай, не багатої людини, але все-одно, приємно! Починаю виходжувати кожний сантиметр, і ще сигнал! Викопую кусень земельки..в моїх руках він розкришується на декілька частин, і на мене дивиться він! Срібний кружечок, ні, навіть не кружечок, а ціла срібна шайба!!! Серце падає кудись вниз, в підшлункову, і там починає хаотично калатати...Тремтячою рукою, обтираю бруд, а там "чистаго серебра 4 золотн 21 доля"! Ось він-мій перший срібний рубль! 1812 року, як раз двісті років назад його відчеканив монетний двір!

yar-79

Потім знайшлись, ще дві копійочки 1815 року, і кошель сі скінчив, зате мій настрій піднявся десь високо-високо! Потім був ще переїзд, інший ліс, декілька монет, гранатко і незліченно набоїв. Нажаль гранатко і більщість набоїв залишились у лісі чекати нових хазяїв, і тіко монетки і значок поїхали зімною)) Ось такий Новорічнй коп получивсі!

227 Гості, 0 Користувачів