Львівське телебачення зсередини

Автор Roy, 12.01.2012 02:21:02

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Roy

Ось, мій перший звіт в 2012, писаний з теплої хати.
Була в мене така мрія, потрапити в те місце, де робляться передачі і що називається телебаченням. Львівським телебаченням, той що 12 канал і ЗІК вкупі. Місце, звідки висвітлються новини та свіжа інформація для спраглих по цьому глядачів.
А тепер, навпаки, штурбанфюрер експлорера Рой,  :) розказує та показує про телебачення. Як там, що там?

Ввійшовши в головний хол, мене огорнула атмосфера спокою. Так, просто спокою. І спокій цей доповнюється певним, я б сказав,  ароматом, характерним для старих санаторіїв, лікарень, чи готелів, неважно...
Важливо відчути це, сподіваюсь, фото хоч згрубша передадуть це. Чесно кажучи, я ніколи не сподівався, що такі явища, можуть викликати ностальгію, з старими, добрими чи недобрими часами.

Особливо такі коридори...




Звукоізолююча плитка, фарбовані стіни, затертий паркет, дермантинові двері та залишки однотонного лінолеуму. Тепер, таке побачене, викликає вже позитивні емоції.






Всі двері, опломбовуються старим способом


Ось такою печаткою


Котра зберігається у всім нам знайомій коробочці


Присутні в коридорах знаки техніки безпеки






Ось вони, думав вже ніколи не побачу. Готельно-санаторні вазонки, котрі ніхто ніколи не підливає, котрі ростуть самі по собі і харчуються недопалками.


Раритет. Думаю, працюючий.


Класика. "Дермантинові двері" з протертою діркою від ручки. Красота.


"Чека" Слави - дуже популярна горілка.


В приміщенні телеканалу є дві студії. Одна з них розташована всередині будівлі, до котрої ведуть подвійні, звукоізолюючі двері, котрі мені навіть нагадали гермодвері сховищ.
Коли ефір, всі ці двері щільно закривають, ніхто під час ефіру не виходить а також не заходить в студію.


Потряпляю в середину студії. На той момент студія була розділена декораціями для програми новин, дитячої та ранкової.


Штатив, з старої камери. Зараз на ньому закріплений суфлер.


Ось він, ближче







Студію оточує балкончик, звідки проводиться обслуговування світла










Скільки в союзі Юпітерів було? :)


а Сатурнів?


Кольорові фільтри


Здивувався, коли дізнався яка це камера. Зовнішня камера спостереження Панасонік взята за основу, доданий об'єктив, екран та решта всього потрібного, до чого я не вникатиму.


Апаратна, наскільки я пам'ятаю.




Так..Що в нас на порядку вечірньому?)))


О, канал, Експлорер_Львів. Бахіли, ну все ясно)


Ну там ще можна подивитися в зомбоящик, але не вдома точно, тим паче на себе


ефір нах, апарат нах!


Цікаво, що в цій кімнаті?


А тут, місце режисера, звукорежисера. За вікном - студія.


В деталях


режисерський мікрофон




робоче місце звукорежисера










Ну і наостанок бонус.

Альо. ну шо там, готовність 10 секунд?  :)



Прямий ефір в студії, де ми недавно бродили, просвітлюючи темноту ліхтариком.


Програма "Стосується кожного". Два чиновники мали переливати з пустого в порожнє обговорювати важливі питання, протягом п'ятдесяти хвилин, в прямому ефірі. Ух...


Оператор ходить, поправляє потужні лампи. В студії спокій, ніякої метушні, взагалі. Мабуть це так тільки у Львові так.
Мікрофони виставлені


Та сама камера спостереження, перетворена в професійну.


Старий - старий телек. Використовується для операторів, а також для гостей студії, щоб могли бачити себе в кадрі. Кінескопи підібрані там одні з найкращих, працює дотепер, правда тільки 2 кольори залишилось :)




Звідти, команда режисерів пильнує за ефіром. Скоро й ми туди переберемся.


Режисер вносить поправки в студійне оформлення


Світло виставлене


Тепер гарно видно стелю і вентиляційні отвори в ній


Традиційно, такі плакати з кобітами фотографую. В якійсь з технічних кімнат.


Секунди до прямого ефіру. Оператор піднімаю руку, після того як він її опустить ведучий розпочинає вести передачу.


Тепер тут робочий процес.


Звукорежисер за роботою


відеорежисер







Ось так я побував на ЛТБ, і це завдяки maptyw'i

Всі фотки Ви можете подивитись  тут

Обговорення тут

Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Ось передачі "Скарби Львівського телелітопису" підготовані до 50-річчя Львівського телебачення. Всого не бачив. Загалом десь 35 випусків. Купа архівного матеріалу-звичайно фрагментарно. Але все одно цікаво.


Про музей Львіського телебачення:


Ще відео з цієї серії можна переглянути отут.

Надалі прошу не постити 100500 посилань на Ютуб в одному дописі. Це створює проблеми при завантаженні сторінки. З повагою, Фляшкохантер.

yaroslav21

А хтось пам ятає програму "стоп-кадр"?

223 Гості, 0 Користувачів