порадьте туристичне спорядження для походів. Намет, рюкзак, взуття та інше

Автор Estel_Shmidt, 13.01.2012 10:50:26

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Estel_Shmidt

Цитата: Alter від 17.01.2012 02:04:23
ГАДИ АЦЦТОЙ!!! (за то вже соррі)  Бери бундес 2005 модель

Що ж ти ними робиш, якщо не секрет? Гади то ж не в"єтнамки на камінні...

Гади мені подобаються естетично...та й я до них був привик так що вони мені були дуже зручні...приємно було відчувати вагу взуття...але звісно не практичні.
що з ними робив? хз...ходив) я дуже багато ходжу))

qwas

Всім привіт, став вибір між цими 3 наметами:
1. Salewa Micra II
2. MSR Elixir I
3. Fjord Nansen Rekvik II
Читав багато теорії про них, проте цікавить думка тих, хто використовував їх на практиці. Наскільки зручні, витривалі, чи є якісь нюанси і т. д.

Шукаю намет на довгі подорожі і хочеться, шоб він був якісний і нічого не капало на голову (так як це буде мій дім можливо на місяці (так так, саме на місяці:))

Якщо у вас є інші пропозиції наметів, буду радий почути (бюджет ~250$). Дякую

Golem

Привіт!

Як турист з досвідом скажу таке:

1) Намет тільки двошаровий
2) Конструкція де обидва шари кріпляться докупи і намет розкладається за раз має величезні переваги. В погану погоду швидше сховаєшся. В хорошу просто зекономиш сили і час.
3) Дюралеві дуги це дуже потрібна штука.
4) Два входи також. Особливо коли когось вночі припре поригати
5) Чим водонепроникніше дно тим краще.
6) Ну і вага. Менше завжди краще.

А решта то на твій вибір. Я пропоновані намети тобою не переглядав. Але загальну теорію ти думаю зрозумів :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: qwas від 09.05.2019 18:40:34
Всім привіт, став вибір між цими 3 наметами:
1. Salewa Micra II
2. MSR Elixir I
3. Fjord Nansen Rekvik II
Читав багато теорії про них, проте цікавить думка тих, хто використовував їх на практиці. Наскільки зручні, витривалі, чи є якісь нюанси і т. д.

Шукаю намет на довгі подорожі і хочеться, шоб він був якісний і нічого не капало на голову (так як це буде мій дім можливо на місяці (так так, саме на місяці:))

Якщо у вас є інші пропозиції наметів, буду радий почути (бюджет ~250$). Дякую

З наведених, я б дивився на Rekvik II, бо два входи і два тамбури це дуже великий плюс. Сам пробував всяке, але намет аналогічної конструкції в мене на першому місці. Підписуюсь під всіма пунктами, що перерахувв Голем вище, крім другого (іноді бувають ситуації, коли тент ставити нема сенсу - тільки зайвого конденсату надихаєш, і сушити таку конструкцію менш зручно, а доведеться навіть якщо не було дощу).

77 Гості, 0 Користувачів